Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

krem Garnier BB

08 sie 2012 - 17:57:08

Witam. Chciałam Was zapytać czy używacie kremu Garnier BB Krem cera jasna? Jaki są wasze opinie na temat kremu BB? Właśnie ostatnio widziałam reklamę ego kosmetyku i bardzo mnie zaciekawiła. Może wart wypróbowania?

krem Garnier BB

08 sie 2012 - 18:00:43

osobiście nie polecam, żadna rewelacja, może cut rozświetla twarz ale jak na krem jest dość "ciężki"

krem Garnier BB

08 sie 2012 - 18:00:51

Hmm ja go mam .
Ogolnie fajny produkt na lato-lekki ,latwo sie naklada.Ale nie polecalabym go do cery tłustej ,bo szybko sie buzia bedzie swiecic.
Kolor jest bardzo ciemny (mam "jasny";) .
Ma duza pojemnosc i jest wydajny wiec mysle,ze jest ok.
Cena jest bardzo przystepna.
Ogolie polecam

krem Garnier BB

08 sie 2012 - 18:01:02

maam,idealny na lato,mieszam oba koloty,bo wtedy mi pasuje do cery,ladnie zakrywa,ale troche sie swieci cera po nim,dlatego matuje pozniej bibulkami.

krem Garnier BB

08 sie 2012 - 18:02:38

sama zastanawialam sie nad zakupem tego kremu:) i chetnie poznam opinie o nim ;)

krem Garnier BB

08 sie 2012 - 18:03:29

nawilża, lekko kryje, rozświetla. na lato idealny. ja polecam i lecę po drugie opakowanie :-)

krem Garnier BB

08 sie 2012 - 18:04:11

A ja mam takie cudo BB ale z Eveline (dużo tańszy od Garniera)i jestem zadowolona.Polecam

krem Garnier BB

08 sie 2012 - 18:05:03

Ja też nie polecam... Ten krem nie daje NIC, naprawdę.. ani nie rozświetla, ani nie maskuje, ani nie wygladza. Takie nic do smarowania... Polecam natomiast żebyś sobie poczytała na blogu www.azjatyckicukier.blogspot.com o prawdziwych kremach BB, ten garniera to podrabiany:) oni tam też mają sklepik z kremami BB i warto poczytać:)

krem Garnier BB

08 sie 2012 - 18:05:57

dla mnie jest super :)

krem Garnier BB

08 sie 2012 - 20:08:24

Generalnie jestem zadowolona z tego kremu. Fakt, dość szybko zaczynam się świecić, bo mam cerę mieszaną, ale zawsze noszę ze sobą puder i bibułki matujące, które to niwelują. Krem bardzo fajnie rozświetla i nawilża. Nie zauważyłam, żeby był zbyt ciemny, a mam jasną cerę i nie lubię się opalać ;) Na upały opcja idealna - szkoda podkładu na takie temperatury. Według mnie krem jest lekki i nie obciąża cery. Reasumując - polecam :)

krem Garnier BB

08 sie 2012 - 20:31:46

Jestem na nie - mam cerę tłustą i wrażliwą, po dwóch godzinach po aplikacji kremu cała się świeciłam, sebum prawie spływało i wywaliło mi też natychmiast kilka krost :/ to nie jest prawdziwy krem BB, on nie rozjaśnia cery. Nivea kiedyś wypuściła serię kremów tonujących do twarzy i BB Garniera to właśnie taki krem tonujący - krem nawilżający i podkład w jednym. Jak dla mnie strasznie zatyka pory.

Dużo lepszy efekt matujący (twarz się ordynarnie nie świeci) i rozświetlający daje dobry krem matujący i osobny podkład, ja używam Ziaji kremu nawilżająco-matującego 25+ i podkładu rozświetlającego Lirene Shiny Touch - nie ma moim zdaniem lepszego zestawu.

A tu masz wątek do artykułu o kremach BB: http://azjatyckicukier.blogspot.com/2010/07/sposob-azjatow-na-idealna-cere-czyli.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-08 20:50 przez male_p.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pęknięte naczynka ? Pomożecie?