Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prawda o odżywce REVITALASH

12 sty 2013 - 13:48:47

Działa , i nawet u "dziewczyn " około 50 :)
Przedłuzałam rzęsy 1/1 rok , ale efekt był super tylko przez około 2 tygodni , potem uzupełnianie i tak w koło , szkoda kasy , i tak naprawdę miałam mieszane uczucia , malować nie lubie , więc ta odzywka dla mnie super , uzywam około 4 tygodni , efekt jest , głównie w postaci dłuższych rzęs , gestości i grubości nie zauważyłam . Nic mnie nie uczula , nic nie piecze no chyba że przesadze z ilościa , tak miałam na początku , ja z tych co jak mówia raz , to i tak posmaruje dwa razy , nie wiem czy starczy mi na 6 miesięcy , bo smaruje również dolne , a co tam

Prawda o odżywce REVITALASH

12 sty 2013 - 14:06:57

Nie dałabym tyle kasy za odżywkę do rzęs, zwłaszcza,że z natury mam długie rzęsy. Teraz zaczęłam używać olejku rycynowego i moje rzęsy są jeszcze dłuższe, więc polecam.

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Prawda o odżywce REVITALASH

17 sty 2013 - 19:49:28

ja mogę polecić tą odżywkę i potwierdzić, ze naprawdę działa!
używam jej od sierpnia 2012 i od tego czasu rzęsy urosły o jakies 30%
wcześniej przedłużałam rzęsy i Revitalash to zdecydowanie lepsze i tańsze rozwiązanie

Prawda o odżywce REVITALASH

18 sty 2013 - 08:56:19

ja na własne oczy widziałam,że działa
moja kosmetyczka jej używa i naprawdę są boskie efekty
sama zastanawiam się nad zakupem

Prawda o odżywce REVITALASH

18 sty 2013 - 18:55:54

nie rozumiem po co pisać, że bzdura,że na pewno tak nie jest... widać nie miałyście okazji osobiście spotkać się z tym specyfikiem, i zgadzam się z założycielką wątku, odżywka przynosi cudowne efekty!!! ja sama mam sztuczne rzęsy i tak mi odpowiada, ale moja przyjaciółka sprawdziła i wierzcie lub nie, efekt jest jak po przedłużaniu!

Prawda o odżywce REVITALASH

19 sty 2013 - 20:19:53

Jak byłam ostatnio u kosmetyczki polecała mi tą odżywkę (stwierdziła że najlepsza jaką zna) ale jak dla mnie cena jest zdecydowanie za wysoka by używać jej non stop

Prawda o odżywce REVITALASH

19 sty 2013 - 23:00:59

Zareklamowalas produkt a zdjecia nie sa twoje

zweryfikowana
Posty: 112
Ostrzeżenia: 3/5

Prawda o odżywce REVITALASH

21 sty 2013 - 18:19:28

Na ile taka Odżywka mniej wiecej Wam dziewczyny starcza? Używając ja raz dziennie? Z tego co zrozumiałam, to trzeba jej używać caly czas, wiec interesuje mnie po jakim czasie bede musiala ja znowu kupic- jaki mam okres oszczędzania i odkładania na nią, bo cena nie mała:) jednak z pewnoscia lepsze i tańsze to rozwiązanie niz sztuczne rzesy.

Prawda o odżywce REVITALASH

23 sty 2013 - 09:10:17

jak dobrze, że mam naturalnie długie rzęsy... :)

Prawda o odżywce REVITALASH

25 sty 2013 - 20:40:00

mi tu wieje darmową reklamą odżywki

Prawda o odżywce REVITALASH

27 sty 2013 - 09:08:11

ja mam naturalnie długie rzęsy więc nie potrzebuję tego "cuda", chociaż po przebytej przewlekłej chorobie stan się dramatycznie pogorszył, ale udało się odbudować je dzięki tuszowi La Roche respectissime densifieur (wzbogacony w serum aktywujące odbudowę rzęs i potężny koncentrat stymulujących składników aktywnych)i odżywce L'biotica lub serum Eveline (na noc). Dodam że tusz jest dermokosmetykiem więc nie wywołuje reakcji alergicznych. A więc , wydaje mi się że sukcesem do pięknych rzęs jest dobry tusz, demakijaż i odpowiednia pielęgnacja do której wystarczy odżywka niekoniecznie za 350zł.

Prawda o odżywce REVITALASH

28 sty 2013 - 11:18:45

Pominęłam kilka postów, ale wydaje mi się, że nikt o tym nie pisał.
Czy któraś z Pań biorących udział w tej dyskusji zainteresowała się genezą powstania produktu Revitalash bądź głównymi wskazaniami do jej stosowania?
Otóż recepturę odżywki stworzył lekarz, który chciał pomóc swojej żonie po chemioterapii. Kobieta straciła rzęsy, a wierzcie mi, że takie sprawy (chociaż mając w tle chemioterapię i poważną chorobę) mogące wydawać się błahe niezwykle negatywnie wpływają na psychike człowieka.

Ja osobiście całe szczęście nie mam raka, ale choruję na łysienie plackowate (choroba ta prowadzi do utraty owłosienia całego ciała). Straciłam wszystkie włosy i od kilku miesięcy noszę perukę. Gdy wydawało się już, że choroba bardzo powoli, ale zaczyna ustępować, nagle kilka dni temu zauważyłam, że tracę prawą brew. Wiem czym to może się skończyć, bo kilka lat temu zachorował mój tata. Teraz nie ma włosów, brwi, rzęs, zarostu i reszty owłosienia. On strasznie to przeżył, chociaż jest mężczyzną więc wyobraźcie sobie co czuje kobieta.

Co prawda w opisie odżywki Revitabrow (przeznaczona do brwi) jest zapis, że nie jest lekiem na wypadanie brwi i innych chorób związanych z brakiem porostu brwi, ale mi brwi dopiero zaczęły wypadać, więc mam nadzieję, że ta odżywka mi pomoże. To jest moja ostatnia szansa, jak nie spróbuję to się nie przekonam, a też słyszałam o niej wiele dobrego (koleżanka mojej siostry używająca Revitalash musiała iść do kosmetyczki na podcięcie rzęs, bo były już tak długie, że jej przeszkadzały). Nawet jeśli po zakończeniu terapii brwi czy rzęsy zaczną wychodzić jak piszą tu niektóre Panie to zacznę kolejną sesję, bo nie ma nic gorszego jak "łysa twarz". Cena może faktycznie wydaje się wysoka, ale po podzieleniu jej przez ilość miesięcy wcale nie jest tak drogo.

Więc drogie Panie, powiem Wam tak- cieszcie się, że macie swoje rzęsy i brwi i zastanówcie czasem zanim wdacie się w dyskusję na temat odżywek, których używacie z tak błhych powodów jak niewystarczająca wg Was długość rzęs.

Prawda o odżywce REVITALASH

30 sty 2013 - 23:14:49

Wy jesteście g... czy tylko takie udajecie...JASNE ŻE TA ODŻYWKA DZIAŁA!!!! osobiście używam z Xlash. Całe życie miałam beznadziejne, krótkie, łamiące się rzęsy, po stosowaniu tej odżywki już po 4 tygodniach zauważyłam radykalną zmianę, nawet koleżanki są w szoku że taka różnica, nie pomalowane również są bardzo długie i to nie efekt tuszku, więc te co nie próbowały to niech nie wypisują głupich tekstów....

Prawda o odżywce REVITALASH

31 sty 2013 - 19:52:01

Też byłam ciekawa tej odzywki, ale moja koleżanka stosowała wyczekiwałam efektów a tu nic, ona tez sama nie była zadowolona, odżywkę miała oryginalną.

Może na nią nie działa, a może to chłam.

Poza tym ona jest przeznaczona dla soób po chemioterapii np...do tego celu została stworzona i tego się może trzeba trzymać, bo one rzęs nie maja także pewnie odrosną po niej i jest ok, a jak osoba ma normalne rzęsy stosuje ją i robia się dłuższe grubsze to i bardziej oslabione i potem wypadają.

Aczkolwiek moja koleżanka naprawdę żadnego efektu nie miała.

zweryfikowana
Posty: 112
Ostrzeżenia: 3/5

Prawda o odżywce REVITALASH

02 lut 2013 - 14:54:10

Cytat
paulla7771
Na ile taka Odżywka mniej wiecej Wam dziewczyny starcza? Używając ja raz dziennie? Z tego co zrozumiałam, to trzeba jej używać caly czas, wiec interesuje mnie po jakim czasie bede musiala ja znowu kupic- jaki mam okres oszczędzania i odkładania na nią, bo cena nie mała:) jednak z pewnoscia lepsze i tańsze to rozwiązanie niz sztuczne rzesy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Olej kokosowy - opinie