Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Żel pod prysznic - nawilżanie

23 paź 2012 - 11:24:32

Cytat
LazyEye
Mój żel musi spełniać dwie funkcje: dobrze nawilżać i genialnie pachnieć :) Aten załączony poniżej sprawdza się idelanie i w nawilżaniu i w zapachu :)Dodam, że zapach nazywa się brzoskiwinia winna :)

[attachment 797665 biozel.jpg]
Zapaszek ładnie brzmi i pewnie jeszcze ładniej pachnie :) A gdzie kupujesz ten żel pod prysznic?? Jest może w rossmanie??

Żel pod prysznic - nawilżanie

23 paź 2012 - 11:24:43

Ziaja w białej 400ml butelce-żel po prysznic oraz balsam z tego polecam ,kozie mleko lub np inny zapach,sa ekstra nawilzające,uzywalam juz wsyztskich i tylko ten sie sprawdzaly a drogie nie są.
Balsam 400ml okolo 10zł,żel pod prysznic 400ml okolo 6zł
Ja np kupuję w rossmanie bo tam najtaniej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-23 11:26 przez czarna1609.

Żel pod prysznic - nawilżanie

23 paź 2012 - 11:28:19

Cytat
gitszafcia
Cytat
LazyEye
Mój żel musi spełniać dwie funkcje: dobrze nawilżać i genialnie pachnieć :) Aten załączony poniżej sprawdza się idelanie i w nawilżaniu i w zapachu :)Dodam, że zapach nazywa się brzoskiwinia winna :)

[attachment 797665 biozel.jpg]
Zapaszek ładnie brzmi i pewnie jeszcze ładniej pachnie :) A gdzie kupujesz ten żel pod prysznic?? Jest może w rossmanie??

Na cedrynek.pl i wątpię, żeby był w Rossmannie. To kosmetyk naturalny, więc może go nie być w sieciowych drogeriach, ale zawsze możesz poszukać ;)

Żel pod prysznic - nawilżanie

23 paź 2012 - 11:31:16

Tylko jeśli się ma wodę twardą i mocno chlorowaną,do tego gorącą to żaden żel nie nawilży,dobre są olejki pod prysznic.

Żel pod prysznic - nawilżanie

23 paź 2012 - 11:31:55

ja również polecam ziaje, mam bardzo sucha skóre a przy nich, szczegolnie wlasnie przy kozim mleku rzadziej musze uzywac balsamu.

ale moim idolem jest Solankowe SPA z rabki zdroju. zele pod prysznic i sole do kąpieli wymiatają! a wcale nie są drogie. skóra po nich jest booosssska.


w ogole to jestem za polskimi produtami :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-23 11:37 przez elvirozo.

Żel pod prysznic - nawilżanie

23 paź 2012 - 11:33:33

Ja uzywam Dove jest swietny i nawilza tak ze nie trzeba nawet potem sie kremowac ;)
Nie pamietam ceny ale jest swietny :)
I przy tym piekny ma zapach :)



niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

Żel pod prysznic - nawilżanie

23 paź 2012 - 11:37:37

Ja uwielbiam ten żel:


pięknie pachnie, a za 500ml kosztuje chyba 7zł :) gorąco polecam, zapach się długo utrzymuje i skóra jest napięta a zarazem nawilżona :)

Żel pod prysznic - nawilżanie

23 paź 2012 - 11:38:20

Cytat
StylowaFikcja
Polecam żele z adidasa, a zwłaszcza adidas smooth. ;)





Popieram, najlepszy żel jak dla mnie :) i ślicznie pachnie :)

Żel pod prysznic - nawilżanie

23 paź 2012 - 11:44:07

od dawien dawna ubóstwiam żele z serii SPA z Biedronki!

Żel pod prysznic - nawilżanie

23 paź 2012 - 13:33:37

ja zaproponuję płyn dla dzieci oilatum soft. idealnie nawilża skórę.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Żel pod prysznic - nawilżanie

15 lis 2012 - 11:45:11

Cytat
patrishaa
ja uzywam nawilżającego kremu pod prysznic Milk & Honey Gold z oriflame. Bardzo dobrze nawilza, ladnie pachnie, a skora po kapieli jest mieciutka.

Oj całkowicie sie z Tobą zgadzam. Sam krem jest rewelacyjny, ja nawet juz nim nie musialam nakładać balsamu na ciało. No i ten zapach... cudo.

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Żel pod prysznic - nawilżanie

04 sty 2013 - 12:03:20

Ja kupiłam teraz mojemu facetowi Energizujący żel pod prysznic HB - sam nie potrafił znaleźć żadnego naprawdę dobrego produktu. Żel powinien mieć ładny zapach, mieć dobry skład, a ten własnie taki ma. Żebyście widziały, jakie kosmetyki wybierał wcześniej. Brak słow :D


Żel pod prysznic - nawilżanie

04 sty 2013 - 12:06:51

Cytat
Kinguiix3
biały jeleń.

Ale on mało pachnie

Żel pod prysznic - nawilżanie

04 sty 2013 - 12:07:09

Cytat
Mee1990
Moim zdaniem nie ma co oczekiwać nawilżania od żelu pod prysznic,od tego są balsamy. Podobnie jak z szamponem do włosów i odżywką. Ja mam suchą skórę,jestem maniaczką żeli ale nie miałam jeszcze takiego który nawilżałby i raczej nawet tego nie oczekuję ;)
rozumiem, że żel może być nawilżający! A jak możecie później nie używać balsamu? To, że skura jest miekka po kąpieli i po owym nawilżającym żelu, nie znaczy że balsam jest nie potrzebny. Za pare lat bedziecie żałowały "nawilżania żelami do kapieli" Przeciez balsam nawilża, ale i ujedrnia skóre wchłaniając sie w nią. A żel co, spłuczecie i tyle go zostaje...:/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-04 12:10 przez Mija84.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Żel pod prysznic - nawilżanie

11 mar 2014 - 12:30:08

Żel pod prysznic HB, kojarzysz? Rewelacja - żel pod prysznic, który faktycznie poprawia stan skóry, oczywiście do pewnego stopnia. Skóra orzeźwiona, przyjemna w dotyku, i taka być powinna.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paese Podkład kryjący