Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej ..

używał ktoś ? zastanawiam się nad kupneem ?

Ja niestety nie używałam, ale chętnie poczytam opinie ;)

przed chwilą czytałam o nim opinie na wizażu, praktycznie same pozytywne więc tam poczytaj ;) jedyny minus to podobno dość tandetne opakowanie, ale to przecież mały szczegół,bo liczy się zawartość.

ja się chyba zdecyduję, tym bardziej, że nie kosztuje dużo (ok 24zł z wysyłką)

Ja właśnie miałam go dziś zamówić...ponoć bardzo dobry jest ...ale ostatecznie wybrałam ten kryolan :)

tak ja używałam. I jest rewelacyjny :) naturalny- brak tam zapychaczy i alergenów więc idealny do cery tlustej i tradzikowej. Po 2 miesiacach używania zauwazylam znaczna poprawe cery, przestalam uzywac fluidów, nakladalam tylko krem nawilzajacy i na to wlasnie ten puder. I używam do tej pory, jak narazie nie mam zamiaru go odstawiac także polecam :) i cena jak na takie efekty idealna :)

makijażystka którą znam, używa go i bardzo zachwala

skusiłam się, mam nadzieję że nie będę żalować ;)

Jest on dostępny też w drogeriach? Czy tylko przez internet?

ja znalazłam niedrogie aukcje na allegro . w sklepie nie zauwazyłam żeby był ..

xonemoretimex a jaki krem nawilżający używasz? Też z JADWIGI? Bo na All znalazłam coś nt zastosowania cyt: "stosować po wklepaniu TONIKU ZIOŁOWEGO i MASECZKI BIONAWILŻAJĄCEJ NAGIETKOWEJ"

Ten puder jest dostępny tylko w jednym odcieniu?

jest promocja Za zakupy w dniu dzisiejszym o wartości powyżej *50 zł* w sklepie jadwiga dodaje od siebie...

*Krem BioNawilżający!* o pojemności 50 ml...
przeczytałam na pewnym blogu , sa tam rownież recenzje kosmetyków jadwiga jak ktos chce adres bloga niech pisze na priv

Cytat
MoniqueJulie
xonemoretimex a jaki krem nawilżający używasz? Też z JADWIGI? Bo na All znalazłam coś nt zastosowania cyt: "stosować po wklepaniu TONIKU ZIOŁOWEGO i MASECZKI BIONAWILŻAJĄCEJ NAGIETKOWEJ"

Kochana tak też z Jadwigi :) dokladna nazwa to - Jadwiga, Krem bionawilżający z kolagenem, wit. A i E

jeden odcien bo to puder transparentny (nie zmienia koloru twarzy) bardzo dobry skład, cenai super działa , miałam go ale sprzedałam bo wole jednak cos kryjącego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szampon fioletowy z Rossmana