Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny :) Pewnego cudownego dnia wpadłam na genialny pomysł: doczepię sobie rzęsy metodą 1:1! Znalazłam niby świetną kosmetyczkę, z milionami certyfikatów i extra salonem. Oczywiście zrobiła mi piękne rzęsy za dosyć piękną też cenę. Po 2-3 miesiącach brakowało mi kasy na co 2-3 tygodniowe odwiedzanie Pani kosmetyczki. Jedynym wyjściem było ściągnięcie zdjęć bo po prostu nie było mnie na nie stać. To co zobaczyłam na swoim oku bo cudownym pozbyciu się pięknych, sztucznych rzęs - powaliło mnie na kolana. Płakałam nad swoją głupotą - dosłownie. Z moich naturalnych rzęs zrobiły się pokruszone pióra, których nie dało się pomalować tuszem - nie trzymał się na nich. Jak się okazało, moje rzęsy nie są dobre na takie zabiegi, są zbyt kruche i słabe, ale Pani super kosmetyczka oczywiście wolała zarobić na glupiej i młodej dziewczynie, która marzyła tylko o wachlarzu rzęs i zalotnym spojrzeniu. Widząc moją czarną rozpacz poleciła mi świetną odżywkę po której niby moje rzęsy miały być piękne, długie, czarne i grube. Oczywiście cena też była świetna - 250 zł. Jako, że miałam ochotę zabić Panią morderczynie moich rzęs, olałam to i wróciłam do domu z planem robienia sobie kuracji olejkiem rycynowym. Zanim jednak wybrałam się do apteki, zachaczyłam o sklepik osiedlowy z kosmetykami, malutki i tani. Nie pamiętam co chciałam kupić, ale stojąc w kolejce w oczy wpadła mi odżywka do rzęs firmy Eveline . Cena była zachwycająca bo tylko 10,90 ! Oczywiście kupiłam ją bo co miałam do stracenia? Na pewno nie rzęsy. Sceptycznie podeszłam do tej odzywki, pomyślałam, że co to się może równać z odżywkami za 250 zł? Spróbowałam i się nie zawiodłam ! Po ok 5 dniach stosowania odżywki w dzień i w nocy moje rzęsy zaczeły nabierać życia i wreszcie mogłam je pomalować bo tusz BOSKO się na nich trzymał. Po tygodniu zauważyłam uzupełnianie się pierwszych dziur w malutkie rzęski. Te co zostały - zaczeły rosnąć. Podsumowując - odżywka bardzo szybko uratowała moje rzęsy i teraz nie mogę bez niej żyć. Na dodatek to świetna baza pod tusz. Poleciłam ją każdej mojej znajomej i dziewczyny są mega zadowolone. Spróbujcie, może i wam się spodoba :) Nie gwarantuję, ale skoro pomogła moim piórkom to warto zaryzykować :) Kto wie, może zyskacie piękny wachlarz rzęs :) Załączam fotki. Zdjęcie numer 1 to moje rzęsy po ok 5 dniach stosowania. Zdjęcie numer 2 to rzęsy po ok 2 miesiącach nieregularnego stosowania <głównie tylko wtedy jak nakładam tusz>. Piszcie co sądzicie :) http://www.picshot.pl/public/view/full/216568




Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 10:59 przez xkissmyassx.

Nie chce się otworzyć. :(

Cholerka, cały post mi się popsuł ;c poczekajcie chwilkę, zaraz zmienię i zrobię tak jak być powinno :)

a jak to odzywka ?

niezweryfikowana
Posty: 1.221
Ostrzeżenia: 2/5

Odżywka do rzęs- rzęsy uratowane !

22 wrz 2012 - 11:00:59

Kurcze, ja też nie widzę zdjęć. Może podasz nazwę odżywki? :)

Odżywka do rzęs- rzęsy uratowane !

22 wrz 2012 - 11:02:16

Teraz dodałam link, powinno pójść :) nie wiem dlaczego nie chcą się wgrać dobrze w wątek;c
Nazwa: Eveline Advance Volumiere.

Odżywka do rzęs- rzęsy uratowane !

22 wrz 2012 - 11:10:56

Śliczne oczęta! :)
Ja zastanawiam się właśnie nad Revitalash, ale to ewentualnie dopiero po ciąży. Tylko boję się, że po zaprzestaniu używania zaczną mi wypadać rzęsy i co ja wtedy zrobię? Jak na razie używam olejku rycynowego i muszę powiedzieć, że nie jest źle. Tzn. nie ma spektakularnego efektu, ale przynajmniej rzęsy trzymają się swojego miejsca - nawet przy demakijażu. No i przyciemniły się troszkę włoski. :) Ale te nakładanie mnie czasami do szału doprowadza. Może wypróbuję Eveline, skoro polecasz. :)

Odżywka do rzęs- rzęsy uratowane !

22 wrz 2012 - 11:13:46

Dziękuję :D Na żywo rzęsy wyglądają troszkę lepiej, ale ciężko jest zrobić mi dobre zdjęcie ;c
Polecam, polecam, ja właśnie za bardzo nie mogę się skusić na olejek rycynowy bo to nakładanie doprowadziło by mnie do szału ;D
Cena za eveline jest dosyć niska, więc nie będzie dużej straty jeśli nie zda egzaminu :)

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

Odżywka do rzęs- rzęsy uratowane !

22 wrz 2012 - 11:17:48

nie widze 1 : <

Odżywka do rzęs- rzęsy uratowane !

22 wrz 2012 - 11:20:58

W linku są połączone 2 zdjęcia :)

Właśnie zobaczyłam, że aż takiej różnicy nie widać, ale teraz mam gęstsze rzęsy, ciężko uchwycić na zdjęciu ;c

Odżywka do rzęs- rzęsy uratowane !

22 wrz 2012 - 11:24:45

Też ją mam :) Uwielbiam ją ja jak i moje rzęsy :)) Czasami stosuję na brwi. Też bardzo wzmacnia :)

Odżywka do rzęs- rzęsy uratowane !

22 wrz 2012 - 11:24:53

Nie strasz ... az sie boje ze bede miec to samo, przedluzalam rzesy ta metoda, ze wzgledu na wakacje i upaly przy ktorych kazdy make up splywa.... wlasnie jestem po 1 uzupelnieniu, rzesy sa piekne ale boje sie co kryje sie pod nimi, przy uzuplenianiu kosmetyczka powiedziala ze nie chce mnie nie pokoic ale widzi duzo przeswitow i sporo moich wypadlo radzila zebym dala im odpoczac, ale przeciez to dopiero 1 uzupelnienie nie nosze ich od niewiadomo kiedy tylko raptem miesiac z hakiem..... dlatego wczoraj kupilam tez bardzo polecana odzywke
L'Biotica krem do rzes. Jak sciagne rzesy za miesiac to zaczne jej uzywac... bo obawiam sie najgorszego...
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=40380

Odżywka do rzęs- rzęsy uratowane !

22 wrz 2012 - 11:28:04

ładne rzęski jak już przestane sobie zakładać sztuczne to napewno sobie ją kupie;D

Odżywka do rzęs- rzęsy uratowane !

22 wrz 2012 - 11:30:22

Kochana, dokładnie taka odżywkę też mam w planach kupić, ale nie mogę się odczepić od Eveline ;DDDD
Ojoj, możesz mieć to samo co i ja. Ja po 1 uzupełnieniu sama zauważyłam właśnie dosyć duże braki + rzęsy sztuczne wypadały z momi - z cebulkami co zaczeło mnie niepokoić,ale Pani kosmetyczka powiedziała, że przecież to w zupełności naturalne i, że dziennie wypada nam tyle rzęs i żeby się nie martwić ;x Dlatego może daj im odpocząć :)

Odżywka do rzęs- rzęsy uratowane !

22 wrz 2012 - 11:33:34

polecam nakładać na rzęsy wazelinę. Daje podobny efekt do tych wszystkich odzywek, jako że są one zazwyczaj właśnie na bazie wazeliny, a taniej wychodzi. Ja używałam przez jakiś czas codziennie/prawie codziennie na rzęsy i brwi, i już po paru dniach widziałam poprawę - włoski nie wypadają, są długie, grube i ładnie się błyszczą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie drożdże na wypadanie włosów pijecie,?