Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 10:06:42

Witam wszystkie dziewczyny :))
Macie może jakieś sprawdzone toniki?
Bardzo proszę was o wypowiedzi na ten temat, bo zamierzam sobie kupić nowy. Ten co używałam był jakiś tandetny ;p
Moja cera się nie przetłuszcza. Mam za to dużo wągrów :/
Proszę o pomoc :)

Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 10:07:47

ooo dobry watek podbijam, akurat sama dzis wybieram sie na takie zakupy:)

Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 10:11:46

Miło, że się dołączyłaś :)
Właśnie skończył mi się tonik, a lubię toniki. Tylko nie wiem jaki kupić :(
Poleciłabyś jakiś? :))

Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 10:12:18

Mi na to pomaga tonik antybakteryjny firmy ziaja;p Sa chyba najtanszymi tonikami, ale ja bardzo je sobie cenie, nie mam do nich zadnych zastrzezen :P

Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 10:15:42

Hmm. Ja używam BIODERMA, tyle że ona jest dosyć drogi. W aptece kosztuje prawie 50zł. Ale jest dobry!! :)

Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 10:25:18

może tonik z GARNIERa, na wypryski, rozszerzone pory, do cery tłustej i mieszanej...zawiera cynk regulujący produkcję sebum. ja takiego używam od czasu do czasu, jak mi sie przypomni, (mam dosyć ładną cerę ale trochę rozszerzone porki;))bo znowu nie można cały czas używać tonika z alkoholem, bo wbrew pozorom powoduje jeszcze bardziej produkcje sebum...nie polecam z Johnson...czy jakoś tak bo są strasznie mocne, miałam raz i dziękuję bardzo, ale to zależy, każda cera reaguje inaczej na określony specyfik.



Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 10:27:05

a ja używam tonik NIVEA matujący jest idealny dla mojej cery bo nie wysusza skóry:-)

Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 10:28:29

la roche posay - effaclar na lato doskaly matuje a zarazem nawilza :) cena tylko jest przewalona bo ok 50 zl ale mozna na allegro taniej kupic polecam bo jest naprawde super :)

Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 10:31:12

polecam garniera;p

Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 10:31:26

A ja gorąco polecam Under20 (under twenty) czy jakoś tak to się pisze ;d W różowej butelce. Nie dość, że cudnie pachnie, to na dodatek sprawdza się :) Do jakiś super mega drogich też nie należy:)

Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 10:44:53

Ja polecam tonik tea tree trądziku, uzywam go i jest the best :) MAM go tez na sprzedaz;]

Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 10:54:32

lepsze sa płyny micelarne np Biodermy , LRP, Ziaja (ok6-8 zł) a toniki na pewno bez alkoholu, ja lubie nivea do cery suchej, pomimo ze mam mieszana, jest swietny

Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 11:00:15

Cytat
meow-meow
Mi na to pomaga tonik antybakteryjny firmy ziaja;p Sa chyba najtanszymi tonikami, ale ja bardzo je sobie cenie, nie mam do nich zadnych zastrzezen :P
Zgadzam sie!!:)
Uwielbiam kolmetyki z Ziaji...:)Bardzo jane jest mleczko do demakijażu:)I taki żel do mycia twarzy w różowo-białym opakowaniu:)));p

Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 11:03:02

ogórkowa ziaja (numer jeden dla mnie)
iwostin purritin

Jakiś sprawdzony tonik? :)

03 lip 2009 - 11:03:41

chcoiaż nie cierpie kosmetykow z Avonu mają naprawde świenty tonik na wągry !!! clear sikn czy jaka to oni maja te nazwe ale naprawde jak przemyje twarz wacikiem to widze jak czysci a inne to wyrzucam czysty wacik !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MASECZKA DO włosów