Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

40 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

27 cze 2012 - 13:07:45

dziękuję dziewczyny! A tą z pyłem diamentowym to gdzie kupić? A moze któraś ma jakiś ciekawy, sprawdzony środek nie wszędzie dostępny z allegro?

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

27 cze 2012 - 13:11:42

Cytat
iwusssin
polecam ci eveline 8 w 1
tez mialam kruche, lamliwe panokcie ktore ciagle sie rozdwajaly. po 1 miesiacu regularnego stosownia widac duza poprowe, co prawda mnie paznokcie poczatkowo strasznie bolaly, ale wytrzylalama i teraz mam piekne zadbane i dlugie paznokcie ktorych sie nie wstydze:)


widziałam efekty u kolezanki, rzeczywiscie rewelacja
sama zaczynam stosowac od dzisiaj :)

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

27 cze 2012 - 13:26:35

polecam odzywke do paznokci multiwitaminowa BIOGERNA PHARMA jest swietna! kosztuje okolo 20zl

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

25 paź 2012 - 14:44:48

Lepsza jest odżywka New Nails - przynajmniej u mnie jako jedyna się sprawdziła, a trochę kosmetyków testowałam. Przede wszystkim moje paznokcie nabrały normalności, fajnego wyglądu, są trwałe i nie ma problemów z ich kruchością...

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

25 paź 2012 - 14:50:02

Również stosuję 8w1 już od wakacji kończy mi się właśnie pierwsze opakowanie i lecę po kolejne, nigdy nie miałam lepszej odżywki dodam że często gram w siatkę wcześniej długie paznokcie były dla mnie nie osiągalne a teraz są zdrowe i nie łamią się;)

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

25 paź 2012 - 14:54:42

Tylko Eveline 8 w 1 :) Najlepsza odżywka do paznokci, a miałam ich dużo :)

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

25 paź 2012 - 15:02:59

Eveline PAZNOKCIE TWARDE JAK DIAMENT. Jestem zadowolona z efektów. Cena regularna 10zł w Rossmannie. 7zł na promocji.

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

25 paź 2012 - 15:04:04

mi eveline 8 w 1 pomogło, miałam kruche paznokcie, które ciągle się baaardzo rozdwajały, używałam przed ok miesiąc i to niezbyt regularnie i mam piękne pazurki, już sie nie rozdwajają mimo że nie używam tej odżywki, no i szybko rosną, nigdy nie miałam tak długich paznokci :)

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

23 sty 2013 - 14:35:43

Mnie pomogła odżywka New nails. Paznokcie nabrały twardości, zaczęły ładnie wyglądać, w końcu są takie jakie być powinny. Wiem jak łatwo zniszczyć sobie paznokcie, a normalny wygląd przywraca się im niestety bardzo długo ;/

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

29 mar 2013 - 14:09:38

NIE UŻYWAJ EVELINE 8W1!! NIGDY W ŻYCIU. http://grzee.blogspot.com/2012/08/o-rozpaczy-po-odzywce-8w1.html - link, w którym blogerka opowiada o swoich przeżyciach po 8w1.

Ja jakieś dwa tygodnie temu kupiłam Regenerum i jestem bardzo zadowolona. Owszem, trzeba trochę cierpliwości, ponieważ bardzo powoli się wchłania i jest oleisty przez co trzeba trzymać pazurki z dala od... wszystkiego, ale wydaje mi się, że chwila cierpliwości nikomu nie zaszkodziła. Moje pazurki po tygodniu używania Regemerum stały się mocne i przestały się łamać. Końcówki są białe i nie rozdwajają się. :) Teraz w końcu mam paznokcie, o których marzyłam.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

?! REGENERUM do paznokci !!??!!??

29 kwi 2020 - 21:45:53

Moim faworytem są odżywki z Eveline. A najbardziej upodobałam sobie total action 8 w 1. Nie ma formaldehydu, więc nie trzeba obawiać się o podrażnienia itp. Dla mnie przede wszystkim najważniejsza jest jej skuteczność i szybkość działania. Zaledwie 1.5 tygodnia stosowania i paznokcie wyglądały jak nowe :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy