Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ale czemu?? ma inne potrzeby? ja myję od ponad roku, głownie z babydreamu + raz w tyg coś mocniejszego żeby oczyścić włosy i wszystko ok, więc chyba mi służy? DO -potui



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-12 16:31 przez frog26.

Dermokosmetyki z apteki - np. Dermedic

Cytat
brylancik88
tez uzywam kosmetyki biały jelen, do twarzy i do włosów.. ale nie jestes swiadoma czy szampony biały jelen sa bez sls... kremy tołpa tez miałam
Nie polecam tołpy dla osób z delikatną skórą. Mnie, niestety, strasznie uczulił. Ale dermedic polecam bardzo :)

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

krem tradycyjny nawilżający Fitomed

Cytat
kaska__1990
Miałam zamiar wypróbować szampon Babydream, ale zapach strasznie mi się nie podoba:P Może jeszcze kiedyś się na niego zdecyduję. Póki co używam szamponów BioWax z firmy L'biotica, kupuję w aptekach DOZ za ok. 20zł. Szczególnie lubię ten z proteinami mlecznymi, pachnie mi takim budyniem śmietankowym :D Poza tym z naturalnych kosmetyków, zamiast kremów na noc polecam olejki np. marchewkowy Diaderma, lub z Profarmu midgałowy, arganowy i inne.

Ten szampon z proteinami mlecznymi jest moim ulubionym, a do tego maska. A ten zapach,mmmmm..

Ja używam kosmetyków Dr Organic i uważam, że są świetne. Czytałam kiedyś ciekawy artykuł na temat szkodliwości SLS i SLES, podaję odnośnik dla zainteresowanych <moderacja>. Tutaj autorka też polecała te kosmetyki, więc to nie tylko moje zdanie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-03 21:05 przez moderator.

Bema kosmetyki zobacz tutaj: http://ekozuzu.pl

nie mają żadnych substancji szkodliwych,
100 % naturalnych składników -
używam kremu do twarzy nawilżającego- i jestem bardzo bardzo zadowolona

I jescze coś:

Nie zawiera;surowców modyfikowanych genetycznie
sztucznych tłuszczy, olejów, silikonów, parafiny i innych substancji uzyskiwanych przy destylacji ropy naftowej syntetycznych substancji barwiących i zapachowych
sztucznych konserwantów i stabilizatorów
Sprawdzone z autopsji :-)
Pozdrawiam





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-19 21:28 przez msmialek.

Cytat
naranjaa
Cytat
kaska__1990
Miałam zamiar wypróbować szampon Babydream, ale zapach strasznie mi się nie podoba:P Może jeszcze kiedyś się na niego zdecyduję. Póki co używam szamponów BioWax z firmy L'biotica, kupuję w aptekach DOZ za ok. 20zł. Szczególnie lubię ten z proteinami mlecznymi, pachnie mi takim budyniem śmietankowym :D Poza tym z naturalnych kosmetyków, zamiast kremów na noc polecam olejki np. marchewkowy Diaderma, lub z Profarmu midgałowy, arganowy i inne.

Też używam tego szamponu z proteinmi mlecznymi:) Na początku byłam bardzo zadowolona, był to mój szampon nr 1 :D SLS nie ma, ale niestety jest z jedwabiem, który także niekorzystnie wpływa na włosy. Zastanawiam się teraz nad jego zmianą, ale nie wiem, który szampon byłby najlepszy i zarówno bez SLS jak i jedwabiu w składzie.


Pierwsze słyszę by jedwab w kosmetykach miał szkodzić włosom? Oczywiście na mam na myśli jedwabiu z alkoholem (np. biosilk, bo ten strasznie wysusza włosy).

Aminokwasy jedwabiu zawarte w kosmetykach wnikają do włókna włosa wypełniając ubytki strukturalne w jego warstwach korowych. Wiążą wodę utrwalając efekt głębokiego nawilżenia, a proteiny jedwabne tworzą na powierzchni włosa delikatny biofilm, który utrzymuje wilgoć w jego wnętrzu oraz chroni go przed agresywnymi czynnikami środowiska zewnętrznego.

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Też używałam kremu Fitomed, rzeczywiście nie posiada żadnych szkodliwych substancji... Tak samo jak krem przeciwzmarszczkowy forte nano cell extreme z bielendy, ma dobry skład

Cześć współpracuję z firmą Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. W naszej ofercie posiadamy produkty z kategorii: suplementy, kontrola wagi, pielęgnacja ciała i twarzy, higiena oraz kosmetyki kolorowe. Podstawa wszystkich jest czysty miąższ aloesowy z naturalnymi dodatkami. Bez chemii, konserwantów, sama natura. Ponadto kosmetyki są bardzo wydajne. Jeśli jesteście zainteresowane produktami, chciałybyście je wypróbować bądź po prostu dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat zapraszam do kontaktu: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)[/color][/u][/b]
Pamiętajcie, że istnieje też gwarancja 100% satysfakcji, co oznacza pełen zwrot pieniędzy w razie jakichkolwiek zastrzeżeń.
Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Też miałam krem do twarzy Fitomed, rzeczywiście nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Z polskich marek jeszcze bardzo lubię Bielendę, oni też mają dobry skład kosmetyków. Teraz używam ich płynu do demakijażu z olejkiem arganowym, nazywa sie jakoś expert czystej skóry, dobrze działa na wrażliwą cerę

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Ciekawe <moderacja-spam> są od chantarelle, dopiero co wchodzą, i pewnie niewiele próbowało. ALe warto się w przyszłości zainteresować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-03 21:06 przez moderator.

Moim ostatnim odkryciem jest mało znana marka scandinavia. (www.scandinaviacosmetics.pl)
Przez ciekawość zakupiłam peeling cukrowy i jestem oczarowana! Zapach, wydajność i efekt gładziutkiej skóry. Gorąco polecam

Mydlo z Aleppo, swietnie do pielegnacji buzi, ciala i wlosow. Kupuje regularnie i polecam. Oliwa z oliwek i olej laurowy - to sa klucze w skladzie tego cudenka, ktore pomagaja przy wielu dolegliwosciach, w tym alergii czy tradziku. Po prostu nieocenione mydlo :)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

ja ostatnio kupilam maseczke do twarzy spirulina w lidlu i jestem mile zaskoczona :) z tego co sie zorientowałam to nie jest we wszytskich lidlach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie kupić?