Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prosze o pomoc:( nie wiem co mam juz robic, a do dermatologa mam na 10 wrzesnia chcialm prywatnie a baba mi mowi ze w tym momencie prywatnie nie przyjmuje w okolicy nie mam wiecej dermatologów. Otoz wróciłam jakiś czas temuz holandi tam troche cera mi sie popsua, jak wróciam do polski na moim policzku zaczeły sie pojawiac krosty takie podskórne i duze i male taka kaszka, na drugim tylko kilka ale prawy jest cały w tym nie wiem co robic juz:( czym to smarowac narazie punktowo na to stosowalm locacid \9 etinoid ktory dermatolog przepisal mi jest zluszczajacy mial mi zluszczyc slady po krostach i dziurki) nie wiem czym to spowodowane, teraz zaczelam stosowac no-scar myslalam ze od tego ale przed stosowaniem mialm juz kilka takich duzych zaskornikow, ostatnio tez zmienilam puder na manhattana antybakertyjny w kamieniu , jednak te najweksze zaskorniki pojawily sie przed,... a potem juz coraz coraz to wiecej, w diecie nic nie zmienilam zaczelam łykac cynk i vitapil, c na to wam pomoglo?

A moze powinnaś spróbować: peeling kawitacyjny, kwas migdałowy, zabiegi złuszczająće i nawilżające
Aha nie wspomniłas jak dbasz o cere: czyli jakich kosmetyków uzywasz do mycia, tonizowania, jaki krem ? Pielęgnacja jest bardzo ważna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-23 16:34 przez curly24.

kup żel Duac, jest tylko na receptę, więc poproś dermatologa o jego przepisanie, jest na prawdę świetny !!!, możesz poczytać o nim dużo w necie, mi bardzo pomaga :)

hej kwasy migdalowe i peeling kawitacyjny kiedys robilma , peeling pogorszyl mi cere,a kwas migdalowy bez rewelacji, powiem tak, staram sie duzo nie walic na buzie maluje sie lekko nie wale niczego wczesniej puder mineralny jadwigi teraz antybakeryjny manhattana czasem korekto antybakteryjny. y tyle a moje pielegnacja polega na zmyciu bbuzi mleczkiem , oczyszczeniu twarzyn zelem z liren z granulkami peeligngujacymi, smaruje buzie no-scar i na niespodzianki ten locacid stosowalm i tyle....... prosze ppradzcie mi co wam pomoglo pozbyc sie tych zaskornikow nie wiem co juz robic.. nie chce do kosmetyczki zawsze jak chodzilam to moja cera wygladala gorzej niz przed

Cytat
martajanczura
kup żel Duac, jest tylko na receptę, więc poproś dermatologa o jego przepisanie, jest na prawdę świetny !!!, możesz poczytać o nim dużo w necie, mi bardzo pomaga :)
stosowalam duac nawet mam prawie caly ale nie mozna uzywac bo lezy juz około roku a pisze ze mozna 2miesiace stosowac od otwarcia nie pamietam czy mi pomogl, nie mialm az takich problemow z podskornymi krostami bardziej z tatiki normalnymi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-23 16:39 przez madziulalula.

zrób peeling, jakiś krem i może podziała

Cytat
anita03
zrób peeling, jakiś krem i może podziała
peeling , tak jasne pewnie peelingiem to zetre, a krem jaki? bo wlasnie o to pytam , co do peelingu to robie od czasu do czasu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BEYONCE pulse mgiełka