Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 361
Ostrzeżenia: 1/5

kosmetyki Oriflame

11 paź 2012 - 12:22:58

Zamowilam kosmetyki 10 dni temu u pewnej konsultantki,smsowalam kiedy dojdzie zamowienie i nic... zero kontaktu,dlugi czas oczekiwania czy tez tak macie?. Chcialabym trafic na taka konsultantke ktora rovbi to z sercem stara sie a nie olewa...macie kogos takiego? Kosmetyki dostaje bez torebeczki tak glupio sterta kosmetykow do reki nawet probki nie daja...a robie duze zamowienia. Jakie macie przezycia?

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

kosmetyki Oriflame

11 paź 2012 - 14:50:03

Ja tak nie mam, w sumie to nie wina firmy ale pewnie konsultatntki. Ja zamawiam te kosmetyki już bardzo długo i max czasu jaki oczekiwałam na zamówienie to 2 tygodnie.

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

kosmetyki Oriflame

11 paź 2012 - 14:56:45

Na zamówienie czeka się do 3-ech tygodni nawet,bo jak zamówiłaś wcześnie,a konsultantka nie ma aż tylu zamówień to nie zamawia w pierwszym terminie tylko w drugim lub trzecim. Niektóre wysyłają tylko jedno zamówienie z katalogu w tzrecim terminie i wtedy musisz czekać długo.
Co nie usprawiedliwia tej dziewczyny i jej zachowania. Powinna Ci odpisać kiedy zamierza wysłąć zamówienie i kiedy możesz się go spodziewać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-11 15:02 przez moni1224.

kosmetyki Oriflame

13 paź 2012 - 22:16:16

Powinna Ci odpisać w jakim terminie będzie robić zamówienie, bo to zależy głównie od tego czy uzbierała wystarczająco kosmetyków, aby zamówić. Jeżeli konsultantka nie ma aż tylu zamówień to nie zamawia w pierwszym terminie, tylko w drugim, lub nawet trzecim. Cierpliwości ;)
A swoją drogą jeśli potrzebujesz konsultantki Oriflame to służę pomocą, chętnie przyjmę zamówienie od Ciebie - wysyłam błyskawicznie na całą Polskę, niezależnie od zamówienia dodaję próbki kremów, szminek, perfum itd. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-13 22:21 przez Patryszjjja.

kosmetyki Oriflame

28 paź 2013 - 17:39:01

Witam! jestem konsultantka Oriflame i rowiez zbieram zamowienia dla osób "z zewnatrz":) Po złozeniu zamowienia kosmetyki otrzymuję do pięciu dni. Z tego względu ze aktualnie zaczoł sie ostatni tydzień katalogu nr 15 chętnie przyjmę zamowienie i wyślę paczuszkę:) Link do katalogu: http://pl.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201315

Serdecznie zapraszam:))
Aleksandra

zweryfikowana
Posty: 234
Ostrzeżenia: 1/5

kosmetyki Oriflame

12 lis 2013 - 19:09:52

Osoby chętne do współpracy w firmie Oriflame, zapraszam do kontaktu ze mną. Zarówno dziewczyny chcące się zapisać jako konsultantki i te które chcą zakupić produkty Oriflame. Jestem z Gdańska.
Aktualny katalog:
http://pl.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201316

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Internetowy sklep z kosmetykami - znacie?