Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:38:43

Jak w temacie. Czym myjecie twarz? Żelami, mydłami, tonikami, piankami? Ja myję żelem antybakteryjnym i zastanawiam się czy to oby z czasem nie zniszczy mi skóry... ;(

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:43:37

ja używam pianki do twarzy clean&clear, jest super naprawde polecam, i na dłuugo starcza...

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:44:52

Ja nie mogę używać kosmetyków drogeryjnych, bo mam skłonności alergicze i tylko mydło naturalne wchodzi w grę.

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:45:06

Ja używam toniku zielonego z Ziaji (bioaloesowy czy jakiś tam) i od czasu do czasu żelu Bourjois Paris ale nie mogę zbyt często bo wysusza :( w ogóle każdy żel do twarzy wysuszał mi skórę :/

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:45:58

Pianka Vichy i mydełko z nanosrebrem

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:46:02

Mydło, a po umyciu gruba warstwa kremu nawilżającego Nivea- tylko jego mogę używać, bo po innych szczypie mnie twarz.

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:46:55

Cytat
viki2011
ja używam pianki do twarzy clean&clear, jest super naprawde polecam, i na dłuugo starcza...

Nie jestem pewna ale coś mi się kojarzy że kosmetyki Clean&Clear są z alkoholem i okropnie podrażniają :/

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:47:20

Ja używam od 2 lat żelu z peelingiem 3w1 Garnier Czysta skóra, jestem bardzo zadowolona :) Mam skórę mieszaną i ani jej nie przesusza ani nie przetłuszcza,peeling jest taki fajny,delikatny. Używam też zawsze po myciu płynu miceralnego oliwkowego z Ziaji,do każdego rodzaju skóry, twarz jest potem taka mięciutka i delikatna :)

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:47:25

Ja mam żel Ziaji z wapniem,albo cos w stylu nivea pure z peelingiem.
Mydla nie używam wogóle,nawet do rąk,wysuszają skórę

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:47:27

olejami.

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:48:36

Kosmetyki AA są dobre..one nie powinny podrażniać skóry.

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:49:05

ziaja tonik ogórkowy, czasem woda mineralną :-) a czasem zwykłą woda.. potem nakładam krem i właściwie tyle jeżeli chodzi o pielęgnacje buzi :) zaznacze tylko że mam to szczęście że mam buzie bez wyprysków ..gładką jak pupcia niemowlaka :)

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:49:22

Na zmianę:
Garnier skin naturals - żel-krem oczyszczający, producent zapewnia, że nie wysusza skory, dlatego używam tylko w czasie gdy moja skóra wydziela więcej sebum tj, przed i w czasie okresu.

Kolastyna Refresh - żel do mycia twarzy - łagodny dość, ładnie pachnie, dobrze myje

AA Help cera atopowa - myje bo mam, ale nie widzę żeby był jakiś bardzo "łagodny".

Dwa razy w tygodniu peeling.

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:49:31

Płyn micelarny, różne firmy np.Ziaji , ważne by był antyalergiczny i bez alkoholu.

Czym myjecie twarz?

19 paź 2012 - 12:50:23

Cytat
ecri16
Ja używam od 2 lat żelu z peelingiem 3w1 Garnier Czysta skóra, jestem bardzo zadowolona :) Mam skórę mieszaną i ani jej nie przesusza ani nie przetłuszcza,peeling jest taki fajny,delikatny. Używam też zawsze po myciu płynu miceralnego oliwkowego z Ziaji,do każdego rodzaju skóry, twarz jest potem taka mięciutka i delikatna :)


o matko. Ten Garnier to najgorszy badziew jaki miałam. Już żel do mycia z Biedronki za 5zł jest o wiele lepszy!
Ja używam mydła siarkowego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skin79- rozowy czy pomaranczowy?