Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

02 wrz 2016 - 10:33:15

Ja w końcu przekonałam się do lasera, co prawda koszty są dość wysokie, ale mieć spokój praktycznie na zawsze... To jest warte swojej ceny :D Zaczęłam odkładać kaskę i teraz partiami wykupuje, najpierw bikini, teraz nogi, w przyszłym roku planuję pachy. Na szczęście trafiłam na laser, którym można przeprowadzać zabiegi przez cały rok i nie trzeba unikać słońca, więc nie mam wymówek :D
Zabiegi robię w Gdyni w UBP, jeśli ktoś chciałby spróbować to wiem, że babeczka robi próbne zabiegi :)

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

30 wrz 2016 - 08:33:17

Przede wszystkim dobierz metodę do części ciała.
Na dużej powierzchni nóg i ramion najlepiej sprawdzi się wosk na ciepło lub na zimno, kremy i pianki oraz depilator elektryczny.
Do twarzy używaj specjalnych preparatów do skóry wrażliwej albo wosku na zimno (takiego, który jest przeznaczony tylko do twarzy).
Pod pachy i w strefie bikini najbardziej odpowiedni jest krem, ale jeśli cię podrażnia, miewasz po nim bolesne zaczerwienienia, użyj golarki.
Pamiętaj, depilacji nie wolno wykonywać bezpośrednio po opalaniu ani opalać się po niej - skóra jest wówczas bardziej wrażliwa. Dlatego po zabiegu odczekaj z opalaniem przynajmniej 24 godziny. Bywa również, że skóra nie toleruje żadnej z tych metod. Po każdym zabiegu jest usiana grudkami, krostami, włoski zaczynają rosnąć pod naskórkiem. To znaczy, że cierpisz na tzw. rzekome zapalenie mieszków włosowych, spowodowane mechanicznym drażnieniem skóry. Może ono stać się chorobą. Pozostaje wtedy albo zapuścić włoski, albo je trwale usunąć w gabinecie lekarskim.

niezweryfikowana
Posty: 101
Ostrzeżenia: 6/5

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

25 paź 2016 - 12:02:41

Najlepsze jest zapisanie sie na depilację laserową. Tylko tak mozna skutecznize pozbyć się owłosienia z tych niechcianych okolic. Mnie bardzo podrażniała maszynka. Szczególnie w okolicach intymnych. Potem postanowiłam zainwestować oraz zdecydowałam sie na depilację bikini oraz łydek.Efekt naprawdę fajny. Wykonywalam to w New Life w Krakowie na Kluczborskiej.

Mają tam laser light sheer. Nie polecam natomiast IPL . Jest to depilacja światłem i z tego też powodu nie daje trwałych efektów.

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

17 mar 2017 - 15:43:42

miałam laser i ipl, ale wloski odrastaly :/ kupiłam depilator do twarzy z brauna, z kazdym razem włoski słabna, a miałam takie naprawde paskudne... do tego mam koncowke ze szczoteczka, ale to kwestia na inny wątek ;)



CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

19 mar 2017 - 19:04:18

a jak Ci się sprawdza ten depilator do twrzy? bo u mnie to w zależności od depilowanej okolicy, w sumie nogi robię normalnym depilatorem, bo to u mnie najtrwalsze rozwiązanie, ale na twarzy mam dużo takich włosków małych, jasnych, których depilator czy nawet wosk za bardzo nie uchwyci. chodzi mi o ten meszek na policzkach, miedzy brwiami, broda no i górna warga. nie mam już pomysłu jak do tego tematu podejść, a pod makijażem nie wygląda to zachęcająco nie

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

21 mar 2017 - 10:07:41

Chwyta właśnie taką totalną 'cieniznę' i naprawde króciutkie włoski, hahaha nie wyobrazam sobie zapuszczac wlosy na twarzy do momentu kiedy bede mogla znowu zrobic depilację

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drogeryjna paletka cieni