Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

07 cze 2016 - 12:52:09

O dobrych kosmetykach można pisać przez lata chyba. Ale zacznę od niszy, czyli tego co jest mało. Dla mnie odkryciem jest cała seria Mama Care Efektimy. Przywróciła mi wiarę po ciąży i nie zostawiła pustej kieszeni.

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

08 cze 2016 - 09:56:34

No rosyjskie kosmetyki jak już było wspomniane wyżej należą do tańszych, a są naprawdę skuteczne. Ja osobiście najczęściej kupuje w naturabazar.pl bo tu mam jeszcze taniej:)

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

08 cze 2016 - 15:08:51

Cytat
Wispol_eu
Bielenda ma naprawdę fajne i skuteczne kosmetyki,które dostępne są w niższej cenie,wystarczy poszukać w sklepach internetowych,teraz mamy przecież okres wielu rabatów i promocji.

Ja lubię ich kosmetyki do depilacji ciała Vanity, bo nie pdrażniają skóry, nie śmierdzą, a włoski odrastają dopiero po około 5 dniach, co jest bardzo dobrym rezultatem w porównaniu do golenia maszynką.

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 wrz 2016 - 18:54:41

ja też polecam miss sporty jeśli chodzi o kolorowe kosmetyki. Szczególnie maskary i lakiery do paznokci. Ja teraz używam ich maskary studio lash designer - nowość. Intensywny kolor, świetna silikonowa szczoteczka i nie osypuje się

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 wrz 2016 - 19:12:32

Paese puder ryżowy,kosztuje niewiele jeśli chodzi o pudry sypkie

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 wrz 2016 - 19:16:36

mnie te kosmetyki nie przekonują

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 wrz 2016 - 19:30:31

U mnie z tanich kosmetyków sprawdził się ostatnio korektor w płynie z Catrice, cena ok. 14 zł - mój hit tego roku :)

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 wrz 2016 - 20:45:56

hej dziewczyny :) zwracajcie uwagę na skład kosmetyków ziaji. są tanie, ale składowo - ciężko... są oczywiście perełki, ale zdecydowanie nie należą do nich tak chwalone płyny do higieny intymnej. no, może te nowe intimy w piance są godne polecenia, ale nie te w płynie.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 wrz 2016 - 21:52:54

Cytat
--Olga--
U mnie z tanich kosmetyków sprawdził się ostatnio korektor w płynie z Catrice, cena ok. 14 zł - mój hit tego roku :)
A mnie ten w "kamieniu", malutkim słoiczku - super krycie :)

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

22 wrz 2016 - 14:48:20

z tym to wielka niewiadoma, do kosmetyków wkładają glicerynę, cięzko naprawdę utrafić na oś co by odpowiadało skórze .
Wszyscy wszystko zachwalają , zauważyłyście ile tego wszystkiego jest w sklepach można dostać oczopląsu.
Każda skora jest inna każdy wiek tez a poza tym podobno słyszałam że nasze kosmetyki kremy są cięzkie jak i szampony do włosów.
co do higieny intymnej to nie powinno się stosować bo zazwyczaj niszczymy własną florę bakteryjną.
No i masz co używać a czego nie oto jest pytaniehmm

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

22 wrz 2016 - 19:57:02

Akurat płynów do higieny intymnej powinno się używać, ale zwracając uwagę na ich skład. Polecam facelle z rossmanna - w promocji czesto za 4,29 :)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

10 lis 2016 - 17:31:31

Jak dla mnie z tanich kosmetyków mogę polecić tonik z Ziaji, puder Rimmel stay matt, maseczkę z bielendy Carbo detox do wrażliwej cery, pomadkę Carmex lub Nivea.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-10 17:31 przez KamilaJa00.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

13 sty 2017 - 06:39:59

Ostatnio zakupiłam sobie peeling do ciała kawowy Skin Team . Skusiłam po tym jak koleżanka moja bardzo sobie go zachwalała i nie żałuję. Pięknie pachnie, ogolnie potem doczytałam jaki ma skład i to mnie upewniło,ze była to dobra decyzja. Czysta kawa jednak jest doskonała. Energetyzujący zapach i nawilżające olejki zachęcają do częstego korzystania. Używam dwa razy w tygodniu chociaż najchętniej to bym chyba używała go codziennie.
To oczywiste że można podobny wykonać własnoręcznie, jednak Skin team nie jest drogi, ma same naturalne składniki, piękny zapach świeżo mielonej kawy i daje świetne efekty. Nie trzeba się grzebać z robienie peelingu. Na pewno kupię ponownie.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

23 cze 2017 - 12:49:55

W Rossmanie <moderacja-spam> jest wiele dobrej jakości kosmetyków, które można często znaleźć w ciekawej cenie. Ja ostatnio potrzebowałam kupić balsam do ciała firmy Soraya, za który zapłaciłam poniżej 10 zł. Oprócz tego kupiłam też krem do twarzy od AA za mniej niż 20 zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-03 11:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

03 lip 2017 - 04:21:21

znalazłam tanie kosmetyki w Kontigo, zamówiłam sobie ostatnio takie maseczki z węglem i lakier hybrydowy. Powiem wam spoko wyprzedąze mają <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-03 11:41 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

usuwanie przebarwień