Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:15:57

ja czekam na MF LP bo zamówiłam go na all zachęcona pozytywnymi recenzjami;) jak wypróbuje to napisze

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:16:11

ale błedy robie sorki

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:16:31

przyłączam się do pozytywnej opinii o podkładach liren ... nie dość że są niedrogie to i dobre :)

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:19:00

Cytat
martuuus
Ja używam Lirene City Matt ( w dozowniku). Nie dość, że wydajny i świetny to jeszcze niedrogi (około 20zł). Naprawdę polecam


zgadzam się z koleżanką, jest naprawdę rewelacyjny, świetnie się dozuje i bardzo ładnie matuje buźke :) długo się trzymie, na prawde polecam :)

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:19:24

ja uzywam z AA cena to 13 zł stosowałam Astory Meybeliny Rimmele i nic za tłuste były a ten jest w sam raz jest do cery wrażliwej i skłonnej do alergii



dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:19:47

Euphora Podkład Long Cove

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:20:46

Cytat
teana
przyłączam się do pozytywnej opinii o podkładach liren ... nie dość że są niedrogie to i dobre :)

ale ciut za ciemne dla mnie mam bardzo jasna karnacje....wiem ze tanie mięso psy jedza ale kurcze ja ma sto podkładow zaczetych i juz nie mam sily wydac kolejne 50 zł i wrzucic do kosmetyczki ...

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:21:58

Cytat
wenszyca89
mam mineralny w pudrze maybelline...szczerze to skura sie stasznie swieci mi po nim...ale nie am co sie sugerowc moja cera...ona pobija wszystko...
ale ma bardzo jasna karnacje i słyszałm ze lirene doy ale dla mnie za ciemny....

przecież masz różne odcienie...
Ja też mam jasną cerę, ale pasuje mi odcień beige. Ostatnio mialam naturalny i tez był ok.
a jak za ciemny to polecam `rozrobic` z jakimś kremem - np. nivea

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:22:26

Cytat
aniolek_ab
ja uzywam z AA cena to 13 zł stosowałam Astory Meybeliny Rimmele i nic za tłuste były a ten jest w sam raz jest do cery wrażliwej i skłonnej do alergii

moja mama ich uzywa...szrzerze smiejcie sie ale za ciemny...mama ma kosc sloniowa i wygladam jak w masce...po drugie moimz daniem on jest ciezki i tłusty....zwlaszcze na moja kaprysna cere...

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:23:51

kupiłam najjasniejszy ale sie odina a mieszczanie kremu z podkladem skoczylo sie ostatnio okolejnym syfem na buzi i lusterkirm tak mi sie tarz swieciła...

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:24:28

Cytat
esiaczek
Cytat
martuuus
Ja używam Lirene City Matt ( w dozowniku). Nie dość, że wydajny i świetny to jeszcze niedrogi (około 20zł). Naprawdę polecam


zgadzam się z koleżanką, jest naprawdę rewelacyjny, świetnie się dozuje i bardzo ładnie matuje buźke :) długo się trzymie, na prawde polecam :)

ma tylko jedną wadę - nie czujesz, kiedy się kończy ;P bo leci, leci i nagle ni ma ;D

Kiedys rozkroiłam z mamą tą buteleczkę, bo była niedziela a nam się podkład skończył i jechałyśmy w gości a bez tapety ani rusz ;P
nawet kropli na ściankach nie było, butelka w środku była zupełnie czysta

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:24:30

wiem ze wybrzydzam ale ja naprawde duzo juz tego mialam....

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:25:46

AA matujący, cena około 13zł. Jest świetny!

ps nie zauważyłam, że już o nim pisałyście :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-29 14:27 przez crystalise.

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:26:34

Cytat
martuuus
Cytat
esiaczek
Cytat
martuuus
Ja używam Lirene City Matt ( w dozowniku). Nie dość, że wydajny i świetny to jeszcze niedrogi (około 20zł). Naprawdę polecam


zgadzam się z koleżanką, jest naprawdę rewelacyjny, świetnie się dozuje i bardzo ładnie matuje buźke :) długo się trzymie, na prawde polecam :)

ma tylko jedną wadę - nie czujesz, kiedy się kończy ;P bo leci, leci i nagle ni ma ;D

Kiedys rozkroiłam z mamą tą buteleczkę, bo była niedziela a nam się podkład skończył i jechałyśmy w gości a bez tapety ani rusz ;P
nawet kropli na ściankach nie było, butelka w środku była zupełnie czysta

no to mialyscie pecha;))))) ale powiem wam ze juz sie do niego przymierzalam ale jak bylam jak pomaranczka w nim..dla mnie musi byc w odciniu różu...bo te beze sa za pomaranczowe

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 14:26:42

Naprawde gorąco polecam podklad Maybelline - 'Instant smooth result" .. !!!

Szukalam abrdzo dlugo dobrego podkladu. Ten na prawde jest rewelacyjny! wszytskie niedoskonalosci zakrywa, bez uzycia korektora nawet. Nigdy nie spotkalam lepszego fluidu.

Cena - w zaleznosci od drogerii - ok. 35zl.

Ale na prawde ----> REWELACJA !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CRISTIAN LAY NOWOŚĆ!!! DOSTĘPNY JUŻ W POLSCE.