Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zawsze miałam problem z naczynkami na policzkach. Najskuteczniejsze dla mnie okazało się zamykanie naczynek laserem ipl. Efekty są szybkie, a sam zabieg nie jest bardzo kosztowny. Zapłaciłam w ds instytut 350 zł.

Ja miałam sporo popękanych naczynek na twarzy były moją zmorą i zdecydowałam sie na laserowe zamykanie naczynek w Klinice Elite. Zabieg prawie bezbolesny. W momencie strzału lasera odczuwałam lekkie ukłucie. Naprawdę polecam każdemu kto ma tego typu cerę.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

laserowe zamykanie naczynek to jest bardzo dobry sposób, żeby się ich pozbyć. Moja siostra miała ich sporo i po zabiegach w Dermedzie udało się pozbyć problemu. Nie wiem, czy jest jakiś inny tak dobry sposób na popękane naczynka niż laser

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

u mnie też świetnie się sprawdziło zamykanie naczynek laserem ;) wykonywałam się w opolu w salonie arkadia :) i naprawdę nie sądziłam, że osiągnę takie efekty :)

Cytat
Zadowolona
W Yasumi epil też zamykają naczynka za pomocą metody E-Light (IPL+RF). Efekty takich zabiegów widoczne są stopniowo, z zabiegu na zabieg. Nie znam lepszej i skuteczniejszej metody.

Ja robiłam w Yasumi IPLem. Miałam 3 zabiegi. Generalnie róznica jest, aczkolwiek nie jakaś drastyczna, z tym, że u mnie to nie tylko miejscowo popękane naczynka, ale też takie czerwone place (rumień) z którym teoretycznie IPL też ma sobie radzić. Najbardziej mnie zdziwiło, że zniknęło mi takie duże naczynko typu kuleczka z krwią (pod okiem) a takie żyłki małe na żuchwie nie za koniecznie.

Może jakbym zrobiła więcej zabiegów to by był lepszy efekt, ale nie stać mnie było na kolejne ;)

Moja mama miała kiedyś zamykane ciekłym azotem i mówiła, że bardzo dobry efekt, zniknęło ich dużo. Ale to było dawno i nie wiem czy jeszcze się tej metody używa.

Ja korzystałam z pomocy kosmetyczki w salonie Dermiss w Krakowie, z efektu jestem zadowolona.

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

błąd. Coś mi się pomyliło i się powtórzyłam w wątku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-18 12:48 przez biedroska.

Ja zamykanie naczynek wykonywałam laserem w Szczecinie tutaj
Co prawda zapłaciłam ponad 400zł ale efekty są :)

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

O zamykaniu naczynek prądem można poczytać tutaj http://www.innaklinika.pl/oferta/26-zamykanie-naczynek . Sam zabieg jest bezpieczny i jego efekty są szybko widoczne. Warto jednak zdecydować się na wykonanie takiego zabiegu w profesjonalnej klinice, np. Inna Klinika Piękna w Krakowie robi takie zabiegi. Źle wykonany zabieg może prowadzić do poparzeń i innych nieprzyjemnych efektów.

to zamykanie prądem to elektrokoagulacja jest jeszcze inna metoda nazywa sie krioterapia czyli leczenie zimnem zamrażanie

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Według mnie laser jest bardziej skuteczny. Sama miałam kiedyś problem z pękającymi naczynkami, ale moja mama prowadzi gabinet kosmetyczny i jakiś czas temu kupiła laser IPL z PCZK. Trochę go na mnie testowała ;) ale jak się okazało i z korzyścią dla mnie. Mam o wiele ładniejszą cerę, choć w moim przypadku wystarczyły tylko 3 zabiegi.

Moim zdaniem taka metoda jest bardzo dobra w leczeniu problemów z naczynkami








http://forum.botfrei.de/member.php?28474-kuroneko&vmid=362#vmessage362

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

Ja też stawiam na laser. Miałam okropne pajączki przy nosie, już nie mogłam na siebie patrzeć i non stop latałam z pudrem i lusterkiem - po zabiegu w końcu odetchnęłam z ulgą. O ile dobrze pamiętam to był laser Excel V - chyba jeden z najlepszych do takich zabiegów.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
NaTaLi9000
Po pierwsze jedna i druga metoda jest bardzo skuteczna w przypadku zamykania naczynek.
Zabieg za pomocą lasera polega na podgrzaniu krwi znajdującej w naczynku, co prowadzi do jego obkurczenia i trwałego zamknięcia. Efekt tak naprawdę zależy od tego jak bardzo utleniona jest hemoglobina, bo to ona ma pochłaniać promień lasera i jak głęboko znajduje się zamykane naczynko. Zabieg jest stosunkowo niebolesny.
Natomiast zabieg z użyciem prądu to termoliza, w której prąd wielkocząsteczkowy powoduje koagulację, czyli ścinanie krwi w naczynku,a w konsekwencji jego zamknięcie. Termoliza podobnie jak zamykanie naczynek za pomocą lasera nie jest bolesnym zabiegiem i tutaj skutki są natychmiastowe.
Radziłabym jednak przed wyborem metody dobrze rozeznać się w gabinetach, ponieważ metoda termolizy jest "świeża" jeśli chodzi o zamykanie naczynek,a z laserem też nie ma żartów i oba te zabiegi powinny być wykonane przez odpowiednio wykwalifikowaną do tego celu osobę.

Zgadzam sie w 100% Ja zamykałam tam naczyńka Ilość zabiegów zawsze ustalana jest indywidualnie przez lekarza i dopasowana do potrzeb i wielkości zmian naczyniowych. Odstęp pomiędzy zabiegami to 4-6 tygodni. Ale nie jest to nie wiadomo jaki koszt i zabieg jest całkowicie bezpieczny:)Jak Wrocław to mogę polecic <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-10 12:21 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
AniutkaSz
Ja też stawiam na laser. Miałam okropne pajączki przy nosie, już nie mogłam na siebie patrzeć i non stop latałam z pudrem i lusterkiem - po zabiegu w końcu odetchnęłam z ulgą. O ile dobrze pamiętam to był laser Excel V - chyba jeden z najlepszych do takich zabiegów.

U mnie sprawdził się dopiero laser naczyniowy 'KTP QUADROSTAR+'. Wcześniej nie widziałam niestety żadnych rezultatów, Taki laser mają m.in. we Wrocławiu i warszawie. Jak ktoś chce, więcej info na ich stronie: wellderm.pl.
P.s. po zabiegach unikać gorących kąpieli i słonecznych bo w innym przypadku słyszałam, że problem może powrócić!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 16:58 przez MarikaKiss.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Joanna. Gdzie kupic.?