Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

Gastroskopia

46 minut temu

Ładna biżuteria

godzinę temu

świetna restauracja

dzisiaj o 11:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 938
Ostrzeżenia: 3/5

Balsam brązujący - opinie

29 lip 2012 - 09:42:43

Hej dziewczyny :) mam do Was pytanie :). Czy mogłybyscie polecić mi jakiś balsam brązujący do jasnej skóry ?:) Słyszałam, że z DOVE jest bardzo dobry, nie pozostawia smug, łatwo się wciera ale czy to prawda?? :) Proszę Was o jakies informacje za ile i czy jest jakiś dobry sprawdzony bo chciałabym sobie taki balsam kupić, bo zapewne na słonku sie juz pewnie nie opale... a jak sie opale to na czerwono i później mi zejdzie. :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-29 09:44 przez Kaaroolina.

Balsam brązujący - opinie

29 lip 2012 - 09:45:24

ja używam z kolastyny i jest świetny. Nie brudzi, nie zostawia smug. Idealny :)

Balsam brązujący - opinie

29 lip 2012 - 09:47:44

ja uzywam lirene i też sobie chwalę:) można go stosować 1-2 razy dziennie, ja stosuje 1 i efekty są:)

Balsam brązujący - opinie

29 lip 2012 - 09:58:27

ja miałam wiele od tanich po droższe i wolę iść na solarium na parę minut niż nierówno się smarować,już nie wspomnę jak ciężko balsamy z rąk zmyć wrrrrr

niezweryfikowana
Posty: 938
Ostrzeżenia: 3/5

Balsam brązujący - opinie

29 lip 2012 - 10:01:48

Aha... ;)

Ktoś jeszcze?:) Poleci jakiś balsam?? :)

Balsam brązujący - opinie

29 lip 2012 - 10:05:11

Przymierzam się zawsze z początku wiosny do tego typu balsamów ,ale jakoś nigdy ich nie kupuję :)
Boję się ,że będzie to wyglądać mało naturalnie ,więc sukcesywnie opalam się :]
Niestety ,nie pomogę :)

niezweryfikowana
Posty: 938
Ostrzeżenia: 3/5

Balsam brązujący - opinie

29 lip 2012 - 10:10:37

Hmmmm też własnie się opalam :) ale niestety nie wiem czemu ale jak siedze na słonku to.... potem ta opalenizna mi znika.... :/

Balsam brązujący - opinie

29 lip 2012 - 10:10:56


Tak też go uzywam i Dove. Te dwa polecam:)
Cytat
Kaaroolina
Hmmmm też własnie się opalam :) ale niestety nie wiem czemu ale jak siedze na słonku to.... potem ta opalenizna mi znika.... :/

Ano bywaja takie karnacje, dlatego powstały samoopalacze :) Nie trzeba się ich bać. Co do "Sopotu" zapomniałam dodać,że chyba ma jeszcze krem samoopalający do twarzy osobno, ale cięzko go dostać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-29 10:13 przez Evisssta.

Balsam brązujący - opinie

29 lip 2012 - 10:12:50

dove nie polecam !!! zdecydowanie... ze mnie się ścierała... używałam raz na 2 dni, po tygodniu zaczął się wałkować pozostawiając plamy okropne i ciężkie do usunięcia, Lirene body arabica - taki sam efekt plam,
jedyne co polecę to ziaja sopot nie ma jakiegoś mega efektu bo się sporo wypłukuje ale jest jakaś różnica i nie zostawia plam i nie wałkuje się co jest już dużym plusem =)

Balsam brązujący - opinie

29 lip 2012 - 10:17:25

Zaleta "Spoptu" Ziaji jest na pewno cena :)
Pamietaj jednak,że żeby uniknąć efektów tzw. "krowy milki" czyli plam, rób zawsze porządny peeling całego ciała przed nałozeniem.

Balsam brązujący - opinie

29 lip 2012 - 10:19:56

Cytat
Kaaroolina
Hmmmm też własnie się opalam :) ale niestety nie wiem czemu ale jak siedze na słonku to.... potem ta opalenizna mi znika.... :/
Niestety ,czasami tak już jest :(
Może to także być wina naszej wody z kranu ,jest za bardzo chlorowana :(
Używaj codziennie balsamu nawilżającego ,to powinno na dłużej zachować opaleniznę ;)
Przyjemnego opalania oraz wytrwałości :)
Niestety ,u mnie dzisiaj słońca jak na lekarstwo ,więc nici z opalania ;D

Balsam brązujący - opinie

29 lip 2012 - 10:20:29

ja polecam z rossmana Sun Ozon nie robi smug,ja pomimo że jestem blondynka o jasnej karnacji kupiłam do karnacji średniej i jestem bardzo zadowolona. kosztuje ok 10 zl i jest warta swojej ceny:)

Balsam brązujący - opinie

29 lip 2012 - 10:24:49

Ziaja Sopot i samoopalacz DAX w piance :) super jest :) tylko trzeba dokładnie nakładać :)

Balsam brązujący - opinie

29 lip 2012 - 10:26:08

1. obecnie używam Dove Summer Glow dla cery jasnej
dobrze się rozsmarowuje, przyjemny zapach, nie zostawia smug, nie farbuje rąk. Polecam!


2. używałam również masła brązującego Bielenda orzech&bursztyn
efekt daje na drugi dzień, ale trzeba dobrze rozsmarować, niestety ale farbuje ręce dlatego warto smarować przez rękawiczki. Moja skóra po nim jest koloru oliwkowego. Średnio go polecam, po dłuższym stosowaniu zostawia gdzie nie gdzie białe plamy, czasem trudne do zmycia.

3. ostatnio kupiłam z Oriflame Sol Golden samoopalający krem do twarzy
smarowałam nim 3 razy, równomiernie się rozprowadza i daje efekt "muśnięcia słońcem". Jedynie przeszkadza mi w nim to, że są drobinki brokatu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sianowate loki jak wygładzic domowym spodobem