Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Sklep internetowy

4 minuty temu

Biznes

8 minut temu

tabernakula sklep

28 minut temu

zakupy internetowe

53 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 17:41:44

Cytat
olga123
soraya 12 zł najlepszy na swiecie, nie mialam nigdy lepszego :) ani z tych droższych ani z tych tanszych ;) szczerze polecam
jest też wersja antybakteryjna z blękitnymi motywami zamiast bezowych ;)
ma przyjemny zapach, fajnie sie rozprowadza, przyjemny w dotyku, wygladza cere, nadaje jej "życia" ale nie tworzy maski, matuje i wygląda bardzo naturalnie, mogę pokazać zdjęcie mojej skóry, jesli byłabys zainteresowana (i to zdjecie z imprezy, gdzie wiadomo, trzeba tego wszystkiego nalozyc wiecej:P)

ja też go polec am ;)))
genialny ;)

spróbowałam po raz pierwszy u koleżanki i... szok ;)
teraz jestem mu wierna ;)

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 17:49:20

ASTOR MATTITUDE
miałam kolor - NR 004 SAND

też jest baaardzo dobry ;) matuje,kryje i jest przy tym lekki ;)

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 18:10:55

no i moge Ci NIE polecić MF LP kuurde tyle kasy wydałam i co? beznadzieja....

dobry podkład w rossądnej cenie....

29 cze 2009 - 19:29:16

Cytat
olga123
soraya 12 zł najlepszy na swiecie, nie mialam nigdy lepszego :) ani z tych droższych ani z tych tanszych ;) szczerze polecam
jest też wersja antybakteryjna z blękitnymi motywami zamiast bezowych ;)
ma przyjemny zapach, fajnie sie rozprowadza, przyjemny w dotyku, wygladza cere, nadaje jej "życia" ale nie tworzy maski, matuje i wygląda bardzo naturalnie, mogę pokazać zdjęcie mojej skóry, jesli byłabys zainteresowana (i to zdjecie z imprezy, gdzie wiadomo, trzeba tego wszystkiego nalozyc wiecej:P)

używałam wlasnie takiego samego tylko ze antybakteryjny i dla mnie nei jest dobry, wogle nie kryje a niedoskonalosci wyskakuje po nim jeszcze wiecej, i skora bardoz szybko zaczyna sie swiecic

dobry podkład w rossądnej cenie....

30 cze 2009 - 01:18:54

Cytat
olga123
soraya 12 zł najlepszy na swiecie, nie mialam nigdy lepszego :) ani z tych droższych ani z tych tanszych ;) szczerze polecam
jest też wersja antybakteryjna z blękitnymi motywami zamiast bezowych ;)
ma przyjemny zapach, fajnie sie rozprowadza, przyjemny w dotyku, wygladza cere, nadaje jej "życia" ale nie tworzy maski, matuje i wygląda bardzo naturalnie, mogę pokazać zdjęcie mojej skóry, jesli byłabys zainteresowana (i to zdjecie z imprezy, gdzie wiadomo, trzeba tego wszystkiego nalozyc wiecej:P)
jak dla to jest ciapkowate nijakie coś ;/ i beznadziejne odcienie ma :( jedyny jego plus to to że tani jest ;P ale po co kupować tanie coś skoro nie działa :P

niezweryfikowana
Posty: 586
Ostrzeżenia: 4/5

dobry podkład w rossądnej cenie....

01 lip 2009 - 20:43:38

Ile kobiet na "Szafie"
tyle rad macie:)

dobry podkład w rossądnej cenie....

09 lip 2009 - 16:10:56

Ja sobie bardzo chwale podklad Rimmela lasting finish minerlany podklad, jest lekki lecz kryje i kolor akurat znalzlam taki ktory sie swietnie dopasowal do mojej cery

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CRISTIAN LAY NOWOŚĆ!!! DOSTĘPNY JUŻ W POLSCE.