Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:33:18

Witam! :)

Chcialabym zapuscic sobie wlosy do pasa (lub dluzej) - moje marzenie. :)

Jednak do tej pory czesto uzywalam prostownicy, lokówki - przez co staly sie koooooszmarne.. =/ maja poniszczone, porozdwajane koncowki, lamią sie. =/

Jak na razie sa one dlugosci do okolo linni biustu.

W tymtygodniu kupilam zestaw - maseczke, odzywke i szampon firmy L'Oeral - ten z 'cement - ceramidy' (taki zolty :D)

Mam wiec pytanie, czy ta marka i te kosmetyki pomogą cos ? Polecacie je?
Po jakim czasie widac efekty?

Doradźcie mozejakies ine kosmetyki do pielegnacji wlosow, najlepiej sprawdzone - szybko działającei ogólnie dostepne. :)

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:34:45

Ooooo i jeszcze 1-dno pytanko .. :P

Czy serum odnawiajace/do zniszczonych koncowek (odbudowywuje) jest dobrym rozwiazaniem? Działa? Czy jest to kolejny przereklamowany kosmetyk?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-27 20:35 przez xxRoSeSxx.

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:37:34

Używałam tej żółtej odżywki cement ceramidy. Nie wiem, jak będzie przy dodatkowym użyciu szamponu, ale sama odżywka bez rewelacji niestety...
Fakt - włosy lepiej się układały, były mięciutkie, ale na pewno nie ulegały poprawie jeśli chodzi o zniszczenia :)
Właściwie to chyba nie ma takiej odzywki. Jedynym rozwiązadniem na zniszczone włosy, wg mnie jest ich podcinanie :)

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:38:03

Ja mam to samo. Tez chce zapuscic a duzo prostowalam ;/ Sa zniszczone strasznie.. Ale czytalam cos ze Wax jest dobry :D

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:38:55

Ja pracuje w salonie fryzjerskim na kosmetykach L'Oreal'a i te kosmetyki są świetne.Po jakimś czasie na pewno zobaczysz efekty,wiadomo ze nie bedzie to po pierwszym myciu .

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:41:06

polecam kerastase z cementem zielona seria 100%pomaga :)))

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:43:31

Ja uzywam Loreal i szamponu i odzywek do włosów farbowanych i jestem bardzo zadowolona a czesto je prostuje i nie sa az tak zniszczone ;)wiec polecam .

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:47:31

najpierw musisz podciac te zniszczone koncowki, wiadomo ze wlosy sie same nie zregenerują ;d

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:47:32

zniszczone końcówki najlepiej podciąć, zawsze babka na chemii nam mówiła, że pod wpływem gorąca (czyli no prostownic itd) włos się niszczy nieodwracalnie xp glis kura używam

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:47:33

ja po częstym używaniu prostownicy, suszarki itp. czekałam aż ROK :/ na to, żeby włosy odzyskały dobrą kondycję:/ może mam jakieś wyjątkowo słabe, ale myślę, że ten zestaw kosmetyków napewno pomoże:) oczywiście jeśli odstawisz lub trochę ograniczysz prostownicę :)) powodzenia! też zapuszczam włosy, brakuje mi 10 cm do wymarzonej długości :D

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:48:21

ten szapon elseve z loreala jak dla mnie bardzo dobry po pierwszym myciu wlosy jak nowe a byly w ciezkim stanie;P do tego kupilam sobie maseczke do wlosow w pantene pro-v 3 x wiecej aminokwasow to juz wogole dla mnie rewelacja takze polecam;P

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:50:20

jeśli masz bardzo zniszczone włoski a szczególnie końcówki to radziłabym je ściąć, bo tutaj nawet najlepsze odżywki i szampony odbudowujące niestety nie pomogą.... oczywiście nie całość tylko końcóweczki:) tak gdzieś z 5 cm.
bardzo dobry też jest BIOSILK, polecam na zniszczone włoski, wetrzeć w mokre po kąpieli, efekty widać po szybkim czasie :)

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:52:24

dobre napewno beda wszystkie te które pomagają w rozczesywaniu, wtedy nie będziesz ich tak szarpała i nie beda sie rozdwajały ja używam "pantina" zielonego- odżywka, maseczka i szampon i jestem mega zadowolona tym bardziej ze działa postująco i prostownice wyciagam tylko w naglych wypadkach

L'Oeral i zniszczone wlosy

27 cze 2009 - 20:53:15

Cytat
Magdalenass
Ja pracuje w salonie fryzjerskim na kosmetykach L'Oreal'a i te kosmetyki są świetne.Po jakimś czasie na pewno zobaczysz efekty,wiadomo ze nie bedzie to po pierwszym myciu .

stosowałam 3 miesiące. Wiadomo, że efektów nie ma co się spodziewać po 1-szym użyciu :)
Jak widzisz na każdego działa inaczej. Mnie nie pomagała, a dziewczyny są zadowolone...

Na moje włosy już nie ma ratunku :)
jedynie częste podcinanie sprawia, że jakoś wyglądam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pachnąca Joanna :)