Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:54:00

,Ja polecam kosmetyki z serii GOLDWELL - odżywka jest droga ale warta swojej ceny..a efektów można się spodziewać już po pierwszym użyciu!REWELACJA!

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:55:12

a najlepsze na wlosy zniszczone jest maseczka bądź odzywka VAX- dostępna w aptece bez recepty, również w saszetkasz ok 2-3zl, jest często polecana dla osob po chemioterapii

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:57:55

polecam Kallos Placenta (na allegro za 0,5 litra zapłacisz 11zł)

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:58:07

poczytaj sobie o placencie :)

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:59:50

ale biosilk co ? bo jedwab jest najsławniejszy ale on jedynie optymalnie z zewnątrz poprawia wygląd włosa niestety w strukturę nie wnika a szkoda szkoda.Moja fryzjerka poleciła mi "AGRESYWNE UŻYWANIE ODŻYWEK/MASECZEK " :D
otóż najlepiej nałóż sporo odżywki /maseczki - bez względu jakiej (ale te loreal'a są naprawdę dobre- ale oczywiście zależy od włosa) i trzymaj około jednej godziny w ciepłej temperaturze pod czepkiem i ręcznikiem .Powtórz taki zabieg dwa razy w tygodniu i wtedy maseczka ma jakiś dostęp do struktury włosa , minimalną ale ma , a powtarzając ten "zabieg" ;d dwa razy w tygodniu możesz osiągnąć naprawdę dobry , fajny efekt.Ale oczywiście te końcówki to muszą iść pod ostrza :/

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 21:01:47

Cytat
jomanda
ale biosilk co ? bo jedwab jest najsławniejszy ale on jedynie optymalnie z zewnątrz poprawia wygląd włosa niestety w strukturę nie wnika a szkoda szkoda.Moja fryzjerka poleciła mi "AGRESYWNE UŻYWANIE ODŻYWEK/MASECZEK " :D
otóż najlepiej nałóż sporo odżywki /maseczki - bez względu jakiej (ale te loreal'a są naprawdę dobre- ale oczywiście zależy od włosa) i trzymaj około jednej godziny w ciepłej temperaturze pod czepkiem i ręcznikiem .Powtórz taki zabieg dwa razy w tygodniu i wtedy maseczka ma jakiś dostęp do struktury włosa , minimalną ale ma , a powtarzając ten "zabieg" ;d dwa razy w tygodniu możesz osiągnąć naprawdę dobry , fajny efekt.Ale oczywiście te końcówki to muszą iść pod ostrza :/

ja czasami zostawiam na całą noc włosy z placentą i olejkiem rycynowym owinięte folią i ręcznikiem, efekty są zachwycające :)

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 21:03:30

Oj koncowki juz poszly niestety - innego wyboru nie mialam. =/ juz tydzien temu. =/

Dzieki dziewczynki za opinie. ! :) Napisalam, bo zastaniawialam sie czy zaplacilam za cos naprawde dobrego , czy po prostu za markę. :P

Dzieki. :)

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 21:08:19

a ja polecam serum na zniszczone końcówki z avon :) aktualnie 16 zł :) jest na prawdę świetne ! :)) wypróbowałam i zaczynam już drugą buteleczkę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pachnąca Joanna :)