Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

06 lip 2019 - 16:06:30

Mam sucha skórę i potrzebuje dosyc tłustych balsamow, takich już masel. Ostatnio moim odkryciem bylo tanie (jakies 6 zl) z Biedronki maslo oliwkowe bebeauty, które dobrze u mnie się spisuje.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

24 lis 2019 - 18:54:45

Polecam sklep Lavendel Natur Haus Hanna Kastner. Znajdziecie tam wszystko co sobie można tylko wymyślić z lawendy: olejki eteryczne, peelingi, mydło, sole do kąpieli. Produkty wysokiej jakości

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

11 gru 2019 - 12:16:08

Krem do rąk Food for Skin z Lidla. Kosztuje cos kolo 3 złote a jest super.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

07 sty 2020 - 08:17:49

Cytat
Diane-35
Krem do rąk Food for Skin z Lidla. Kosztuje cos kolo 3 złote a jest super.

oooo tak. To chyba najtanszy i najlepszy krem do rak jaki widzialam

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

07 lut 2020 - 14:13:55

Była też chyba zimowa edycja tych kremów do rak, nie?

zweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

17 lut 2020 - 12:20:33

No ja przeważnie kupuje albo w Beautikon albo w Strefa Urody, bo na stronce <moderacja>l są dostępne do tych sklepów kody rabatowe na zniżki. Ostatnio tak kupiłam krem naturalny, świetny bo dobrze się wchłania i nie skóra jest po nim taka miękka i delikatna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-03-09 18:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

08 mar 2020 - 21:46:19

Ostatnio kupiłam oliwkę do paznokci, jestem mile zaskoczona tym produktem. Do tej pory używalam tylko odżywki z Eveline, ale po dorzuceniu do tego rytuału ich oliwki, efekt jest niesamowity! Paznokcie dzięki odżywce są twarde i zregenerowane, a oliwka je nawilża i nabłyszcza plus zmiękcza skórki.



Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

26 mar 2020 - 13:56:27

no to ja ze swojej strony polecam odżywkę z Eveline - Diament :) no paznokcie po niej to są po prostu twarde jak... diament! ;)

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

23 sty 2023 - 12:18:06

Zobaczcie na www.apis-sklep.pl
Dobra polska marka. Przystępne ceny . Duży wybór i same pozytywne opinie w necie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-01-23 12:18 przez Decym.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

23 sty 2023 - 13:09:13

ja polecam maść cremobaza, jak używam 30% zimą jako krem na dzień i na noc, 50% na dlonie stopy i łokcie

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

24 lut 2023 - 16:28:19

Heja, a czy ktoś z was stosował taki https://vica.pl/1153-kremy-koloryzujace-do-wlosow krem koloryzujący? Chciałabym podpytać, czy dobrze się sprawdza i czy nadaje się do każdego rodzaju włosów. Bo ja mam całkiem ciemne i chciałabym nadać takiego blasku w innym odcieniu? Co możecie mi napisać na ten temat?

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

25 lut 2023 - 16:07:30

Drugim bardzo dobrym produktem są szampony i odżywki Syoss. Wszystkie są przeznaczone do różnych rodzajów włosów i są bardzo wydajne. Cena to ok 10 zł.

Trzeci produkt to balsam do ciała z Yves Rocher. Bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania i ma przyjemny zapach. Cena to ok 8 zł.

I jeszcze jeden produkt- baza pod makijaż z Rimmel. Świetnie wyrównuje koloryt skóry i utrzymuje makijaż na dłużej. Cena to ok 10 zł.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

03 mar 2023 - 19:26:42

Temat wyboru kosmetyków jest bardzo ciekawy i niezwykle obszerny i warto na ten temat więcej czytać aby wiedzieć na co należy zwracać uwagę. Sporo ciekawych informacji można znaleźć w treści tego artykułu https://wirtualnekosmetyki.pl/nowosci-kosmetyczne/jak-naturalne-skladniki-pomagaja-utrzymac-skore-zdrowa-i-mloda i zachęcam do zapoznania się z nim

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

19 paź 2023 - 22:55:54

Dobra baza pod makijaż to podstawa. Eveline ma bardzo fajną Better than perfect i ona ekstra pracuje z różnymi podkładami. Dzięki niej makijaż trzyma się o wiele, wiele dłużej :) a! i nie kosztuje milionów ;)

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

22 paź 2023 - 18:38:26

Jeśli będziesz szukać dobrego podkładu, polecam Eveline Wonder Match Lumi. To podkład, który nie dość, że ma dobre krycie, ma też SPF w składzie i działanie rozświetlające. Ja go uwielbiam serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odbierz bezpłatnie zestaw kosmetyków koreańskich (16+)