Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam.
Jeśli mogę wtrącić, to polecam krem z Rossmanna.
Jest naturalny, pięknie pachnie. Dodatkowo nadaje cerze naturalny wygląd, wszystko kryje. Skóra jest bardzo miękka. Dodatkowo, jest bardzo tani. Serdecznie polecam!


niezweryfikowana
Posty: 162
Ostrzeżenia: 1/5

A ten z loreal?

Mam nr 1 i dla mnie jest fantastyczny :)

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

GaRNIERA uzywalam ale sie po nim swieciłam jak psu jajca, teraz mam mejbelline i nie zmaienie go na zaden inny serce

Podobno azjatyckie BB są znacznie lepsze, ale sama tych typu garnier nie testowałam. A kupując te azjatyckie w sieci polecam ebay, a nie polskie strony, gdzie zapłacicie ponad dwa razy więcej. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 21:04 przez puudi.

Mam ten hot pink skin79 i jest naprawde dobry.Nie roluje sie, zadnych niespodzianek po nim nie ma.Buzka wyglada o wiele lepiej.Pamietam jak sie podniecalam kiedy pierwszy raz go nalozylam.Widac roznice,ladniejsza twarzyczka po nim jest.
Tez mialam brac te niby bb kremy z garniera,bo byly w promo akurat...ale zdecydowalam sie na ten prawdziwy bb i wierze,ze dobrze zrobilam.

niezweryfikowana
Posty: 162
Ostrzeżenia: 1/5

ja mam probke bb skin79:)

Mam pytanie do dziewczyn, które mają skin79 hot pink - nie jest bardzo jasny? Nie jestem co prawda jakoś super mocno opalona, ale mam ciemne oczy włosy, ciemniejszą karnację, nie taką typowo jasną..

A może wybrać któryś missha albo holiki? Dziewczyny pomóżcie, bo nie mam pojęcia który wybrać, tu nie ma możliwości pójścia do sklepu :)

niezweryfikowana
Posty: 162
Ostrzeżenia: 1/5

Zamow probke HOT PINK na allegro:)

Ja uzywalam bb flosleka, on nie jest specjalnie popularny, ale ani nie natluszcza tak jak garnier, ani sie nie roluje.. Naprawde wyrównuje kolor skory, miałam najjasniejszy, ivory i pasował mi bardzo (mam jasna karnację). Tez trzeba go poszukać w aptekach albo w specjalnych drogeriach, ale nawet nie jest drogi, więc warto.

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

zrób własny krem BB : http :// doforfuun. blogspot. com/

zweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 1/5

miałam Garniera-ale był za tłusty, buźka się po nim świeciła, z Maybelline ogólnie nie lubię kosmetyków bo "przejechałam" się na tuszu i jakoś się zraziłam. A o Skin79 póki co tylko słyszałam, ale paczka już do mnie idzie to podzielę się wrażeniami;) tyle że ja wzięłam wściekłego kota

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zaskorniki ! pomocy