Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:00:36

Cześć dziewczyny. Wczoraj byłam u dermatologa ze swoją twarzą i dowiedziałam się, że mam typ cery trądzikowej. Niestety nic więcej. Pytałam konkretnie z jakiej firmy poleca mi kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ale dała mi tylko jakieś próbki kremów i podziękowała. DLatego też zwaracam się do was, konketnie do dziewczyn które mają tego typu cerę, jakie stosujecie kosmetyki? Jaki żel do mycia twarzy, peeeling, maseczki, kremy na noc i na dzień? Chodzi mi o konretne kosmetyki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-13 09:01 przez bederossta.

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:08:50

wybieraj produkty apteczne polecam serie Ziaja MED- tylko w aptekach do cery tradzikowej, Iwostin , nie kupuj bron boze drogeryjnych garnierow lorealow itp z alkoholem ktore nie momoga a tylko przesusza skore, nie wysuszaj jej nadmiernie ziaja ma syuper kremik do cery tradzikowej (zielona seria ziaja med) ktory pomaga go likwidowac uspokaja skore ale jej nie przesusza,podobni eiwostin

a ogolnie dziwna ta twojha pani "dermatolog" bo jewsli widzi ze masz cere tradzikowa powinna jakies specyfiki na recepte wypisac no chyba,ze nie masz AZ TAKICH PROBLEMOW,ale w koncu cera tradzikowa to jest klopot wiec dziwie sie jej,jakas niekompetentna c hyba

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:09:21

Nie ma to jak iść do lekarza i nie uzyskać ważnych dla siebie informacji . Czasem mam wrażenie ,że dla lekarza jest się tylko kolejnym pacjentem do odhaczenia w notesiku , wszelkie informacje trzeba z nich wyciągać , bo jak nie zapytasz to w ogóle nie raczą Cię poinformować .

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:10:50

miałam to samo, ale poszlam do innej i polecila mi cetaphil

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:11:55

ale jakie masz niedoskonałosci, zaskórniki zamkniete, otwarte? krostki? wielki krosty czerwone?? to tez zalezy od tego jaki rodzaj trądziku? Ja mam ogromne doswiadczenie w leczeniu tego świnstwa odwiedziałm z 40 dermatologów
daj znac jakie masz problem z cerą a oze cos ci podpowiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-13 09:14 przez bajlamo.

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:12:03

Do cery tłustej i skłonnej do zmian trądzikowych polecam żel do codziennego mycia twarzy firmy Iwostin Purittin takie białe opakowanie z zielonym, stosowałam go jakiś czas i szczerze mówiąc nie zauważyłam więcej zmian na twarzy, poprostu pomagał,zapach jedynie to jeden minus ale co tam zapach ważne że efekty były.

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:12:05

Nie mam jako takiego trądziku, w ogóle nie mam pryszczy, tylko przebarwienia i małe krostki na brodzie. Też jestem mega niezadowolona z tej wizyty ale co zrobić? Najprawdopodobniej pani się śpieszyłą, bo zaczeła później przyjmować pacjentów, a chciałą widocznie wyjść o normalnej porze.

Cytat
bajlamo
ale jakie masz niedoskonałosci, zaskórniki zamkniete, otwarte? krostki? wielki krosty czerwone?? to tez zalezy od tego jaki rodzaj trądziku? Ja mam ogromne doswiadczenie w leczeniu tego świnstwa odwiedziałm z 40 dermatologów


mam zaskórniki na nosie, ale mało, bo przez całe wakacje walczyłam z nimi. przez wakacje nawet się nie pudrowałam bo nie było tego tak widać. najgorzersze są okolice brody, bo mam zaczerwienienia i małe krostki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-13 09:13 przez bederossta.

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:14:57

a masz tłustą cere?

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:16:20

Cytat
bajlamo
a masz tłustą cere?

no przetłuszcza mi się, więc chyba tak. ale teraz już mniej bo stosuje peeling + krem matujący z serii nivea visage, pure effect :)




muszę po prostu dobrać odpowiednie kosmetyki mam na myśli żel do mycia twarzy, jakiś tonik i kremy: na dzień i na noc, ale pytam się was, niektórych dowiadczonych, żeby nie pogorszyć sprawy.


a wiecie co jest najlpsze?:) pani dermatolog dała mi jakieś nędzne próbki i dodała TO MOŻE CIĘ PODRAŻNIĆ, WIĘC KUP SOBIE JAKIŚ KREM NAWILŻAJĄCY. :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-13 09:17 przez bederossta.

zweryfikowana
Posty: 177
Ostrzeżenia: 1/5

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:18:34

bardzo dobre są kremy : siarkowa moc i Perfecta No problem :)

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:23:33

kochana kto w tych czasach nie mza zaskórników na nosie czarnych , nie widziałam jeszcze takiej osoby nawet jak ma cere idealną..sama zroblam sobie tchnika kosmetycznego teraz studiuje kosmetologie na na kazdych praktykach widzialm u kazdego wągry na nosie, no ale moze są wyjątki.. one zawsz wracają...... powiem tak skoro nie masz problemów z policzkami i czołem , a jedynie z brodą to absolutnie nie stosuj w miejsce bez zmain zadnych silnych masci kremów tradzikowych i wysuszajacych bo gwarantuje ci ze jak te miejsca wysuszysz i podraznisz a masz cere tradzikowa to najprawdopodobniej sie pojawią na niej krostki lub jakies zmiany tradzikowe w dodatku ze masz tłustą buzie, odradzam stosowania kosmetyków drogeryjnych typu garniet itp... polecam te apteczne.. one najczescniej nie zapychAJA TAK TŁUSTEJ BUZI I NIE PODRAZNIAJĄ... NIE MOGE CI POLECIC ZADNEJ MASCI NA TRAZIK BO TO POWINIEN ZAPISAC CI DERMATOLOG TAK NAPRAWDE, ALE BEZ TAKICH NA RECEPTE PUNKTOWO MOZESZ KUPIC SOBIE BENZACNE, BREVOXYL..... noi łykaj suplementy diety.. cynk powinien pomóc ci troche z tą tłustą buzią... a co do salonu kosmetycznego omijaj szerokim łukiem!!!;p
noi pamietaj im mniej kosmetyków na buzie tym lepiej,, najlepiej nie stosuj pudru fluidów,,, ja ni umiem bez tego wyjsc z domu dlatego tez jak co zalecze to zaraz znowu sobie pogarszam tym stan cery;/ .. noi skoro masz przebarwienia no to napewno zakup sobie jakiś filitr do buzi , nawet zimą go stosuj



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-13 09:26 przez bajlamo.

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:27:29

Cytat
bajlamo
kochana kto w tych czasach nie mza zaskórników na nosie czarnych , nie widziałam jeszcze takiej osoby nawet jak ma cere idealną..sama zroblam sobie tchnika kosmetycznego teraz studiuje kosmetologie na na kazdych praktykach widzialm u kazdego wągry na nosie, no ale moze są wyjątki.. one zawsz wracają...... powiem tak skoro nie masz problemów z policzkami i czołem , a jedynie z brodą to absolutnie nie stosuj w miejsce bez zmain zadnych silnych masci kremów tradzikowych i wysuszajacych bo gwarantuje ci ze jak te miejsca wysuszysz i podraznisz a masz cere tradzikowa to najprawdopodobniej sie pojawią na niej krostki lub jakies zmiany tradzikowe w dodatku ze masz tłustą buzie, odradzam stosowania kosmetyków drogeryjnych typu garniet itp... polecam te apteczne.. one najczescniej nie zapychAJA TAK TŁUSTEJ BUZI I NIE PODRAZNIAJĄ... NIE MOGE CI POLECIC ZADNEJ MASCI NA TRAZIK BO TO POWINIEN ZAPISAC CI DERMATOLOG TAK NAPRAWDE, ALE BEZ TAKICH NA RECEPTE PUNKTOWO MOZESZ KUPIC SOBIE BENZACNE, BREVOXYL..... noi łykaj suplementy diety.. cynk powinien pomóc ci troche z tą tłustą buzią... a co do salonu kosmetycznego omijaj szerokim łukiem!!!;p
noi pamietaj im mniej kosmetyków na buzie tym lepiej,, najlepiej nie stosuj pudru fluidów,,, ja ni umiem bez tego wyjsc z domu dlatego tez jak co zalecze to zaraz znowu sobie pogarszam tym stan cery;/ .. noi skoro masz przebarwienia no to napewno zakup sobie jakiś filitr do buzi , nawet zimą go stosuj


muszę się przejść do którejś dorgeii i posuzkac jakiś kosmetyków, nie mam jako tako typowego trądziku więc może znajdę jakieś delikatne peelingi i kremy przeciw niedoskonałościom i takie, które usuwają andmiar sebum i nie zatykają porów, no bo chyba o to w tym wszystkim chodzi :)
a jesli już kupowac kosmetyki to z jednej serii, czy mieszać firmy? jak mysliscie?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-13 09:31 przez bederossta.

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:29:52

ej ale nie uzywaj absolutnie peelingu zisarnistego w miejscu gdzie masz krostki bo roznosisz bakterie i bedziesz miała ich coraz więcej!

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:32:19

a jeśli już kupować kosmetyki to z jednej serii czy mieszać firmy?:)

zweryfikowana
Posty: 1.097
Ostrzeżenia: 1/5

cera trądzikowa

13 wrz 2012 - 09:32:37

POLECAM ACNE-DERM!!!:)
Przeczytałam o Nim na jakimś forum, i faktycznie działa !!!:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wygrałyście coś kiedyś?