Obecnie rozmawiamy o:

kurs prawa jazdy

15 minut temu

hala łukowa

34 minut temu

Opakowania

dzisiaj o 7:57

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żel pod prysznic - nawilżanie

01 sie 2012 - 23:19:38

Jaki żel, który by ładnie pachniał i dobrze nawilżał, polecacie ?

Żel pod prysznic - nawilżanie

01 sie 2012 - 23:21:48

biały jeleń.

Ale on mało pachnie

Żel pod prysznic - nawilżanie

01 sie 2012 - 23:22:26

ja mam strasznie suchą skórę i nic mi nie pomagało aż odkryyłam żele bielendy, zapachów jest trochę do wyboru, moje ulubione to drzewo sandałowe z pomarańczą i pomarańcza z cynamonem:) nawilżają rewelacyjnie i nic po kąpieli już nie trzeba smarować żadnych balsamów:)

zweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

Żel pod prysznic - nawilżanie

01 sie 2012 - 23:24:58

Te z nowej lini dove, zapomniałam już nazwy :)

Żel pod prysznic - nawilżanie

01 sie 2012 - 23:27:03

ja uwielbiam żele z adidasa,minus jest taki,że kosztują koło 10zł a są małej gramatury
polecam także żele dove,są suuuper,ciałko jest po nich delikatne,mięciutkie,nawilżone i do tego pięknie pachną,zwłaszcza ta nowa seria,jak się nim myje to cały dom pachnie:)do tego są duże i często jest na nie promocja w Rossmanie:)
teraz mam Dove Purely Pampering Shea Butter & Warm Vanilla,jest cudny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-01 23:34 przez lawerna.

Żel pod prysznic - nawilżanie

03 sie 2012 - 18:07:13

Adiki są przyjemne no i te ich sportowe zapachy. Ale ostatnio głownie nivea lemon żel. Mam jeszcze noni + blac currant z Natural Body, ale będę oceniać jak skończę. Bardzo przyjemnie pachnie. Ja zawsze dbam o nawilżenie po kąpieli więc nie wiem czy któryś specjalnie jest nawilżający.

Żel pod prysznic - nawilżanie

25 wrz 2012 - 19:14:00

omnya i jak tam ten natural body? Ja bardzo lubie kosmetyki Flos-Leka a nad tymi zelami to juz mysle od pewnego czasu

Żel pod prysznic - nawilżanie

25 wrz 2012 - 19:15:37

Moim zdaniem nie ma co oczekiwać nawilżania od żelu pod prysznic,od tego są balsamy. Podobnie jak z szamponem do włosów i odżywką. Ja mam suchą skórę,jestem maniaczką żeli ale nie miałam jeszcze takiego który nawilżałby i raczej nawet tego nie oczekuję ;)

Żel pod prysznic - nawilżanie

25 wrz 2012 - 19:21:33

Polecam żele z adidasa, a zwłaszcza adidas smooth. ;)


Żel pod prysznic - nawilżanie

25 wrz 2012 - 19:28:02

Ja polecam z calego serca zele z Dove. Slicznie pachna i jak stosujesz regularnie to swietnie nawilzaja. Mam sucha skore atopowa, wiele kosmetykow mnie podraznia, a te z Dove spisuja sie na medal. Nawet nie potrzebuje potem balsamu :).

Żel pod prysznic - nawilżanie

20 paź 2012 - 20:08:45

ja stosuje żele pod prysznic z Bath&Body Works, maja śliczne zapachy

Żel pod prysznic - nawilżanie

22 paź 2012 - 10:37:54

ja uzywam nawilżającego kremu pod prysznic Milk & Honey Gold z oriflame. Bardzo dobrze nawilza, ladnie pachnie, a skora po kapieli jest mieciutka.



Żel pod prysznic - nawilżanie

23 paź 2012 - 11:19:24

Mój żel musi spełniać dwie funkcje: dobrze nawilżać i genialnie pachnieć :) Aten załączony poniżej sprawdza się idelanie i w nawilżaniu i w zapachu :)Dodam, że zapach nazywa się brzoskiwinia winna :)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-23 11:21 przez LazyEye.

Żel pod prysznic - nawilżanie

23 paź 2012 - 11:22:56

Dove Visible Care - kremowy żel pod prysznic. Mój nr 1, pachnie cudnie, ma gęsta konsystencję i co najważniejsze nawilża skórę:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tusz?