Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny nie śmiejcie sie z rysunku ale nie miałam jak zrobić zdj a tak mi najlepiej wytlumaczyc. otóz mój jeden policzek jest strasznie zniszczony pełno zmarszczek , te mimiczne pzy buzi mam na obu policzkach ale na tym jednym to zaraz obok mimicznych zrobiła mi sie taka wielka bruzda i dalej po nim rozchodzą sie małe zmarszczki dosc widoczne podczas usmiechu, natomiast drugi policzek jest gładki ........ nie wiem podejzewam ze to od masci tradzikowej i od slonca bo nikt jeszcze kiedys nie uprzedzil mnie ze trzeba uzywac filtrów uzywajac takich masci.. nie wazne.. czym moge to popeawic jakies kremy czy cos.. przyznam sie ze mam lat 20 a cere gorzszą niz niejedna 35latka napradwe i nie przesadzam. czym mog chociazby zminimalizowac takie zmarszczki



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-27 17:51 przez madawanka.

Nie wiem czemu, wstawiłam juz drugie, to moze ktos tak mial czytajac opis i potrafie mi pomoc

Też mam zniszczona cere - walcze z trądzikiem różowatym a mam 20 lat :/ jest strasznie wysuszona i bardziej widać zmarszczki.

Postaw na pielęgnacje i ochronę - na dzień najważniejsze nawilżenie i filtry, na noc możesz używać kremów przeznaczonych dla nieco starszych.

oo juz widze 1 zdjecie.. ;d talent :PP
ja chyba nigdy nei zaufam zadnym kremom przeciwzmarszkowym... podobny ten caly olejek arganowy dziala.. a drogi chyba nie jest..

tylko ze olejek arganowy tak samo jak i kazdy inny olejek naj[rawdopodobniej by mnie zapchal mam cere tradzikową lekko skolonna do zaskornikow

a ja nie widzę foty

He he w malarstwie to ty kariery nie zrobisz:)

Mnie to wygląda na poparzoną skórę, mi kiedyś coś podobnego powstało, przy zbyt długim trzymaniu płatka kosmetycznego ze spirytusem salicylowym, ale nawilżanie kremem pomogło:)

najlepiej idź na jakieś zabiegi - same peelingi nie wystarczą, mało inwazyjne za to rewelacyjne efekty w wygładzaniu zmarszewk dają np. fale radiowe - jest to zupełnie bezbolesny zabieg tylko trzeba kilka serii ale efekty utrzymuja się pare lat. poza tym jest jakąś nowa forma mezoterapii- preparat jest wprowadzany specjalnym pisakiem i efekty widac po 1 razie:) wiem że w Warszawie takie zabiegi robią bo moja koleżanka na tym pracuje:)
poczytaj sobie w internecie, pooglądaj zdjęcie, wiele gabinetów ma efekt przed i po na prawdziwych pacjentkach:)

Cytat
01kika01
He he w malarstwie to ty kariery nie zrobisz:)

Mnie to wygląda na poparzoną skórę, mi kiedyś coś podobnego powstało, przy zbyt długim trzymaniu płatka kosmetycznego ze spirytusem salicylowym, ale nawilżanie kremem pomogło:)
nie napewno nie, nie jest to poparzenie, zadne uczulenie ani nic, bo nie jest to chwilowe tylko najwieksze zmiany widze juz od ponad roku i jest jakby coraz gorzej wiec nie jest to chwilowe, a buzie nawilzam , kiedys mialm czesto wysuszona

już widzę.
ja bym poszła na twoim miejscu do dobrego salonu kosmetycznego i popytała co można z tym zrobić.

Często peelinguj cere ( o ile nie masz na niej zmian trądzikowych bo możesz tylko pogorszyć stan skóry), jesienią gdy słońce nie będzie tak ostre przejdz się do kosmetyczki i zapytaj o mikrodermabrazję może Ci pomóc. Zawsze używaj kremów z filtrami UV, do buzi od 30. Możesz zainwestować w krem NUXE nirvanesque na pierwsze zmarszczki mimiczne, krem b. fajny dobry jakościowo jednak trochę drogi w aptece ok 100 natomiast na allegro możesz go dostać za ok 60 zł.
Powodzenia:)

Cytat
aga104
najlepiej idź na jakieś zabiegi - same peelingi nie wystarczą, mało inwazyjne za to rewelacyjne efekty w wygładzaniu zmarszewk dają np. fale radiowe - jest to zupełnie bezbolesny zabieg tylko trzeba kilka serii ale efekty utrzymuja się pare lat. poza tym jest jakąś nowa forma mezoterapii- preparat jest wprowadzany specjalnym pisakiem i efekty widac po 1 razie:) wiem że w Warszawie takie zabiegi robią bo moja koleżanka na tym pracuje:)
poczytaj sobie w internecie, pooglądaj zdjęcie, wiele gabinetów ma efekt przed i po na prawdziwych pacjentkach:)
wiesz co te efekty przed i po na stronach to bzdura na kazdej to samo, nabralam sie kiedys takim zdjeciem robią sobie bardzo gleboki peeling jadwiga taki ze ma sie przez jakis czas na buzi strup i potem schodzi płatami.. i nic zero efektuuuu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PASKI WYBIELAJACE-CREST