Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Maść na blizny?

23 wrz 2012 - 11:42:03

no scar z masy perłowej albo elicina ze śluzu ślimaka chilijskiego

Maść na blizny?

23 wrz 2012 - 11:46:20

Ja używam contractubex i jestem bardzo z niego zadowolona.Moja blizna bardzo szybko sie goi.

Polecam

Maść na blizny?

23 wrz 2012 - 11:48:15

cepan

Maść na blizny?

23 wrz 2012 - 12:21:18

Na ostatnim zdjeciu zuzycie 2tygodniowe (przy codziennym kilkakrotnym używaniu). Masc bardzo wydajna, koszt około 40 zł (zalezy od apteki). Polecam i pozdrawiam. :)



niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Maść na blizny?

20 gru 2017 - 20:32:10

A na blizny po cesarce?

Maść na blizny?

27 gru 2017 - 09:00:13

mi po operacji lekarze i pielęgniarki jeszcze w szpitalu polecali właśnie cepan jako jedna z najtańszych i niezmiennie najskuteczniejszych. O efektach jednak się nie bardzo wypowiem bo nie pilnowałam tego, posmarowałam tylko kilka razy i wciąż zapominałam mimo to moja blizna jest ,,,ładna'' i delikatna

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Maść na blizny?

21 sty 2018 - 22:40:14

Moze plastry silikonowe byłyby skuteczniejsze? Na pewno mniej z nimi zachodu niż z maściami.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Maść na blizny?

30 sty 2018 - 14:10:38

Mi pomógł contratubex. ale trzeba go długo stosować, min. pół roku.

Maść na blizny?

10 lut 2018 - 18:30:20

Ja do cebulowych maści nie miałam serca, za bardzo mi śmierdziały. Po cesarce szybko zaczęłam stosować plastry silikonowe i teraz (minęło pół roku od porodu) blizna jest malutka i właściwie niewidoczna.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 7/5

Maść na blizny?

15 lut 2018 - 01:00:52

Genialny jest ScarŻel pnn pharmaceuticals. Mi zycie uratował.

Maść na blizny?

19 lut 2018 - 14:16:19

A może warto doradzić się w tej sprawie jakiegoś fachowca? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobra opcja :)

Maść na blizny?

07 mar 2018 - 11:45:08

Na takie blizny to raczej kremu nie ma. Kremy stosuje się zaraz po zagojeniu rany.
Sama mam bliznę na dekolcie po wycięciu ziarniniaka. Też stosowałam różne maści i nic. Możesz jedynie delikatnie masować-w zasadzie gładzić bliznę -powinna ulec spłyceniu i być trochę bardziej elastyczna. Do masażu może być nawet zwykła oliwka. Ja bym z tym nic nie robiła bo może okazać się, że masz skłonność do bliznowców i wtedy będzie jeszcze gorzej. Zresztą ja lubię swoją bliznę i to chyba najlepsze wyjście:-) Po co przejmować się czymś na co nie mamy wpływu:-)

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

Maść na blizny?

08 mar 2018 - 09:23:46

Spróbuj olejku bio-oil, on spłyca blizny i sprawia że rozstępy są mniej widoczne, na pewno Ci pomoże i w przeciwieństwie do tych maści o których mówicie ma bardzo przyjemny zapach

Maść na blizny?

24 kwi 2018 - 12:45:54

Cytat
swiergoszka
Po co przejmować się czymś na co nie mamy wpływu:-)

No nie do końca nie mamy:) Mi tak jak pisałam, sutricon bardzo ładnie bliznę zmniejszył i spłycił, więc jest teraz prawie niewidoczną kreską. A mam taką starą, z dzieciństwa, z którą nic nie robiłam, i wygląda dużo dużo gorzej, niż ta po cc.

Maść na blizny?

26 kwi 2018 - 13:25:31

Jeśli jest świeża dość rana to polecam maść, którą stosują / polecają tatuażyści :D ale nie pamiętam niestety nazwy..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kapsułki Revalid stosował ktoś? działają?