Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

termoochrona włosów

07 cze 2012 - 17:47:55

Od dawna szukam odpowiedniego środka choroniącego włosy przed wysoką temperatura (szuszarka, prostownica). Jednak po długich poszukiwaniach nadal nie znalazłam nic odpowiedniego.. Stąd moje pytanie: jakie spraye (lub balsamy etc) polecacie? Szukam czegoś naprawdę dobrago, najlepiej poleconego od fryzjerki (w cenie najchętniej do 60zł). Zależy mi przede wszystkich na tym, żeby ten spray chronił naprawdę przed temperaturą, a nie poprawiał tylko chwilowy wygląd, gdy go nałożymy...

zastanawiałam się nad joico k-pak, ale najlepiej byloby kupic 2 produkty z tej serii i cena zaczyna przekraczać 150zł.. ostatnio wypatrzyłam też Ghd Thermal Protector Spray - spray chroniacy przed wysoką temperaturą urządzeń do stytlizacji, do włosów słabych i znbiszczonych ale praktycznie nie ma żadnych ocen. Cena jest dość wysoka, bo 69zł i boję się kupić w ciemno. Może wy macie cos sprawdzonego?
Będę wdzieczna za odpowiedzi :)

termoochrona włosów

07 cze 2012 - 17:54:04

też chętnie się dowiem!

termoochrona włosów

07 cze 2012 - 17:57:29

no ja tez ale chyba nikt nam nie pomoze...

termoochrona włosów

07 cze 2012 - 17:59:57

w sklepach fryzjerskich są fajne mgiełki termoochronne, ja kupiłam taką czerwoną na allegro i jestem zadowolona

termoochrona włosów

07 cze 2012 - 18:22:57

Cytat
korhana
w sklepach fryzjerskich są fajne mgiełki termoochronne, ja kupiłam taką czerwoną na allegro i jestem zadowolona
mogłabyś wstawić zdjęcie ;) ?

termoochrona włosów

07 cze 2012 - 18:26:22

Niestety tylko uzywalam tanich typu dove - mgielka i odzywka w balsamie i nie pomoglo:/

termoochrona włosów

07 cze 2012 - 18:27:49

proszę:) są też mleczka termoochrone do spłukiwania z tej serii:)



termoochrona włosów

07 cze 2012 - 18:29:25

Cytat
korhana
proszę:) są też mleczka termoochrone do spłukiwania z tej serii:)
dziękuję bardzo, zaraz poszukam ;>

zweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

termoochrona włosów

07 cze 2012 - 18:40:58

a czy ten spray na pewno chroni dobrze przed temperatura? jaka jest jego cena? :)

termoochrona włosów

07 paź 2012 - 09:17:54

kosztuje mało, bo około 8 zł za 30 ml

termoochrona włosów

07 paź 2012 - 09:23:43

Polecam jedwab z firmy Marion, mała butla około 6 zł, duża około 15. Używam go na przemian z serum wzmacniającym z Pantene. Włosy suszę i prostuję, nie są zniszczone. Jak chcesz mogę podesłać link do recenzji tych produktów na moim blogu, napisz na priv ;)

termoochrona włosów

07 paź 2012 - 09:29:29

Miałam ten spray, wedłóg mnie tylko pachnie niestety...

termoochrona włosów

07 paź 2012 - 09:32:22

polecam :



termoochrona włosów

07 paź 2012 - 09:33:49

Cytat
toshkaa
Polecam jedwab z firmy Marion, mała butla około 6 zł, duża około 15. Używam go na przemian z serum wzmacniającym z Pantene. Włosy suszę i prostuję, nie są zniszczone. Jak chcesz mogę podesłać link do recenzji tych produktów na moim blogu, napisz na priv ;)

Jedwab nie jest kosmetykiem termoochronnym, poza tym każde włosy oblepione jedwabiem będą wyglądać na niezniszczone ;)

Co do polecanego powyżej sprayu ochronnego w czerwonej buteleczce- miałam i nie polecam, wcale nie chronił włosów, jedyny jego plus to ładny zapach.

termoochrona włosów

07 paź 2012 - 09:37:40

Cytat
milenka23
Cytat
toshkaa
Polecam jedwab z firmy Marion, mała butla około 6 zł, duża około 15. Używam go na przemian z serum wzmacniającym z Pantene. Włosy suszę i prostuję, nie są zniszczone. Jak chcesz mogę podesłać link do recenzji tych produktów na moim blogu, napisz na priv ;)

Jedwab nie jest kosmetykiem termoochronnym, poza tym każde włosy oblepione jedwabiem będą wyglądać na niezniszczone ;)

Co do polecanego powyżej sprayu ochronnego w czerwonej buteleczce- miałam i nie polecam, wcale nie chronił włosów, jedyny jego plus to ładny zapach.

Odżywka z jedwabiem sprawia, że włosy są nawilżone i w czasie prostowania nie tracą nawilżenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prostowanie włosów