Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

07 lis 2012 - 14:35:42

stosowałam, jestem zadowolona

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

07 lis 2012 - 14:40:58

Ja zaczęłam stosować.
Już 3 razy nakładałam i zmywałam.
Paznokcie musiałam obciąć bo na długich jakoś mi nie działała ta odżywka.
Teraz rosną mocniejsze i zdrowsze.
Czekam na dalsze efekty. Póki co wszystko na +

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

07 lis 2012 - 14:48:32

Co? Ja praktycznie paznokci nie miałam długich tylko takie poobgryzane brzydkie.Zaczęłam stosować tej odżywki mam długie paznokcie maluje 1 dnia jedną warstwę następnaego dnia następną warstwę i 3 dnia jeszcze raz w 4 dzień zmazuje i nakładam jakis kolor po 3 dniach zmywam kolor i nakładam od nowa odżywkę.Pazokcie mi się nie łamią ani nic i są długie^^ Jestem bardzo zadowolona.Polecam :)

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

07 lis 2012 - 14:54:26

uzywam i polecam :) dzieki niej mam mocniejsze paznokcie i nie lamia sie, a naprawde mialam slabe, bo przez kilka lat obgryzalam

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

07 lis 2012 - 14:54:26

Używam jej od kilku miesięcy...raczej chwale choć nie wygładziła mi płytki o moje paznokcie zaczęły szybciej rosnąć i stały się mocniejsze i grubsze ;) można ją polecić!

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

07 lis 2012 - 15:04:16

moje paznokcie byly w fatalnym stanie, malowalam je codziennie ciemnymi lakierami, byly krotkie rozdwojone, po prostu brzydkie, ale od kiedy zaczelam stosowac ta odzywke ( ok. rok temu) moje paznokcie sa sliczne, przede wszystkim bardzoo mocne. najepsza odzywka, zdecydowanie polecam!

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

13 lis 2012 - 13:16:05

Ja również używam tej odzywki z Eveline. I jestem z niej bardzo zadowolona. Jak dla mnie jest nie zastąpiona. Nie zamieniłam bym jej na inną.

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

13 lis 2012 - 13:19:01

cudna odżywka! najlepsza ... po 4 dniach czyli po jednej serii widoczna poprawa. Paznokcie dlugie, twarde i piekne ;)

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

03 gru 2012 - 14:33:09

Proszę was ;-) Po 4 dniach? Korzystam z innej odżywki, sprawdzałam także jeszcze inne i na pewno nie ma szans, aby jakakolwiek odzywka odwróciła wygląd paznokci po 4 dniach! To wymaga czasu - wprowadzacie ludzi w błąd.

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

03 gru 2012 - 14:37:43

u mnie na osiedlu w zwykłym sklepiku była swego czasu do zakupienia. Sama sie do niej prztmierzam bo słyszałam ze jest genialna

zweryfikowana
Posty: 189
Ostrzeżenia: 1/5

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

03 gru 2012 - 14:49:29

jak dla mnie jest rewelacyjna stosuje ja od dokładnie roku, ale nie regularnie... paznokcie sa rewelacyjne,wszyscy myslą że mam tipsy...:)

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

08 gru 2012 - 12:49:26

też ją używałam i po pierwszym zastosowaniu 4 warstw moje paznokcie ''jakby odżyły" niegdy nie miałam ładnych długich paznokci ale teraz są rewelacyjne, wszyscy myśla że sa sztuczne, poleciłam moim przyjaciółką i one tez zawsze ją chwaliły :)))

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

08 gru 2012 - 12:52:04

U mnie się sprawdza, najlepsza i tania odżywka jaką znam.

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

08 gru 2012 - 12:52:15

stosuję ją od tygodnia, na razie nic nie widać ;) ale koleżanka miała straszne paznokcie i po miesiącu w końcu udało jej się zapuścić :) więc trzeba być cierpliwym ;)

Odzywka do paznokci. EVELINE 8in1!

08 gru 2012 - 12:53:19

Cytat
kasia_susu
dla mnie odżywka jest rewelacyjna. Stosuję od dawna na zmiane ta 8w1 z diamentową siłą. Po miesiącu moje paznokcie wyglądały tak, że wpadałam w samozachwyt ;d Stosuj dalej, cierpliwości:)

zgadzam się, ta z diamentami jest najlepsza !!
kupiłam już 2 opakowanie, moje paznokcie na prawdę były w kiepskim stanie..teraz są twarde i wcale się nie łamią :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maska Gloria