Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyny czym najlepiej zamknac naczynka, bo dowiadyalm sie i w salonnach w moim miescie zamyka sie laserem ipl ale trzeba zrobic przynajmniej 3 seria za 15 zł na twarz, jedno naczynko 28 zł , nastomiast w innym salonie zamykaja prądem efekt ponoc natychmiastowy i 3 zł od naczynka czym to sie rozni

Po pierwsze jedna i druga metoda jest bardzo skuteczna w przypadku zamykania naczynek.
Zabieg za pomocą lasera polega na podgrzaniu krwi znajdującej w naczynku, co prowadzi do jego obkurczenia i trwałego zamknięcia. Efekt tak naprawdę zależy od tego jak bardzo utleniona jest hemoglobina, bo to ona ma pochłaniać promień lasera i jak głęboko znajduje się zamykane naczynko. Zabieg jest stosunkowo niebolesny.
Natomiast zabieg z użyciem prądu to termoliza, w której prąd wielkocząsteczkowy powoduje koagulację, czyli ścinanie krwi w naczynku,a w konsekwencji jego zamknięcie. Termoliza podobnie jak zamykanie naczynek za pomocą lasera nie jest bolesnym zabiegiem i tutaj skutki są natychmiastowe.
Radziłabym jednak przed wyborem metody dobrze rozeznać się w gabinetach, ponieważ metoda termolizy jest "świeża" jeśli chodzi o zamykanie naczynek,a z laserem też nie ma żartów i oba te zabiegi powinny być wykonane przez odpowiednio wykwalifikowaną do tego celu osobę.

Szczerze mówiac to znam tylko tę pierwszą opcję czyli laser bo sama robiłam w Elite i powiem Ci szczerze, że miałam mało znamion, więc 1 zabieg wystarczyl=ł i w 100% wszystko znikło, mam buźkę jak pupcia niemowlaczka ;d Tej drugiej opcji nie znam. Jak ktoś jest z Wawy to polecam Elite bo nie dość że nie boli i szybko, sprawnie wszystko przebiega to pracownicy mili i profesjonalni. Teraz odkładam na slim lipo, mam zamiar sobie na świeta zrobic taki prezent bo też slyszałam pozytywme opinie i widziałam filmiki przed i po na ich stronie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-10 15:32 przez giwera.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Cytat
giwera
Szczerze mówiac to znam tylko tę pierwszą opcję czyli laser bo sama robiłam w Elite i powiem Ci szczerze, że miałam mało znamion, więc 1 zabieg wystarczyl=ł i w 100% wszystko znikło, mam buźkę jak pupcia niemowlaczka ;d Tej drugiej opcji nie znam. Jak ktoś jest z Wawy to polecam Elite bo nie dość że nie boli i szybko, sprawnie wszystko przebiega to pracownicy mili i profesjonalni. Teraz odkładam na slim lipo, mam zamiar sobie na świeta zrobic taki prezent bo też slyszałam pozytywme opinie i widziałam filmiki przed i po na ich stronie

No własnie moja znajoma tez ostatnio polecała mi taki zabieg. Mówiła ze jest to najlepszy sposób właśnie jesli chodzi o skuteczny zabieg zamykania naczynek. Tak to własnie jest - zamiast szukania kremow i maści jednak najlepiej jest skorzystać z takiego skutecznego zabiegu i pozbycia sie problemu raz na zawsze.

Zamknąć można ale co dalej? Będą trzaskały obok.Pić kwiat z czarnego bzu, zawiera najlepiej przyswajalną rutynę.Naturalny uszczelniacz naczyń.Używać fitoreulatora z kasztanowca. Można go kupić w ATW. W Warszawie można go kupić już w śródmieściu.

narka – Jak zamkniesz to możesz oczywiście stosować profilaktykę przed tym żeby nie pękały kolejne, wtedy kremy od dermatologa itp. jak najbardziej, ale tych już popękanych inaczej nie zamkniesz niż zabiegiem, takie jest moje zdanie ;)

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Dokładnie, potem mozna oczywiscie stosowac odpowiednie kremy które beda podtrzymywały efekt samego zabieg. Nie zapominajmy o tym ze teraz medycyna poszła naprawde bardzo daleko.

ja miałam za darmo, u dermatologa zamykane prądem, ale po jakimś czasie i tak część pękała na nowo i zabieg był nieco bolesny :)

też się wybieram na zamknięcie naczynka ,bo mam na nosie,tak jakby pieprzyk wypełniony krwią ,czyli dość duże naczynko i nie obędzie się bez lasera,ale najpierw muszę urodzić dzidziusia,bo w ciąży są zabronione takie zabiegi.

Macie rację. Medycyna zrobiła postępy. Ale natura czyni cuda. Tak jak napisałam można zamknąć laserem.One i tak będą trzaskały.Natomiast bardzo często kosmetyczki,dermatolodzy nie potrafią odróżnić cery naczynkowej od trądzika różowatego. Podstawowa sprawa, przy takiej cerze nie wolno stosować nic co zawiera aloes.

Tzw. laser IPL to nie laser, a jego skuteczność jest niewielka. Jeśli chcesz zamykać laserowo, szukaj zielonego lasera - większa gwarancja skuteczności. Raczej darowałabym sobie salony, tylko poszła do dermatologa specjalizującego się w takich zabiegach. O cerę naczynkową trzeba dbać, bo rzeczywiście zaraz znów coś ci pęknie.
O laserowym zamykaniu naczynek i profilaktyce naczynek poczytasz w tym artykule.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-17 13:35 przez kasiabalou.

Moim zdaniem lepsze efekty są przy wykorzystaniu lasera. Rozróżnienie między wykorzystaniem prądu a lasera wytłumaczyła mi kosmetyczka w Instytucie Piękna Woronicza . Nie będę teraz tego tłumaczyć, bo wyjdzie elaborat:D. Bynajmniej pod kątem skuteczności rozwiązanie z laserem jest moim zdaniem efektywniejsze., trzeba oczywiście wziąć kilka zabiegów, ja wykupiłam w pakiecie i wyszło bardzo sensownie za 5 zabiegów na twarz zapłaciłam 599 zł

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

W Yasumi epil też zamykają naczynka za pomocą metody E-Light (IPL+RF). Efekty takich zabiegów widoczne są stopniowo, z zabiegu na zabieg. Nie znam lepszej i skuteczniejszej metody.

ja miałam zamykane prądem dobre pare lat temu i zapłaciłam za 4 naczynka 50zł :)
i nie pękły nowe do dziś , a jedno miałam dość duże pod okiem :)

Ja też zamykałam naczynka laserem, to był laser IPL, klinika w Warszawie, DS Instytut, polecam, bo mają profesjonalne podejście:)
Co do samego zabiegu to właściwie nic nie bolało, no może lekko piekło, ale do przeżycia. Podobno czasami mogą pojawić się jakies zaczerwienienia, ale u mnie nawet tego nie było. Co prawda zabieg musiałam wykonać kilka razy, ale co zrobić, przy czymś takim to niestety konieczne, no ale i tak było warto. Niestety z tym problemem ciężko walczyć innymi sposobami, sama przerabiałam chyba wszystko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAKA ODŻYWKA DO RZĘS