Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

Dobry psycholog

28 minut temu

Druk ścienny

36 minut temu

Nowy samochód

55 minut temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 25 26 -->
niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

10 wrz 2015 - 20:52:17

Mimo ze na lato ma sie ku koncowi z tanich kosmetykow lubie bronzer z Bielendy- wybieram sie za dwa tygodnie na wesele i chce miec zlocisty kolor na ciele ;) Dla mnie bombowy produkt, bo nie smierdzi jak wiekszosc samoopalaczy i nadaje delikatny zlocisty brąz, a nie jakas brzydka pomaranczke!!

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

10 wrz 2015 - 22:31:34

polecam jedwab do włosów green pharmacy około 10zł wspaniały:)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

11 wrz 2015 - 22:24:03

ja lubie peeling gruboziarnisty od bielendy, bo cena jest bardzo fajna a produkt jest obowiązkowy w mojej kosmetyczce. Robie go raz lub 2 razy w tygodniu i cera jest widocznie w lepszej kondycji i wygląda bardziej promiennie

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

12 wrz 2015 - 18:14:49

niektóre tanie są z bielendy, albo często w rossmannie można bielende w promocji znaleźć, ja lubię bielende, właśnie za cene i za to, ze są skuteczne, niedawno w promocji kupiłam mamie krem na zmarszczki nano cel extreme, cena była 30% niższa niz w innej drogerii, a mama już od jakiegoś czasu stosuje ten krem, więc była zadowolona, a ja nie straciłam za dużo kasy :D

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

19 paź 2015 - 20:45:54

Eyeliner z Golden Rose- Extreme Sparkle :) Tani, baardzo trwaly a do tego daje niezwykle delikatny efekt na powiekach- makijaz wyglada swiezo i delikatnie :)

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 paź 2015 - 19:58:55

Cytat
sylwiasz89
ja lubie peeling gruboziarnisty od bielendy, bo cena jest bardzo fajna a produkt jest obowiązkowy w mojej kosmetyczce. Robie go raz lub 2 razy w tygodniu i cera jest widocznie w lepszej kondycji i wygląda bardziej promiennie

Też lubię ten bielendowy peeling, szkoda tylko, że producent nie sprzedaje go w pełnowymiarowych opakowaniach. Saszetki są wygodne np. na podróż, a w domu chciałoby się mieć tubkę z ulubionym peelingiem.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

09 lis 2015 - 14:30:18

ja trafłam na rozświetlacz z wibo co na prawdę mała cene a jest przyzwoity

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

14 lis 2015 - 14:39:57

serum z witaminą C z bielendy, rozświetla cere i jest zdecydowanie tańszy niz podobne produkty w aptekach, lubię też pomadki z kobo bo jest trwałe i dosyc tanie

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

16 lis 2015 - 17:05:06

Ja korzystam wyłącznie z naturalnych kosmetyków Rosyjskich ostatnio Bułgarskich, Rossman i reszta może się schować :) Nazwy podawać nie będę żeby nie było reklamy, ale polecam się rozejrzeć bo kosztują 1/2 z cen kosmetyków, które zawierają 85% chemii :)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

11 gru 2015 - 12:09:35

część rzeczy z Ziaji, np cała seria z masłem kakaowym, płyny dwufazowe itp. uwielbiam! :)

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

03 sty 2016 - 13:10:43

Bielenda ma naprawdę fajne i skuteczne kosmetyki,które dostępne są w niższej cenie,wystarczy poszukać w sklepach internetowych,teraz mamy przecież okres wielu rabatów i promocji.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

26 sty 2016 - 22:48:09

Maseczka Biovax, koszt 16 zł, a wydajna i najlepsza z całej serii.



Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

27 sty 2016 - 13:25:59

też właśnie szukam tanich i naturalnych kosmetyków, mam dość kupowania tych drogeryjnych, bo zawsze coś po nich mi się dzieje, może macie dla mnie jakieś wskazówki?

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

27 sty 2016 - 14:44:32

Na pewno żel do twarzy z Ziaji z liśćmi manuka-jak większość produktów tej firmy :)
Zielona maskara Eveline :)
Odżywki do włosów Kallos dostępne w Naturze :)
Jest tego masa`!

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

27 sty 2016 - 14:51:18

Polecam podkład Mineral Silk&Lift od Ingrid. Super produkt za niewielkie pieniądze. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Urządzenie do czyszczenia twarzy