Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

testery kosmetyków

12 sie 2012 - 23:41:41

Witam, ostatnio w jednej z drogerii widziałam taką sytuację: dziewczyna spytała się ekspedientki czy może sobie wziąć tester podkładu (taki 10ml) żeby wypróbować w domu, na to ekspedientka powiedziała, że nie, bo te testery są tylko do sprawdzenia w sklepie i dla wszystkich klientów, a nie tylko dla niej. Hmm i tak naszło mnie takie pytanie, czy powinna dać ten tester, czy nie? :) Pamiętam jak moja koleżanka pracowała w drogerii to brała sobie do domu pełno takich testerów (tak jak inne pracownice) Co wy o tym sądzicie? :)

testery kosmetyków

12 sie 2012 - 23:45:12

oczywiscie ze nie! testery sa do wyprobowania w sklepie, ewentualnie probki (1,5 ml) sa do rozdania! :D no pomysl, poszlabym po taki tester, potem wyslalabym babcie i mame :D mialabym 30 ml, to po co mialabym kupowac pelnowartosciowy produkt za np 59 zł, albo wiecej?

hehe ;D głupie pytanie szczerze mowiac :P

testery kosmetyków

12 sie 2012 - 23:46:30

Nie powinna dawać żadnego testeru.

testery kosmetyków

12 sie 2012 - 23:48:07

Cytat
gauche
oczywiscie ze nie! testery sa do wyprobowania w sklepie, ewentualnie probki (1,5 ml) sa do rozdania! :D no pomysl, poszlabym po taki tester, potem wyslalabym babcie i mame :D mialabym 30 ml, to po co mialabym kupowac pelnowartosciowy produkt za np 59 zł, albo wiecej?

hehe ;D głupie pytanie szczerze mowiac :P


hehe, w sumie masz rację, ale chciałam się upewnić :P

testery kosmetyków

12 sie 2012 - 23:50:00

całego testeru dawać nie może ale powinni w takich mniejszych drogeriach umożliwić zabranie próbki jakiegoś podkładu tak jak to jest w douglasie czy sephorze .

testery kosmetyków

12 sie 2012 - 23:50:27

Nawet sobie nigdy nie pomyślałam, żeby spytać ekspedientkę o tester do domu, aby sobie wypróbować. o.O One są tylko do wypróbowania np. koloru w sklepie! Jak chcesz sprawdzić jak działa to bierzesz jednorazową próbkę...
Poza tym, wiele tych testerów jest w bardzo złym stanie, wiele osób w tym macza brudne palce, przenoszą bakterie itp. Ja tylko na ręce sprawdzam kolor...

testery kosmetyków

12 sie 2012 - 23:50:43

mogła dostać jedynie saszetkę a nie sklepowy tester, a pracownice wiadomo ze kradną jak wszędzie

testery kosmetyków

12 sie 2012 - 23:51:35

napewno nie powinni dawac do domu. jak kazdy by brał to by zbankrutowali:P

testery kosmetyków

12 sie 2012 - 23:52:22

Niektórzy biorą do domów i sami korzystają albo sprzedają - ale nie powinni tak robić. Większa testery >10ml są do testowania w sklepie, a mniejsze takie po 5ml,2ml w domu.... jakby były do domu to każdy by brał, niezbyt opłacalne dla firm - weźmie próbkę 10ml 100osob z czego dajmy na to 10 kupi 30mililitrów

testery kosmetyków

12 sie 2012 - 23:55:29

Cytat
woohoo
Nawet sobie nigdy nie pomyślałam, żeby spytać ekspedientkę o tester do domu, aby sobie wypróbować. o.O One są tylko do wypróbowania np. koloru w sklepie! Jak chcesz sprawdzić jak działa to bierzesz jednorazową próbkę...
Poza tym, wiele tych testerów jest w bardzo złym stanie, wiele osób w tym macza brudne palce, przenoszą bakterie itp. Ja tylko na ręce sprawdzam kolor...

tez sie zdziwiłam bo pierwszy raz coś takiego słyszałam :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

glinka zielona