Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 162
Ostrzeżenia: 1/5

Hej! W tym watku chce wybraz z wami najlepszy krem BB! Piszcie sa sadzicie o poszczegolnych:)
1.GARNIER- cera tlusta i mieszana nowa wersja BB
2.MAYBELLINE Dream Fresh BB krem
3.LA ROCHE POSAY krem BB
4.SKIN79 Hot Pink krem BB


ja mam GARNIERA, nie polecam , jest zbyt tłusty , ja mam cere normalną a po tym kremie strasznie tłusta. Firmy Eveline jest jeszcze gorszy, koleżanka go ma .

Bardzo dobry wątek. :) Właśnie przymierzam się do zakupu kremu BB, ale nie wiem, który wybrać, bo niestety jeszcze żadnego nie miałam okazji testować. :)

niezweryfikowana
Posty: 162
Ostrzeżenia: 1/5

ktos jeszcze?:)

Ja mam Garnier do cery tłustej. Polecam. Jak na krem dość dobrze kryje, nie ma nieprzyjemnego zapachu, matuje i nie ściera się w ciągu dnia :)

Mam maybelline, ale powiem szczerze chyba jest za bardzo przereklamowany.
Kupila bo skusiłam się reklamami.
Mam po nim pełno krostek.
Być może jestem uczulona na jakis składnik.
także radze przetestować przed kupnem bo szkoda marnować kasy

z tego co słyszałam to nikt mi go nie poleca..

ja uzywam Garniera, co prawda troche sie po nim swiece, ale uzywam jeszcze pudru :)

juz tak dlugo nie uzywalam fluidu i podkladu ze jak sie nimi pomaluje to mi poprostu przeszkadzają :D czuje ze są ciezkie, a ten "krem" BB jest lekki :)

zakupiłam w sobotę z Bielendy i jest fantastyczny!! kryje moje blizny i jest lekki i co najważniejsze w jednym odcieniu do każdej cery, z garniera koleżanka zakupiła i za ciemny bo tam są odcienie

A o co chodzi z tymi kremami BB?

niezweryfikowana
Posty: 162
Ostrzeżenia: 1/5

A orginal skin79?:) Jestem na etapie brania antybiotykow mam skore trdzikowa. jak pozbede sie tego swinstwa chce zrezygnowac z tych ciezkich podkladow dlatego mysle o takim kremie BB

garniera nie polecam, tłusty, roluje się i niezbyt przyjemnie pachnie na skórze.

1, 2 i 3 to nie kremy BB a jakieś pseudo BB

Skin79 Hot Pink jest świetny ;) Orange Vital też- ale dużo jaśniejszy. Złotego nie miałam ;p
Holika Holika ma całkiem przyzwoite kremy BB.

Od niecałych 2 tygodni posiadam krem MAYBELLINE i uważam, że jest całkiem niezły. Co prawda konieczne jest użycie odrobiny pudru (stosuję transparentny). Jest to bardzo dobry zestaw, jeżeli nie potrzebujemy żadnego cięższego makijażu. Krem ładnie wygładza i nadaje równomierny kolorek.

Cytat
stepka
Od niecałych 2 tygodni posiadam krem MAYBELLINE i uważam, że jest całkiem niezły. Co prawda konieczne jest użycie odrobiny pudru (stosuję transparentny). Jest to bardzo dobry zestaw, jeżeli nie potrzebujemy żadnego cięższego makijażu. Krem ładnie wygładza i nadaje równomierny kolorek.

Prawdziwe kremy BB, to te azjatyckie. Miałam maybelline i nie dorasta do pięt skin79 ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podkład