Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

03 lip 2017 - 11:36:36

Cytat
malyorzeszek
Mimo ze na lato ma sie ku koncowi z tanich kosmetykow lubie bronzer z Bielendy- wybieram sie za dwa tygodnie na wesele i chce miec zlocisty kolor na ciele ;) Dla mnie bombowy produkt, bo nie smierdzi jak wiekszosc samoopalaczy i nadaje delikatny zlocisty brąz, a nie jakas brzydka pomaranczke!!

Bardzo lubię Bielendę i serię z kasztanem,który świetnie działa na przebarwienia skóry.(mam toczeń układowy i przebarwienia wokół oczu)Te kosmetyki są niedrogie,bardzo wydajne i (dla mnie) rewelacyjne.
Natomiast do włosów uzywam żółtej serii Oil Repair 3 "Garnier Fructis"-z 3 olejami i masłem Karite.Mam szampon i odżywkę.Na moje włosy wysokoporowate działa bossssko.Cena nie jest znowu tak zawrotna,jak innych specyfików-szampon koło 15 zł.Włosy są fajnie odżywione i nareszcie się nie puszą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-03 11:37 przez czarownicaao.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

03 lip 2017 - 18:10:31

teraz to właściwie latem to tylko natura barwi nam skórę .
jeśli szampony to własnie w tym problem że żadne mi nie pasują albo ja nie pasuję do tego Świata.
słyszałam że my Polacy mamy złe szampony bo są za ciężkie na nasze włosy , dziś umyję na wieczór pójdę spać a do południa już byle jakie eh,,
dawniej Niwea nasza Polska firma i Ewa miały dobre kosmetyki do póki nie sprzedali je obcym , zaczęło się papranie.
słyszałam również o dobrej Dermice kupiłam krem cena 60zł wywaliłam no i do śmieci.
twarz swędziała i to zdrowo kremy AA no troszkę dobre .
No cóż każda z nas jest inna , nie sposób promować to co jest dobre albo super exstra .
Dawniej babcie i aktorki zmywały makijaż smalcem , uzywały mydła szarego i popiołu do zębów a dziś ??? no kto mi na to pytanie odpowie co?;(

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

15 lip 2017 - 16:07:47

Czasem stosuję czas bez kosmetyków. No nie tak całkiem, ściślej tylko z najbardziej podstawowymi i niezbędnymi kosmetykami (szare mydło, pasta do zębów, szampon). Myślę, że czasem skóra i całe ciało musi też odpocząć od tego wszystkiego. I chyba coś w tym jest, bo nie widzę żadnych problemów, a czuję się jakby świeżej.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 lip 2017 - 10:41:49

Ostatnio odkryłam super żel pod prysznic z biedronki - białe kwiaty i jagody acai. Marka Be Beauty.

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 lip 2017 - 22:16:48

Ja bardzo lubię kosmetyki z Drogerii Jasmin. Kojarzycie ? Mają naprawdę fajne ceny i kosmetyki dobrej jakości. Niestety nie roznoszą u mnie ich gazetek więc jak chce być na bieżąco z ofertą to korzystam <moderacja>reklama aplikacji :) Jeśli chodzi o rodzaj kosmetyków to uwielbiam ich kremy i szampony do włosów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-30 21:38 przez moderator.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

22 lip 2017 - 08:19:21

Cytat
paulastyp
Ja bardzo lubię kosmetyki z Drogerii Jasmin. Kojarzycie ? Mają naprawdę fajne ceny i kosmetyki dobrej jakości. Niestety nie roznoszą u mnie ich gazetek więc jak chce być na bieżąco z ofertą to korzystam z aplikacji Moja Gazetka :) Jeśli chodzi o rodzaj kosmetyków to uwielbiam ich kremy i szampony do włosów.
no i znów reklama:o

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

22 lip 2017 - 23:51:56

@banach
Z tymi reklamami to można już świra dostać.
Prawdziwa plaga.

Lubię jeszcze kosmetyki Ziaja.Są niedrogie i uważam,że bardzo dobre.
Na przykład płyn do demakijażu (dwufazowy,niebieski) dla mnie jest niezastąpiony i niewiele kosztuje (koło 7 zł).
A antyperspirant tylko z Nivea (stosuję Dry Comfort Plus)
-rewelacyjny i kosztuje jakieś 11 zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-22 23:54 przez czarownicaao.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

23 lip 2017 - 20:06:43

Wymieniając nazwę produktu reklamujecie same te produkty a zarzucacie innym reklamę. Lubię kosmetyki "soraya" i jestem zadowolona z ich działania.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 7/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

12 sie 2017 - 15:55:26

Świetny jest żółty tusz do rzęs z Rossmanna - to chyba firma Essence. Lubię też olejek pod prysznic Isana i maseczki do twarzy Babuszki Agafii. Czasem jednak udaje mi się upolować np. tusz Max Factora za śmieszne pieniądze, bo śledzę promocje w drogeriach. Rzućcie okiem na naszą aplikację <moderacja> bo mamy tam największą w Polsce bazę gazetek promocyjnych :-) Iwona, Moja Gazetka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-12 19:54 przez moderator.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

12 sie 2017 - 16:16:21

Cytat
estera91
Wymieniając nazwę produktu reklamujecie same te produkty a zarzucacie innym reklamę. Lubię kosmetyki "soraya" i jestem zadowolona z ich działania.

...Ale nie stosujemy linków reklamowych.

Okryłam żel peelingujący do ciała z Marion
-taniutki,dość skuteczny i zawiera białą czekoladę i cytrusy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-12 16:21 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

28 sie 2017 - 11:30:28

Wiecie kochane jakie są najlepsze kosmetyki , które są tanie i skuteczne? Te robione w domu. Sama od jakiegoś czasu bardzo zwracam uwage na skład kosmetyków i kupuję tylko te, których skład jest najbardizej naturalny
No i nie obawiam się robienia sobie kosmetyków samodzielnie Wiele razy przekonałam sie,ze właśnie takie kosmetyki są o wiele skuteczniejsze od tych kupowanych. Polecam poszukać sobie przepisów na domowe kosmetyki na bazie banana.
Przepis na maseczkę na włosy"
3 łyżki oliwy
banan
oraz łyżka miodu/
Polecam zmiksowac i nałożyć na włosy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 12:35 przez moderator.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

28 sie 2017 - 17:53:51

Na smodzielne robienie to ja czasu nie mam. :D

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

05 wrz 2017 - 10:35:10

a ja z kolei lubie kosmetyki eveline. Niedawno zakupiłam hydrożel matujący i podczas tych upałów super się sprawdził. Formuła jest lekka i szybko się wchłania, nie zostawia takiego filtru na twarzy, ładnie matowi a jednocześnie nawilża. Myślę, że przy cerze mieszanej i tłustej się sprawdzi

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

05 wrz 2017 - 20:15:21

Znakomite porady ;) Z całą pewnością mi się przydadzą :) Dzięki wielkie ;)

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

05 paź 2017 - 11:35:22

Według mnie do takich tanich, a naprawdę fajnych akcesoriów makijażowych zaliczają się sztuczne rzęsy, można je spokojnie dostać w drogeriach online , a właściwe z każdego makijażu są w stanie zrobić naprawdę wieczorową stylizację, bo od razu takie rzęsy rzucają się w oczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 12:30 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki Oriflame:)