Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

14 minut temu

przestrzeganie diety

31 minut temu

zalety diety pudełkowej

46 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

27 cze 2012 - 13:07:45

dziękuję dziewczyny! A tą z pyłem diamentowym to gdzie kupić? A moze któraś ma jakiś ciekawy, sprawdzony środek nie wszędzie dostępny z allegro?

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

27 cze 2012 - 13:11:42

Cytat
iwusssin
polecam ci eveline 8 w 1
tez mialam kruche, lamliwe panokcie ktore ciagle sie rozdwajaly. po 1 miesiacu regularnego stosownia widac duza poprowe, co prawda mnie paznokcie poczatkowo strasznie bolaly, ale wytrzylalama i teraz mam piekne zadbane i dlugie paznokcie ktorych sie nie wstydze:)


widziałam efekty u kolezanki, rzeczywiscie rewelacja
sama zaczynam stosowac od dzisiaj :)

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

27 cze 2012 - 13:26:35

polecam odzywke do paznokci multiwitaminowa BIOGERNA PHARMA jest swietna! kosztuje okolo 20zl

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

25 paź 2012 - 14:44:48

Lepsza jest odżywka New Nails - przynajmniej u mnie jako jedyna się sprawdziła, a trochę kosmetyków testowałam. Przede wszystkim moje paznokcie nabrały normalności, fajnego wyglądu, są trwałe i nie ma problemów z ich kruchością...

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

25 paź 2012 - 14:50:02

Również stosuję 8w1 już od wakacji kończy mi się właśnie pierwsze opakowanie i lecę po kolejne, nigdy nie miałam lepszej odżywki dodam że często gram w siatkę wcześniej długie paznokcie były dla mnie nie osiągalne a teraz są zdrowe i nie łamią się;)

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

25 paź 2012 - 14:54:42

Tylko Eveline 8 w 1 :) Najlepsza odżywka do paznokci, a miałam ich dużo :)

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

25 paź 2012 - 15:02:59

Eveline PAZNOKCIE TWARDE JAK DIAMENT. Jestem zadowolona z efektów. Cena regularna 10zł w Rossmannie. 7zł na promocji.

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

25 paź 2012 - 15:04:04

mi eveline 8 w 1 pomogło, miałam kruche paznokcie, które ciągle się baaardzo rozdwajały, używałam przed ok miesiąc i to niezbyt regularnie i mam piękne pazurki, już sie nie rozdwajają mimo że nie używam tej odżywki, no i szybko rosną, nigdy nie miałam tak długich paznokci :)

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

23 sty 2013 - 14:35:43

Mnie pomogła odżywka New nails. Paznokcie nabrały twardości, zaczęły ładnie wyglądać, w końcu są takie jakie być powinny. Wiem jak łatwo zniszczyć sobie paznokcie, a normalny wygląd przywraca się im niestety bardzo długo ;/

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

29 mar 2013 - 14:09:38

NIE UŻYWAJ EVELINE 8W1!! NIGDY W ŻYCIU. http://grzee.blogspot.com/2012/08/o-rozpaczy-po-odzywce-8w1.html - link, w którym blogerka opowiada o swoich przeżyciach po 8w1.

Ja jakieś dwa tygodnie temu kupiłam Regenerum i jestem bardzo zadowolona. Owszem, trzeba trochę cierpliwości, ponieważ bardzo powoli się wchłania i jest oleisty przez co trzeba trzymać pazurki z dala od... wszystkiego, ale wydaje mi się, że chwila cierpliwości nikomu nie zaszkodziła. Moje pazurki po tygodniu używania Regemerum stały się mocne i przestały się łamać. Końcówki są białe i nie rozdwajają się. :) Teraz w końcu mam paznokcie, o których marzyłam.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

29 kwi 2020 - 21:45:53

Moim faworytem są odżywki z Eveline. A najbardziej upodobałam sobie total action 8 w 1. Nie ma formaldehydu, więc nie trzeba obawiać się o podrażnienia itp. Dla mnie przede wszystkim najważniejsza jest jej skuteczność i szybkość działania. Zaledwie 1.5 tygodnia stosowania i paznokcie wyglądały jak nowe :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy