Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

24 sty 2015 - 10:05:44

INGRID dostaniesz w NATURZE.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

24 sty 2015 - 12:59:14

Ja uwielbiam mleczko do demakijażu od CELIA KOLAGEN, kosztuje około 5 zł tylko, a jest super, nie podrażnia mi oczu, zmywa bardzo dobrze, jedyny minus - ciężko jest je dostać w rossmannie czy naturze, a w innych sklepach nie widziałam.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

24 sty 2015 - 13:02:08

Tonik nagietkowy ze Ziaji ;) teraz za niecałe 5 zł w rossmanie, idealnie tonizuje moją twarz, odkąd używam pojawia mi się mniej niespodzianek ;)

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

24 sty 2015 - 13:23:37

gdzie dostane takie tusze?

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

24 sty 2015 - 13:36:57

te lakiery lubie i mam ich pełno, chociaz nie powiem, zeby jakos szczególnie długo trzymały, 3 dni i znowu maluje od nowa. Za to lepsze sa lakiery z ADOS (Extra long lasting).
Z Ziaji to uzywam głównie płynów i balsamów, za to nienawidze płynów do demakijażu i kremów do twarzy sa do kitu, makijażu mi w ogole nie zmywają a rozmywają. Do demakijażu polecam ten fioletowy z Bourjois jest cudowny, zmywa i nie wysusza skóry, 250 ml za 13 zł.

I z tuszu to SuperShock z Avon, kocham, koszt to od 14-19 zł.

Wszyscy tak zachwalają Ziaję, a niesety dla mnie te kosmetyki sa słabe, co bym nie kupiła do twarzy to źle na tym wychodze, albo do włosów - bardzo mi przetłuszczają. Taka byłam zachwycona z zakupu kremu na naczynka za jedyne 16 zł a okazało się, że skóre tak mi wysuszał, że aż się płaty robiły.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-24 13:48 przez truskawka_ang.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

24 sty 2015 - 18:19:03

cienie do powiek firmy INGRID cena 7 z -> gdzie moge kupić takie śliczne cienie ?:)

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

16 lut 2015 - 11:53:41

1. Tusz Essence I love Extreme, używam go od ok. 2 lat, nie miałam nigdy w życiu lepszego tuszu! jest rewelacyjny serce Kupuje w Drogerii Natura, za 12 zł

2. Podkład Ingrid Mineral Silk&Lift, mój przyjaciel od ok. 3 lat, jest ze mną codziennie, nie wyobrażam sobie życia bez niego, świetnie kryje wszelkie niedoskonałości, nie robi efektu maski, dosyć długo utrzymuje się na skórze. Kupuje go od koleżanki, która pracuje w Veronie za 6 zł, w Hebe kosztuje coś ok. 10 zł

a i jeszcze samoopalacz Kolastyna, urzekł mnie efektem, który zauważyłam już po pierwszym użyciu i konsystencją - jest idealna do rozprowadzania, jedynie mogłabym przyczepić się do zapachu, ale przymykam oko. w Rossmanie kosztuje coś ok 12 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-16 12:00 przez misiaadominisiaa.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

17 lut 2015 - 13:48:31

Warto spróbować do demakijażu bawełnianych chusteczek Tami MyBaby Cotton z Rossmanna, 100% bawełny, dzięki temu są delikatne, dobrze nawilżone i nie wysychają tak szybko, niecałe 5zł za opakowanie. U mnie sprawdzają się świetnie.

Warto spróbować do demakijażu bawełnianych chusteczek Tami MyBaby Cotton z Rossmanna, 100% bawełny, dzięki temu są delikatne, dobrze nawilżone i nie wysychają tak szybko, niecałe 5zł za opakowanie. U mnie sprawdzają się świetnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-17 13:48 przez MilkaKaja.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

17 lut 2015 - 14:06:42

Ja polecam firmę Kiko Milano! Teraz mają promocje- świetne cienie, kredki do oczu i ust itp po 10-15zł. A warto zwrócić uwagę na to, że często używane są przez wizażystów ze względu na bardzo dobrą jakość :) Polecam!

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 lut 2015 - 00:02:12

na pewno dobrze kupi się też w manufakturze kosmetycznej - porządne kosmetyki naturalne w normalnych cenach dla normalnych ludzi, jak ktoś woli może też kupić sobie pojedyncze składniki naturalne

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 lut 2015 - 00:23:04

Miałam wiele tuszy do rzęs również tych bardzo drogich ,jednak żaden nie był idealny.W końcu znalazłam idealny ,rzęsy mam jak sztuczne tak długie i gęste .Kosztuje tylko 16 zł u nas w hebe .Polecam na małe krótkie rzęsy .Szczoteczka jest bardzo cienka .



Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 lut 2015 - 01:16:49

Bardzo chwalicie kosmetyki INGRID ale nie wszytsko jest dobre dla kazdego.Mi na przyklad podklad mineralny zupelnie nie podpasowal.
Za to chwale:
- tusz WIBO BOOM BOOM do nabycia w Rossmanie
- kremy Ziaja, zwlaszcza seria KOZIE MLEKO
- płyn do demakijazu z Biedronki
- lakiery do paznokci WIBO
- perfumy FM



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-21 01:18 przez witadag.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 lut 2015 - 02:02:07

Szampon do włosów babydream- 4 zł Rossmann-zapach dla mnie rewelacyjny:)Bez SLS...

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 lut 2015 - 03:14:34

Poleccie mi jakis dobry podklad matujacy, kryjacy niedoskonalosci ale bez efektu maski

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 lut 2015 - 06:44:46

Cytat
witadag
Poleccie mi jakis dobry podklad matujacy, kryjacy niedoskonalosci ale bez efektu maski
Rewelacyjny jest DAX COSMETIX on jest w formie lekkiego musu ale nie całkiem ,wspaniale się zlewa z cerą i nie widać ze w ogole jest podkład tylko naturalna sliczna cera .Polecam lepszy niż te wszystkie droższe.Koszuje cos koło 30 zł ale mysle ze jeśli chodzi o cere to kobieta nie powinna az tak oszczedzac i kupować dziadostwo za 5 zł:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-21 06:49 przez filipekkrol.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Peeling