Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:09:34

witam.
Co kobietki polecacie na porost włosów? oczywiscie sprawdzone kosmetyki,tabletki itp. (w cenie od 0 do 100zł)
zależy mi zeby włosy szybciej urosły, oczywiscie nie spodziewam sie cudów ale moje bardzo wolna rosna i chciałabym im to przyspieszyc. Dziekuje.
ktos sie wypowie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 10:12 przez dodzik0105.

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:14:35

Picie pokrzywy, skrzypu albo drożdzy. Tego ostatniego nie polecam, bo często ma sie po nich wypryski na twarzy, aale może Twój organizm nie będzie tak reagował ;) Ewentualnie pokrzywa w tabletkach, ja obecnie łykam. Kosztuje chyba ok. 8-10zl za 30 tabl.

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:17:10

dziekuje =) a moze ktos zna jakies preparaty do wcierania w skóre głowy ?

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:18:18

gdzieś słyszałam opinie że po waxie szybko rosna:) i niby nowe wyrastaja, ale nie potwierdzam, jak narazie testuje:)

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:19:37

Cytat
sylwia8001
gdzieś słyszałam opinie że po waxie szybko rosna:) i niby nowe wyrastaja, ale nie potwierdzam, jak narazie testuje:)

stosowałam wax ale strasznie wysuszył mi włosy

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:20:17

Kiedys oglądałam filmik na Yt o jakichś olejkach do wcierania we włosy na porost.

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:26:50

Cytat
dodzik0105
Cytat
sylwia8001
gdzieś słyszałam opinie że po waxie szybko rosna:) i niby nowe wyrastaja, ale nie potwierdzam, jak narazie testuje:)

stosowałam wax ale strasznie wysuszył mi włosy


serio? a ja słyszałam, ze jest taki cudowny i wspaniały:) nie za dobrze:/

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:29:24

Cytat
sylwia8001
Cytat
dodzik0105
Cytat
sylwia8001
gdzieś słyszałam opinie że po waxie szybko rosna:) i niby nowe wyrastaja, ale nie potwierdzam, jak narazie testuje:)

stosowałam wax ale strasznie wysuszył mi włosy


serio? a ja słyszałam, ze jest taki cudowny i wspaniały:) nie za dobrze:/

no serio, serio =) mi akurat pogorszył stan, poprostu wysuszył. A też myslałam ze jeste taki cudowny jak to piszą o nim, ale akurat u mnie tak zadziałał u ciebie moze pomóc.

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:30:26

Cytat
sylwia8001
Cytat
dodzik0105
Cytat
sylwia8001
gdzieś słyszałam opinie że po waxie szybko rosna:) i niby nowe wyrastaja, ale nie potwierdzam, jak narazie testuje:)

stosowałam wax ale strasznie wysuszył mi włosy


serio? a ja słyszałam, ze jest taki cudowny i wspaniały:) nie za dobrze:/

A stosowałaś WAXA , czy BIOVAXA? Bo zwykły Wax ma w skłądzie sls i to on mógł wysuszyć włosy , to dość mocny detergent.. W Biovaxie go nie ma:)
Cytat
iks_igrek_zet
Kiedys oglądałam filmik na Yt o jakichś olejkach do wcierania we włosy na porost.

Heenara,bhiringaraj są ok, niektórzy też amlę polecają. Ale to są ziołowe specyfiki, nie każdemu podpasują. No i nie należą do najtańszych , szczgólnie bhiringaraj. Amla potwornie śmierdzi , heenara nie wiem .

Są też wcierki. Dziewczyny polecają Jantar - ja nie używałam, niestety, nigdzie nie mogę jej znaleźć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 10:34 przez carmirose.

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:36:49

chyba zwykłego Henna Wax cos takiego ...

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:40:25

Henna Treatment Wax - więc ona ma sls i parabeny. Biovax jest dużo lepszy moim zdaniem , sama używam . Ma przyjemniejszy skład - bez parabenów, sls ,sles i glikolu propylenowego. Moje włosy go lubią . No i ostatnio kupiłam w aptece opakowanie 500 g za 23 złocisze, także :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 10:41 przez carmirose.

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:42:52

Cytat
carmirose
Henna Treatment Wax - więc ona ma sls i parabeny. Biovax jest dużo lepszy moim zdaniem , sama używam . Ma przyjemniejszy skład - bez parabenów, sls ,sles i glikolu propylenowego. Moje włosy go lubią . No i ostatnio kupiłam w aptece opakowanie 500 g za 23 złocisze, także :D
no to dzisiaj odwiedze apteki w poszukiwaniu Biovaxu =)

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:44:53

Cytat
carmirose

Heenara,bhiringaraj są ok, niektórzy też amlę polecają. Ale to są ziołowe specyfiki, nie każdemu podpasują. No i nie należą do najtańszych , szczgólnie bhiringaraj. Amla potwornie śmierdzi , heenara nie wiem .

Są też wcierki. Dziewczyny polecają Jantar - ja nie używałam, niestety, nigdzie nie mogę jej znaleźć.

Chodziło o Khadi, a oglądałam ten filmik na kanale aneczu

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:46:45

mi rowniez wax strasznie wysuszyl wlosy i teraz szukam czegos mocno nawilzajacego;/

co na porost włosów?

25 wrz 2012 - 10:46:48

Cytat
dodzik0105
Cytat
carmirose
Henna Treatment Wax - więc ona ma sls i parabeny. Biovax jest dużo lepszy moim zdaniem , sama używam . Ma przyjemniejszy skład - bez parabenów, sls ,sles i glikolu propylenowego. Moje włosy go lubią . No i ostatnio kupiłam w aptece opakowanie 500 g za 23 złocisze, także :D
no to dzisiaj odwiedze apteki w poszukiwaniu Biovaxu =)

Mam nadzieję, że Ci pomoże !:)
No i powtórzę jeszcze to picie pokrzywy . Genialna sprawa jak ktoś lubi ziółka. Z tym, że pokrzywa dodatkowo oczyszcza organizm, więc może wystąpić wysyp na buźce chwilowy.
Ponadto na włosy trzeba uważać, uzywać gumek bez metalowych części, tylko frotek , bo tamte pierwsze łamią włosy . Wcierki też są dobre, jak wymieniłam Jantar, ale on może wysuszać, bo ma alkohol wysoko, jak to wcierka .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Re: Nivea, Hydro Care, Nawilżający szampon do włosów