Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 10:12:15

witam. od pewnego czasu strasznie wypadają mi włosy i wogle są zniszczone i słabe, pewnie od prostowania ale teraz prostuje włosy na prawde rzadko i używam jakiegos tam płynu z got2be ktory chroni przed wysoka temperatura, ale chyba jednak widocznie moich wlosow nie chroni.
uzywam szamponu do włosow elseve do wlosow slabych, taki żółty. biore tez tabletki na piekne wlosy, paznokcie i skore skrzypolen max z olefarmu i kupilam tez maseczke do wlosow rainforest wax medica do wlosow blonda. czy ktoras z was uzywa tej maseczki albo bierze takie same tabletki? pomaga? sa dobre czy nie? a i moze jeszcze slyszalyscie jeszcze o jakiejs maseczce do wlosow henna-wax czy jakos tak, jest dobra? z gory dziekuje za rady:) pzodrawiam:)



MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 10:14:11

mi osobiście wax nie pomógł , polecam maseczke z olejka rycynowego + 2 żółtka :) poczytaj sobie na necie ;)

MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 10:17:45

klaudik90 to samo mi mama kiedyś robiła jak byłam mała wypadały mi starsznie włosy po takiej kuracji z żółtkiem i olejkiem rycynowym przestały i bardzo się wzmocniły a więc polecam

MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 10:19:31

Ja we wtorek kupilam maseczke z 'Joanny' - pudło duze na 500g .. xd hehe.. :D i cena przystepna , tylko 17zl. ;P

Musze powiedziec ze po pierwszym uzyciu rewelacja ! :) wlosy super sie ukladaja, blyszcza i wogole. ;P ale dzis troszke moj entuzjazm oslabl, poniewaz wlosy mam straaaaaaaaasznie przetluszczone. - wniosek taki, ze po jej uzyciu nalezy myc codziennie wlosy. :P

Ale i tak polecam, bo efekt pierwszego dnia po umyciu jest nieziemski. ;)

MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 10:19:32

eh.. ja też uzywałam różnych kosmetyków do wlosów i nic nie pomagały.... mi doradziła moja babcia żebymmyła pare razyw tyg. wlosy jajkiem miodem i czymś jeszze nie pamietam... ale zapytam i ci napisze... naprawde pomaga...


i nie wiem czy to prawda ale niedawno usłyszałam ze jak sie wciera oliwke dla dzieci do włosów to są one mocniejsze i szybciej rosną... osobiscie nie prubowałam ale spróbuje i chyba najlepiej zrobic to na noc bo włosy sa tluste a ktoś słyszał o tym może to pomaga faktycznie??????????????????

MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 10:20:54

Cytat
kasia8829
klaudik90 to samo mi mama kiedyś robiła jak byłam mała wypadały mi starsznie włosy po takiej kuracji z żółtkiem i olejkiem rycynowym przestały i bardzo się wzmocniły a więc polecam


A gdzie mozna dostac ten olejek ? ;>

MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 10:21:01

mozna tez kupic sam skrzyp polny i wciera się go w skóre głowy :)to taki plyn jest.

MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 10:22:31

taki olejek mozna kupic w aptece:)

MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 10:23:06

klaudik90 a moglabys napisac jak to dokladnie robic? ile czego dac i wgl? bo na necie roznie pisze.;/

MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 10:23:27

taki olejek kosztuje max 5 zł w aptece a starcza go na hoho ;) ja też kupowałam mnóstwo maseczek i to było tylko marnowanie pieniędzy... z racji tego , że włosy mi okropnie wypadały to na początku maseczkę robiłam 2 razy w tyg.

MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 10:24:43

a i jeszcze jedno jak bedziesz robić ta maseczke dodaj troche soku z cytryny do tej mikstury bo właśnie mamy sie pytałam i mówiła ze sok z cytryny też wzmocni Ci włosy:) kilka razy zastosujesz i napewno bedzie efekt

MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 10:26:05

ja mam ciemny kolor włosów i właśnie nie używam soku z cytryny , bo dodatkowo rozjaśnia .

MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 10:27:09

no a co z ta oliwką dla dzieci słyszał ktos że pomaga na włosy?????????????????????????????????????????????????????????

MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 10:42:08

ja uzywam waxu ale czy na wypadanie pomaga to raczej nie. wlosy wypadają mi garsciami a jak się czysci prysznic to tam tylko moje wlosy ale ile ich!!! strasznie duzoo !! :O normalnie na perukę, a ja mam takie cienkie wlosy na dodatek... sprobuję ten olejek z zoltkiem tez slyszalam ze pomaga, zobaczę jaki efekt ;D bo tak nie moze byc ;p nie chcę byc lysa hee;p

MASECZKA DO włosów

03 lip 2009 - 17:16:21

No ja tez chyba niedługo wyłysieje ;//

to mam zastosowac ten olejek rycynowy + zoltka + troche soku z cytryny ale w jakich proporcjach to wszystko? mam wlosy tak do ramion, ile to trzeba trzymac na glowie i wgl??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

loreal