Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta przy cukrzycy

4 minuty temu

motywacja na diecie

38 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kuracja drożdżowa

21 wrz 2012 - 07:26:40

odświeże wątek;P
właśnie dziś zaczynam pierwszy dzień tej kuracji i po zalaniu tych drożdz woda i mlekiem myślę sobie, hmmm nie jest takie złe ale pod koniec szklanki robiło mi się niedobrze.. też tak miałyście??? heh niektóre piszą , ze da się przyzwyczaić i mam taką nadzieję;)

Kuracja drożdżowa

21 wrz 2012 - 07:39:11

Cytat
magda0019
Cytat
endlessly
Cytat
annosy
Słyszałam już kiedyś o tej kuracji i tak sobie myślę, że można spróbować.

A jak je "przyrządzacie"?

Ja zalewam gorącą wodą 1/4 kostki drożdży(25g), mieszam, aż do rozpuszczenia i tak piję ;)
a wody tak ponad połowę kubka. na początu smak był okropny, ale da się przywyknąć

jak zalewasz gorącą wodą to nie tracą one swojej wartości?

trzeba je zalać gorącą wodą i je pozabijać bo czytałam że aktywne drożdże pobierają z naszego organizmu jakieś tam witaminy czy minerały i jest to niezdrowe dla organizmu - to w końcu żywe organizmy i też potrzebują jedzonka :)

Kuracja drożdżowa

24 wrz 2012 - 22:59:35

Czytałam, że najlepsze pod względem zawartości witamin i mikroelementów są drożdze piwowarskie. Dzisiaj rano spróbowałam tej mikstury ze zwykłymi - wylałam po 2 łykach i 1 odruchu wymiotnym :P Odwiedziłam moją aptekę i za 16 zł dostałam drożdże piwowarskie w tabletkach, z dodatkiem skrzypu i pokrzywy - kuracja na 2 miesiące. Za tak małe pieniądze szkoda się nawet męczyć z tymi miksturami, bo i tak wychodzi o wiele drożej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-24 23:01 przez dorofix.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobry żel oczyszczający - pomocy !