Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:27:28

a probowalas podkład minerlany rimmela Lasting Finish? jak dla mnie śweitny! puder w z tej serii tez jest super;)


dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:27:45


Cytat
xxRoSeSxx
Naprawde gorąco polecam podklad Maybelline - 'Instant smooth result" .. !!!

Szukalam abrdzo dlugo dobrego podkladu. Ten na prawde jest rewelacyjny! wszytskie niedoskonalosci zakrywa, bez uzycia korektora nawet. Nigdy nie spotkalam lepszego fluidu.

Cena - w zaleznosci od drogerii - ok. 35zl.

Ale na prawde ----> REWELACJA !

mama kolezanki uzywała go pamietam i wydaje mi sie z to nie jest podkład dla 20 latki??

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:29:13

Cytat
Jusia_
a probowalas podkład minerlany rimmela Lasting Finish? jak dla mnie śweitny! puder w z tej serii tez jest super;)

nie nie probowalam a jak? masz jakas kopotliwa cere i radzi sobie?? kumpela go ma i dobrze w nim eyglada;)))ładne ja tak wyrównuje;00 kolorystycznie oczywiscie

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:30:48

moz eja cos zle robiez tym malowniem ze non stop mam poblemy z cera....kupuje raczej dobe podklady i puder mam w kamieniu ineralny...rece opadaja..

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:32:20

Cytat
aniolek_ab
ja uzywam z AA cena to 13 zł stosowałam Astory Meybeliny Rimmele i nic za tłuste były a ten jest w sam raz jest do cery wrażliwej i skłonnej do alergii

Zgadzam się w 100000% ! Podkłady z serii AA są świetne. W szczególności dla młodej skóry wrażliwej.
Polecam kolor Kość słoniową, delikatny, super pokrywa i rozświetla. !! :))

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:32:37

Cytat
wenszyca89

Cytat
xxRoSeSxx
Naprawde gorąco polecam podklad Maybelline - 'Instant smooth result" .. !!!

Szukalam abrdzo dlugo dobrego podkladu. Ten na prawde jest rewelacyjny! wszytskie niedoskonalosci zakrywa, bez uzycia korektora nawet. Nigdy nie spotkalam lepszego fluidu.

Cena - w zaleznosci od drogerii - ok. 35zl.

Ale na prawde ----> REWELACJA !

mama kolezanki uzywała go pamietam i wydaje mi sie z to nie jest podkład dla 20 latki??

Mam ten fluid, uzywam go juz 2 lata i na prawde bardzo sobie chwale. :P co prawda na opakowaniu pisze ze "cera/twarz wyglada młodziej" - ale pytalam o rade siostry ktora jest kosmetyczką i niczym praktycznie nie rozni sie od fluidu dla nastolatek.

Nigdzie nie jest powiedziane ze jest on dla kobiet w 'podeszlym wieku'. :P

Tyle ze fluidy dla mlodszych moga zawierac substancje antybakteryjne - ktore zapobiegaja powstawaniu pryszczy, itp. Ale one wogole nie kryją, nie utzymują sie dlugo i co najgorsze cera sie swieci bardzo czesto.

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:34:35

Cytat
MagicMe
Cytat
aniolek_ab
ja uzywam z AA cena to 13 zł stosowałam Astory Meybeliny Rimmele i nic za tłuste były a ten jest w sam raz jest do cery wrażliwej i skłonnej do alergii

Zgadzam się w 100000% ! Podkłady z serii AA są świetne. W szczególności dla młodej skóry wrażliwej.
Polecam kolor Kość słoniową, delikatny, super pokrywa i rozświetla. !! :))


ale on jest za ciemny ...cudownie wyjasnialam....kiedys go uzywalam bylo git a teraz wszystk ojak maska....

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:35:11

Cytat
aniolek_ab
ja uzywam z AA cena to 13 zł stosowałam Astory Meybeliny Rimmele i nic za tłuste były a ten jest w sam raz jest do cery wrażliwej i skłonnej do alergii

Ja również polecam, mam cere tłustą i skłonną do niedoskonałości i jestem z niego bardzo zadowolona ;)

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:35:41

Cytat
xxRoSeSxx
Cytat
wenszyca89

Cytat
xxRoSeSxx
Naprawde gorąco polecam podklad Maybelline - 'Instant smooth result" .. !!!

Szukalam abrdzo dlugo dobrego podkladu. Ten na prawde jest rewelacyjny! wszytskie niedoskonalosci zakrywa, bez uzycia korektora nawet. Nigdy nie spotkalam lepszego fluidu.

Cena - w zaleznosci od drogerii - ok. 35zl.

Ale na prawde ----> REWELACJA !

mama kolezanki uzywała go pamietam i wydaje mi sie z to nie jest podkład dla 20 latki??

Mam ten fluid, uzywam go juz 2 lata i na prawde bardzo sobie chwale. :P co prawda na opakowaniu pisze ze "cera/twarz wyglada młodziej" - ale pytalam o rade siostry ktora jest kosmetyczką i niczym praktycznie nie rozni sie od fluidu dla nastolatek.

Nigdzie nie jest powiedziane ze jest on dla kobiet w 'podeszlym wieku'. :P

Tyle ze fluidy dla mlodszych moga zawierac substancje antybakteryjne - ktore zapobiegaja powstawaniu pryszczy, itp. Ale one wogole nie kryją, nie utzymują sie dlugo i co najgorsze cera sie swieci bardzo czesto.


dzieki za info;)

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:39:16

mam problem z nadprodukcja sebum....poprostu....tradzik jak 13.....poprostu...bralm antybiotyki ale to chyba hormonalne...

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:39:39

Na świecenie skóry poleciłabym Ci coś innego jak podklad, kup sobie zestaw z Ivostin (tylko w aptekach) zel do mycia twarzy i krem na dzień matujący Purritin, jak takiego używam i jestem zadowolona, każdy kosztuje ok. 30 zl, ale sie opłaca bo daje dobre efekty i wtedy do tego tylko na przytuszowanie używam z AA (kość słoniowa) matujący podkładk, niewielka ilośc i skóra dobrze reaguje...pamietaj, ze przy skórze z niedoskonałościami najważniejsze jest oczyszczenie skóry i nawilżenie!!!!

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:40:00

a to chyba jest prowokacja. Każdego wypróbowałaś ? dziwne,coś mi się nie chce wierzyćć...;)))))::PPPPPPxD

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:40:30

TEN!
Cacko! A buzinka jak pupcia niemowlęcia!

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:41:57

iwostin jest ok;))) mialm krem na przebarwienia i sie sprawdzil ...obecnie mam vichy normaderm ;))tez ok...ja oczyszczam i krmuj e skóre choc klopotliwa to podobno wolniej sie stareje;)0

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:43:41

Cytat
Kardashian
TEN!
Cacko! A buzinka jak pupcia niemowlęcia!



mysle o nim;00 sni mi sie;)) podobno rewelacja;)) jka sie zdenerwujeto kupie i juz;)) szkoda mi troche kasy...ale niestety jak sie chce wygladac..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CRISTIAN LAY NOWOŚĆ!!! DOSTĘPNY JUŻ W POLSCE.