Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

operacja oczu

4 minuty temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Maść na blizny?

04 lut 2021 - 09:42:43

Polecam maści, kremy na bazie aloesu. Aloes wnika głęboko w skórę i dzięki właściwościom regenerującym i silnie nawilżającym może spłycić nieestetyczne blizny. Dużo kosmetyków z aloesem widziałam na notino.Ja używałam krem Holika

Maść na blizny?

08 cze 2021 - 13:16:40

Cytat
Bejbe2020
A myslicie ze na stare blizny pomoze jakiś krem, czy warto jednak zainwestować w zabieg kosmetyczny ?

Niestety na stare blizny kremy, maści są mało skuteczne, zabieg na pewno będzie skuteczny. Najlepiej chyba skonsultować z kosmetologiem. Ja używałam bio oil, nie jest jakiś bardzo drogi, spróbuj, jak po miesiącu nie będzie widać efektów to juz tylko zabieg pozostaje

Maść na blizny?

11 lip 2021 - 15:47:58

Szukam spodniczki dlugosc 36 cm identycznej jak na zdjęciu. Dużo zapłacę



Maść na blizny?

22 lip 2021 - 12:04:19

słyszałam, że cepan jest dobry ;)

Maść na blizny?

07 kwi 2022 - 12:39:50

no scar
cepan

Cytat
morelia10
ja stosowałam cepan na blizne na twarzy ale była mała, jestem zadowolona z efektu tylko trzeba byc systematycznym

śmierdzi niemiłosiernie ale działa i to najważniejsze. Tez mam blizne na twarzy wiec dla mnie jej całkowita niwelacja była najważniejsza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-04-07 12:42 przez softsalt.

Maść na blizny?

23 lis 2022 - 18:52:21

Dziewczyny proponuję poczytać o naturalnym białku z kolagenu
Głównie kolagen naturalny najwyższej jakości naturalny kolagen z przetwórstwa ryb polecam ceny są wyregulowane ale efekty są doskonałe ! Opinie same pozytywne :)

Maść na blizny?

21 lut 2023 - 13:42:22

cepan oki działa

Maść na blizny?

14 cze 2023 - 14:15:58

Niektórzy ludzie stosują maścią konopną aby zminimalizować oparzenia, przebarwienia i blizny, więc możesz sprawdzić skład na https://rio-kosmetyki.pl/zdrowiedermokosmetykidermokosmetyki-do-cialabalsamy-masla-kremy-do-ciala/32808683-3h-masc-konopna-regeneracja-50-ml-cbd-5905108710347.html, bo taka maść tworzy barierę ochronną na twarzy przez cały dzień i jednak spowalnia parowanie wody i to wpływa na regenerację komórek. Generalnie warto doczytać, a w tym sklepie przy pierwszych zakupach pojawia się rabat pod warunkiem zapisania się do newslettera.

Maść na blizny?

20 sie 2023 - 12:09:14

Po cesarskim cięciu zostałam z dużą blizną. Próbowałem wielu różnych środków, nic mi nie pomogło. zobacz dermatologa. Mogę polecić specjalistów z kliniki doctorpro
lekarz przepisał mi maść i zabieg, blizna rzeczywiście się zmniejszyła



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-08-20 12:10 przez Busya89.

Maść na blizny?

23 paź 2023 - 13:27:32

Może zaskoczę Ciebie ale stosowałam krem na blizny po oparzeniach na trądzik :) i muszę powiedzieć, że byłam zadowolona z efektów. Miałam dość intensywny i ropny trądzik i po wyleczeniu miałam straszne blizny na twarzy ten krem jako jedyny mi pomógł mi pozbyć się blizn. Kupiłam go w Konopnej Farmacji w Poznaniu, ale warto wiedzieć, że mają również sklep online, więc można go zamówić z dostawą do domu.
Jestem pewna, że ten krem poradzi sobie również z innymi rodzajami blizn, w tym z bliznami bo ja miałam moje bardzo widoczne z kilometra!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak dbacie o siebie na co dzień