Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

33 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 25 26 -->
niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

10 wrz 2015 - 20:52:17

Mimo ze na lato ma sie ku koncowi z tanich kosmetykow lubie bronzer z Bielendy- wybieram sie za dwa tygodnie na wesele i chce miec zlocisty kolor na ciele ;) Dla mnie bombowy produkt, bo nie smierdzi jak wiekszosc samoopalaczy i nadaje delikatny zlocisty brąz, a nie jakas brzydka pomaranczke!!

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

10 wrz 2015 - 22:31:34

polecam jedwab do włosów green pharmacy około 10zł wspaniały:)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

11 wrz 2015 - 22:24:03

ja lubie peeling gruboziarnisty od bielendy, bo cena jest bardzo fajna a produkt jest obowiązkowy w mojej kosmetyczce. Robie go raz lub 2 razy w tygodniu i cera jest widocznie w lepszej kondycji i wygląda bardziej promiennie

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

12 wrz 2015 - 18:14:49

niektóre tanie są z bielendy, albo często w rossmannie można bielende w promocji znaleźć, ja lubię bielende, właśnie za cene i za to, ze są skuteczne, niedawno w promocji kupiłam mamie krem na zmarszczki nano cel extreme, cena była 30% niższa niz w innej drogerii, a mama już od jakiegoś czasu stosuje ten krem, więc była zadowolona, a ja nie straciłam za dużo kasy :D

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

19 paź 2015 - 20:45:54

Eyeliner z Golden Rose- Extreme Sparkle :) Tani, baardzo trwaly a do tego daje niezwykle delikatny efekt na powiekach- makijaz wyglada swiezo i delikatnie :)

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

21 paź 2015 - 19:58:55

Cytat
sylwiasz89
ja lubie peeling gruboziarnisty od bielendy, bo cena jest bardzo fajna a produkt jest obowiązkowy w mojej kosmetyczce. Robie go raz lub 2 razy w tygodniu i cera jest widocznie w lepszej kondycji i wygląda bardziej promiennie

Też lubię ten bielendowy peeling, szkoda tylko, że producent nie sprzedaje go w pełnowymiarowych opakowaniach. Saszetki są wygodne np. na podróż, a w domu chciałoby się mieć tubkę z ulubionym peelingiem.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

09 lis 2015 - 14:30:18

ja trafłam na rozświetlacz z wibo co na prawdę mała cene a jest przyzwoity

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

14 lis 2015 - 14:39:57

serum z witaminą C z bielendy, rozświetla cere i jest zdecydowanie tańszy niz podobne produkty w aptekach, lubię też pomadki z kobo bo jest trwałe i dosyc tanie

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

16 lis 2015 - 17:05:06

Ja korzystam wyłącznie z naturalnych kosmetyków Rosyjskich ostatnio Bułgarskich, Rossman i reszta może się schować :) Nazwy podawać nie będę żeby nie było reklamy, ale polecam się rozejrzeć bo kosztują 1/2 z cen kosmetyków, które zawierają 85% chemii :)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

11 gru 2015 - 12:09:35

część rzeczy z Ziaji, np cała seria z masłem kakaowym, płyny dwufazowe itp. uwielbiam! :)

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

03 sty 2016 - 13:10:43

Bielenda ma naprawdę fajne i skuteczne kosmetyki,które dostępne są w niższej cenie,wystarczy poszukać w sklepach internetowych,teraz mamy przecież okres wielu rabatów i promocji.

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

26 sty 2016 - 22:48:09

Maseczka Biovax, koszt 16 zł, a wydajna i najlepsza z całej serii.



Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

27 sty 2016 - 13:25:59

też właśnie szukam tanich i naturalnych kosmetyków, mam dość kupowania tych drogeryjnych, bo zawsze coś po nich mi się dzieje, może macie dla mnie jakieś wskazówki?

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

27 sty 2016 - 14:44:32

Na pewno żel do twarzy z Ziaji z liśćmi manuka-jak większość produktów tej firmy :)
Zielona maskara Eveline :)
Odżywki do włosów Kallos dostępne w Naturze :)
Jest tego masa`!

Bardzo tanie, a dobre kosmetyki!

27 sty 2016 - 14:51:18

Polecam podkład Mineral Silk&Lift od Ingrid. Super produkt za niewielkie pieniądze. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Urządzenie do czyszczenia twarzy