Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chcę być brązowa!!! :)

03 lip 2012 - 23:43:59

Hej Dzieczyny!
Chciałabym się Was poradzić.
Niestety za bardzo nie mam jak się opalić w tym roku i chcę użyć jakiegoś kremu, balsamu brązującego. Kompletnie się na tym nie znam, bo nigdy nie używałam takich specyfików. Słyszałam, że Perfecta jest dobra. To prawda??
Będę miała jeszcze okazję poopalać się nad naszym polskim morzem przez jakieś 3-5 dni, więc pomyślałam o jakimś przyśpieszaczu do opalania, bo jest to bardzo mało czasu. Ja mam bardzo jasną cerę, jednak słońce bierze mnie w miarę szybko. Czy mozecie mi polecić jakiś specyfik? I w ogóle czy to coś daje?
Czy lepsze było by uzywanie tylko balsamu brązującego, potem zwykłe opalanie, czy połączenie tego?
Z góry dziękuję za wszystkie rady :)
:*

Chcę być brązowa!!! :)

03 lip 2012 - 23:46:21

z balsamów brązujących mogę Ci polecić ZIAJE SOPOT :) dla mnie rewelacja

Chcę być brązowa!!! :)

03 lip 2012 - 23:47:12

wysmaruj się kupą :) A tak serio to z samoopalaczy Soraya.

Chcę być brązowa!!! :)

03 lip 2012 - 23:48:40

używam balsamu brązującego z Lirene i polecam

Chcę być brązowa!!! :)

03 lip 2012 - 23:51:43

idź do solarium:)ja przed wyjazdem nad morze poszlam na 6 minut, podobno po nim slonce szybciej lapie . u mnie widac bylo efekt:)

Chcę być brązowa!!! :)

03 lip 2012 - 23:53:11

Był już takie tematy, przeczytałam je i dużo osób poleca na przyspieszenie opalania ziaja masło kakaowe w sprayu. Wypróbowałam i rzeczywiście, pomaga (na nogi).

Chcę być brązowa!!! :)

03 lip 2012 - 23:54:07

jesli przyspieszacz to jak dla mnie niezly jest z Soraya z ekstraktem z orzecha włoskiego dodatkowo jest nawilżający

Chcę być brązowa!!! :)

03 lip 2012 - 23:55:04

Cytat
nati2401
z balsamów brązujących mogę Ci polecić ZIAJE SOPOT :) dla mnie rewelacja

Chcę być brązowa!!! :)

03 lip 2012 - 23:55:21

polecam rimmela w sprayu - niedostepny w polsce chyba, ale na all znajdziesz.

Chcę być brązowa!!! :)

03 lip 2012 - 23:55:29

Bardzo nie lubię solarium, strasznie sie tam czuję, no ale jak trzeba to czasmi chodzę, wiadomo. Niestety ja w solarium bardzo nierówno się opalam. Nie wiem czy to wina lamp, czy mojej skóry.

Możecie coś więcej napisac o tych specyfikach?
Jaka jest ich cena? Czy nie zostawia smug, albo plam? ...
:)

Chcę być brązowa!!! :)

03 lip 2012 - 23:56:21

Z balsamów brązujących to Dove summer glow do jasnej karnacji, mi nie pozostawiał smug (yy do 20zł? nie wiem dawno nie używałam). Przyspieszacz najlepszy chyba z ziaji w sprayu masło kakaowe (10zł);)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-03 23:57 przez kasmii.

Chcę być brązowa!!! :)

03 lip 2012 - 23:58:30

Cytat
kajkok
Był już takie tematy, przeczytałam je i dużo osób poleca na przyspieszenie opalania ziaja masło kakaowe w sprayu. Wypróbowałam i rzeczywiście, pomaga (na nogi).

Ooo tak! Nogi to mój największy problem. :P

Chyba się na niego skuszę. Ale o balsamie brązującym z ziai słyszałam bardzo negatywne opinie i raczej go nie kupię, ale ten przyśpieszacz mogę wypróbować :P

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

Chcę być brązowa!!! :)

03 lip 2012 - 23:59:21

chusteczki dax sun sa super

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Chcę być brązowa!!! :)

04 lip 2012 - 00:00:47

ja mam przyspieszac z bielendy i jest calkiem spoko, kiedys uzylam z daxa, ale spieklo mnie na czerwono :/ Po tym od razu opalam sie na brazowo :) Ostatnio wystarczyly mi 2 godz (co by sie rownowiernie po godzinie na kazdej stronie opalic :p) i ładnie mnie chwyciło. Zawsze mialam problem z opaleniem nog, a teraz mam brazowe (wiadomo ze nie czekolada, ale jak na 2 godz opalania efekt uwazam za niezly:)

Chcę być brązowa!!! :)

04 lip 2012 - 00:04:14

St. Moriz


dostępny jedynie na allegro , kidys wyczytałam mnóstwo wątków i ten ygrywał , efeket jest odrazu


to taka pianka , opalenizna BRĄZOWA !! a nie pomaranczowa jak po wszystkich samoopalaczachb !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaką czerwona pomadke polecacie?