Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 313
Ostrzeżenia: 1/5

kosmetyki MARIZA pomocy

20 wrz 2012 - 20:28:19

nie wiem dziewczęta czy znacie tą firmę, też niedawno o niej usłyszałam. wszyscy znamy takie firmy jak avon, oriflame, a te kosmetyki są mniej znane, ale chyba nawet w korzystniejszych cenach.

SZUKAM KONSULTANTKI TYCH KOSMETYKÓW. jeśli któraś posiada coś z ich katalogu, niech się wypowie czy dobre i sie oplaca;) z góry dzięki!

http://www.mariza.com.pl/files/katalog10.pdf <--- link do katalogu

zweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 2/5

kosmetyki MARIZA pomocy

20 wrz 2012 - 20:31:02

hej jaj jestem konsulatantka :)
osobiście mam z neij kosmetyki i jestem zadowolona bo sa tanie i dośc dlugo sie trzymaja:)
tylko ze wszyscy jakoś boj asi e zamawiac bo mało znana firma i chyba zrezygnuje ;/

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 3/5

kosmetyki MARIZA pomocy

20 wrz 2012 - 20:31:48

jest dziewczyna tu na szafie ktora ma bloga i jest kolsuntantka ,moze sie odezwie :)

kosmetyki MARIZA pomocy

20 wrz 2012 - 20:34:00

Znam, pamiętam tę firme jeszcze z dzieciństwa ;P

kosmetyki MARIZA pomocy

20 wrz 2012 - 20:34:07

jaa jestem konsultantką !:) zapraszam na priv odpowiem chętnie na pytania :)
generalnie chwalę sobie kosmetyki masła,balsamy do ciała rewelacja zdecydowanie nr 1 !;) każdemu znajomemu gdy je polecam podziela moje zdanie,jestem ponad pół roku już z tą firmą,byłam na szkoleniu u nich z wizażystką ogólnie jestem bardzo zadowolona:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-20 20:35 przez mneme92.

kosmetyki MARIZA pomocy

20 wrz 2012 - 20:49:38

Ja również od niedawna jestem konsultantka ;) i mogę polecić olejek do opalania i odżywkę z kreatyną serce
Testowałam jeszcze bazę matującą (taka sobie,ładnie pachnie) oraz puder w kulkach rozświetlający (dobrze sie nabiera ale ma za dużo drobinek ;/ chyba ze ktoś lubi taki efekt)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maść na blizny?