Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Żel pod prysznic - nawilżanie

19 sty 2016 - 19:26:44

Ja do codziennej pielęgnacji używam naturalnego żelu do mycia ciała marki Organic Series. Poleciła mi go kosmetyczka i jest naprawdę świetny. Działa ochronnie, bakteriostatyczne i łagodząco oraz zmiękcza i odżywia naskórek. Jest to jeden z lepszych kosmetyków jakie miałam okazję wypróbować.

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Żel pod prysznic - nawilżanie

27 sty 2016 - 17:03:54

jedne z lepszych moim zdaniem to Dove

Żel pod prysznic - nawilżanie

28 sty 2016 - 21:42:06

Miodowy żel do mycia ciała od Korany jest najlepszy :) Jest na bazie naturalnego miodu, dzięki czemu dobrze nawilża i odżywia skórę i dodatkowo bardzo ładnie pachnie ;)

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Żel pod prysznic - nawilżanie

11 lut 2016 - 11:15:26

Żele pod prysznic są do mycia. Nie nawilżą Wam skóry :) Jesli chcecie wypróbować sobie czegoś naprawdę nawilżającego oraz przyjemnego to proponuje zrobić sobie w domu zabieg browinowy. Takie okłady borowinowe sa wykonywane w salonach kosmetycznych oraz kosztują niemałe pieniadze ale bez problemu mozna go wykonać również samodzielnie w domu. Borowina jest do kupienia w aptekach stacjonarncyh, internetowych. Nie jest droga. Ostatnio robię sobie takie okłady co tydzien oraz kondycja mojej skóry jest znacznie lepsza.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-22 13:34 przez moderator.

Żel pod prysznic - nawilżanie

11 lut 2016 - 11:33:19

najlepszy



niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Żel pod prysznic - nawilżanie

13 lut 2016 - 17:35:46

Też lubię te żele pod prysznic Palmolive, fajnie się pienią i skóra jest po nich milsza w dotyku. Lubię jeszcze Białego jelenia (bo są naturalne) i Dove, maja ładne delikatne zapachy

Żel pod prysznic - nawilżanie

08 mar 2016 - 12:16:33

Polecam naturalne żele marki Sylveco, miałam dwa i byłam bardzo zadowolona. Jeśli nie jest się zakręconym na punkcie naturalnych kosmetyków, oczywiście można poeksperymentować. Dla mnie liczą się także zapachy i konsystencje, to czy dany produkt mocno się pieni (podobno im mniej tym lepiej). A z drogeryjnych całkiem niezłe są żele Fa.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Żel pod prysznic - nawilżanie

07 maj 2016 - 12:57:04

Ja mam Seyo z drogerii Natura. Świetnie pachną i nawilżaja skórę. Dałam 5zł za 500ml. Teraz mam o zapachu Orientalnej Róży. Ale spróbuję też innych zapachów.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Żel pod prysznic - nawilżanie

15 cze 2016 - 14:15:09

jednym z najlepszych żeli jakie używałam do tej pory był taki żel Body Sculptor, od Alqvimia. Tym bardziej w lecie, gdzie ciało jest bardziej spocone i zmęczone. To taki żel co myje wszystko a wychodząc człowiek ma wrażenie, jakby ze spa wyszedł.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Żel pod prysznic - nawilżanie

22 wrz 2016 - 13:30:29

Moim zdaniem najlepszy jest SUNset żel pod prysznic HB. I pod względem zapachu i pielęgnacji jaką zapewnia, bo naprawdę w moim przypadku to zdecydowanie dało radę i cera została mocno poprawiona podstawowymi krokami. Da się.


Żel pod prysznic - nawilżanie

22 wrz 2016 - 14:38:55

rocher francja

Żel pod prysznic - nawilżanie

30 wrz 2016 - 08:43:53

ja mogę Ci polecieć żele Dove, mam naprawdę straszną skórę po wyjściu spod prysznica, nawet nie mogę się wycierać ręcznikiem tylko muszę go przykładać do skóry i czekać aż woda wsiąknie i po każdym żelu miałam skórę strasznie ściągniętą, a po Dove wreszcie była normalna, oczywiście nie była nawilżona jak po balsamie, ale spokojnie dawałam rade przetrwać cały dzień bez balsamu
aha, żeby było jasne to mówię o żelach z Dove z serii cream oil, na opakowaniu pisze 1/4 olejku czy jakoś tak, konsystencja bardzo kremowa, ale dobrze się pieni, zapachy może nie są porywające, ale spokojnie da się znieść

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Żel pod prysznic - nawilżanie

20 paź 2016 - 19:25:32

Ja znowu kupiłam z witalnie com pl z Kivvi że z bergamotką i werbeną, zapach jest cudowny, dałam 50zł za 250ml, 100% naturalny, najbardziej przekonuje mnie, że 65% składników organicznych z certyfikowanych upraw ekologicznych



niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Żel pod prysznic - nawilżanie

13 sty 2017 - 01:02:27

Z żeli pod prysznic bardzo lubię te Ziaji, np mleczko kokosowe, albo mydło oliwkowe. Oprócz tego ostatnio moim ulubieńcem jest witaminowy olejek pod prysznic z serii Twoja pielęgacja bielendy. Nie dość że super pachnie, do tego fajnie odżywia skórę, jest po kąpieli miękka i miła w dotyku

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Żel pod prysznic - nawilżanie

24 sty 2017 - 13:34:33

Fajne żele są na stronce http://oziway.com/ , w dodatku maja tam wysyłkę gratis !!!!! .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tusz z grzebykiem - pomocy !!