Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:54:30

REVLON COLORSTAY

NUMER 180

DO CERY TŁUSTEJ I MIESZANEJ

POLECAM BO TO NAJCUDOWNIEJSZY PODKŁAD JAKI W ŻYCIU MIAŁAM :))))

KRYJE CUDNIE, ZRESZTĄ MA PRZEDŁUŻONE DZIAŁANIE, NIE SCIERA SIĘ, NIE ROBI MASKI, BARDZO CZĘSTO

MAKIJAŻYSTKI WYKORZYSTUJĄ GO DO MAKIJAŻU ŚLUBNEGO, BO JEST REEEEEEWELACYJNY!

ten kolorek który napisałam jest najbardziej naturalny.

Przed tym podkładem używałam MAX FACTOR LASTING PERFORMANCE NR 105 i też jest świetny w porównaniu z innymi na rynku ale ten REVLON to cud natury :)

W związku z tym, ze w sklepie kosztuje nie mało to zamawiam go na allegro, jak robię zamówienie to kupuję hurtowo dla moich kumpelek, którym raz go pokazałam i od tego czasu się w nim zakochały, dzieki temu przesyłka jest dużo tańsza, a na all ten podkład jest około 30-40 zł tańszy niż w sklepie a naprawdę polecam bo ja mam swojego pana od którego zawsze kupuję i nigdy nie był nieświerzy ani nie oryginalny jak się czasem zdarza.

Sprawdz go sobie a nie zamienisz na żaden inny ;)

niezweryfikowana
Posty: 586
Ostrzeżenia: 4/5

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 15:55:26

jeżeli mogę i ja jeszcze doradzić.Sprawdź sobie w drogerii podkład z MISS SPORTY. Kosztuje 9 złotych i jest OK. Wyleczyłam sobie nim trądzik(kolor niebieski tubki). Teraz mam z MISS, LIGHT ENERGY. Dobrze kryje, jet lekki, nie pozostawia efektu "maski" i matuje cerę.... przynajmniej moją. Moja buzia i kieszeń są zadowolone:) Pozdrawiam.



dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 16:05:22

Z lirene o tym mówicie tak ? : ) długo się utrzymuje? miałam próbke i w sumie byłam zadowolona ;-))



dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 16:20:59

Deborah, Colour Copy, Podkład do cery tłustej i mieszanej. Świetny:)



dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 16:26:43

Cytat
Jusia_
a probowalas podkład minerlany rimmela Lasting Finish? jak dla mnie śweitny! puder w z tej serii tez jest super;)

właśnie o tym mówiłam:)

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 16:42:08

a ja mam na chwilę obecną ten i sobie chwalę :] Soraya, Make Up sceniczny, matujący :]
kupiłam już jakiś czas temu, ale wtedy stwierdziłam, że jest zły i poszedł do szuflady. kupiłam jakiś inny, który mi się niedawno skończył, a w sobotę szłam na wesele i w ostatniej chwili stwierdziłam, że nie miałam żadnego innego jak tylko ten właśnie :P użyłam i baaaardzo pozytywnie byłam zaskoczona jak w nocy wróciłam do domu i stwierdziłam, że buzia jest w takim samym stanie jak kilkanaście godzin wcześniej! normalnie szok! =D teraz już go lubię ;D


dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 16:47:22

Cytat
wenszyca89
Cytat
Kardashian
TEN!
Cacko! A buzinka jak pupcia niemowlęcia!



mysle o nim;00 sni mi sie;)) podobno rewelacja;)) jka sie zdenerwujeto kupie i juz;)) szkoda mi troche kasy...ale niestety jak sie chce wygladac..


jest swietny!!! wyprobowalam ;d troche szkoda kasy .. ale moze ktos ma tutaj na szafie na sprzedaz??:) ja jestem chetna jakos taniej hehe

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 16:48:47

wonder finish ;]

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 16:50:05

Cytat
aniaa93
Z lirene o tym mówicie tak ? : ) długo się utrzymuje? miałam próbke i w sumie byłam zadowolona ;-))


tak właśnie ten, ja go mam obecnie i jestem z niego bardzo zadowolona i buźinka moja też;) polecam jest na prawde super i długo się trzymie, nie spływa, ładnie pachnie. reeewelacyjny:)

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 16:52:38

ja używam z astora (ten z pędzelkiem) i powiem, że jestem bardzo zadowolna, świetnie kryje i utrzymuję się bardzo długo ;)

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 17:00:48

miałam dermablend vichy, lasting performance i revlon colorstay..mam cere podobna do Twojej i najbardziej przypadł mi do gustu lasting ....dermablend tez fajny..ale skoro masz jasna cere to nie wiem czy znajdziesz odpowiedni odcien..revlon moze byc..ale wydaje mi sie, ze bardzo jest tepy w nakładaniu..chociaz kolorki ma cudne..ceny tych podkładow sa dosc wysokie.. tez mam manie fluidowa..ale one sa u mnie podstawa..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-29 17:03 przez morelandia.

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 17:04:04

maybelline minerals polecam cały komplet



zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 17:08:35

Astor mineralny (ten od Przybylskiej ) ja mam cerę mieszaną i sprawdza się idealnie a koleżanka która ma cerę tłustą również go stosuje i nie narzeka wystraczy tylko nałożyć odrobinę mniej niż na cerę mieszaną :) nie tworzy maski jest wręcz idealny na lato

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 17:08:42

Świetnie kryje Toleriane LRP, jest lekki z tym, ze do wrazliwej cery. Ale na pewno Ci nie zaszkodzi.
Dermokosmetyki jakos wydaja mi sie lepsze niz te sklepowe

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 17:18:15

soraya 12 zł najlepszy na swiecie, nie mialam nigdy lepszego :) ani z tych droższych ani z tych tanszych ;) szczerze polecam
jest też wersja antybakteryjna z blękitnymi motywami zamiast bezowych ;)
ma przyjemny zapach, fajnie sie rozprowadza, przyjemny w dotyku, wygladza cere, nadaje jej "życia" ale nie tworzy maski, matuje i wygląda bardzo naturalnie, mogę pokazać zdjęcie mojej skóry, jesli byłabys zainteresowana (i to zdjecie z imprezy, gdzie wiadomo, trzeba tego wszystkiego nalozyc wiecej:P)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-29 17:23 przez olga123.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CRISTIAN LAY NOWOŚĆ!!! DOSTĘPNY JUŻ W POLSCE.