Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Re: Prawda o odżywce REVITALASH

12 mar 2014 - 13:17:22

Cytat
Makrelka
A możecie powiedzieć gdzie kupić Revitalash najtaniej? Po 2 miechach słuchania o tym zdecydowałam się ale na próbę nie chcę wydawać 400zł ;))) Czy można to stosować pod mascarę czy bez sensu wtedy???

Masakra to podstawa żeby wydobyć twoje dłuższe rzęsy . Mi kupiła siostra w jakimś salonie kosmetycznym w Warszawie .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-12 13:22 przez ewelaina87.

Prawda o odżywce REVITALASH

12 mar 2014 - 19:59:40

Odzywka geniusz,mam po niej zaj....dlugie po 2 mc

Prawda o odżywce REVITALASH

13 mar 2014 - 18:49:21

Koleżanka z pracy używa, stąd o niej usłyszałam. Faktycznie ma ładniejsze rzęsy, mówi ze na początku szczypało delikatnie oko, ale przeszło. Rzęsy jej nie wypadają przy demakijażu. Sama się zbieram żeby kupić, ale na chwilę obecną mnie nie stać.

Prawda o odżywce REVITALASH

18 mar 2014 - 16:39:39

Również używam i efekt jest naprawde zadowalajacy i co najwazniejsze nie sa sztuczne, ktore co chwile wypadaja i w niektorych momentach wyglada sie komicznie :P

niezweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

Prawda o odżywce REVITALASH

26 mar 2014 - 20:57:46

planuje kupic ale slyszalam, ze m2 lashes jest podobno lepsza

Prawda o odżywce REVITALASH

26 mar 2014 - 23:42:58

ja jestem mega zadowolona z revitalash :) smialo moge polecic :)

Prawda o odżywce REVITALASH

31 mar 2014 - 11:47:43

ja używam odzywki xlash, kupiłam ją w promocji - 3ml za 150zł. oto moje efekty po 3 miesiącach kuracji, zostały mi jeszcze dwa ;)



Prawda o odżywce REVITALASH

05 kwi 2014 - 14:18:45

Cytat
lalala10
ja używam odzywki xlash, kupiłam ją w promocji - 3ml za 150zł. oto moje efekty po 3 miesiącach kuracji, zostały mi jeszcze dwa ;)

A możesz powiedzieć gdzie tak tanio kupiłaś?

Prawda o odżywce REVITALASH

08 kwi 2014 - 10:30:19

Efekty po Realashu są ok i ja polecam. Może trochę dłużej trwa czas w którym rzęsy są tak długie jak po Revita, ale podobno jest naturalna, bez jakiś składników leków. Czytałam skład i nic nie znalazłam- to chyba prawda. Revitalash wcześniej używałam ale jest tak droga, że już wolę ten Realash...

Prawda o odżywce REVITALASH

08 kwi 2014 - 20:22:38

na stronie producenta :) miałam kod zniżkowy (50zł) z bloga Kasi Tusk. Teraz kupiłam 6ml za 290zl więc to nawet taniej niż jak wtedy kupowałam 3 ml. (6ml starcza na w sumie rok, teraz używam czwarty miesiąc tej 3ml, i jeszcze jej troche jest mimo że od 2 miesięcy codziennie używam jej na spółę z mamą).

Prawda o odżywce REVITALASH

27 kwi 2014 - 07:20:49

Chce się z wami podzielić moją opinią na temat revitalash i xlash. Moją zmorą były krótkie proste, rzęsy które często wypadały. Od około 4 miesięcy stosuje odzywkę revitalash do rzęs, w tym samym czasie koleżanka kupiła sobie xlasha i rozpoczełyśmy kuracje od tego samego dnia;). U mnie wyglądało to tak że na samym początku stosowania revitalash miałam oczy nieziemsko podrażnione i zaczerwienione. Odstawiłam ja na kilka dni i wróciłam do niej stosując mniejszą ilość i co dwa dni, zaczerwienienie już sie nie pojawiało no chyba że coś się dostało do oka. Początkowo byłam rozczarowana, mineło kilka tygodni a ja raczej efektu nie widziałam, ale postanowiłam stosowac dalej. Po około 1,5 miesiąca efekt zauważalny ale rzęsy były nierówne, w jednym miejscu bardzo długie natomiast w innym dużo krótsze. Postanowiłam sie nie poddawać i to był strzał w dziesiątkę:). Obecnie po około 4 miesiącach jestem bardzo zadowolona;), nie ma porównania do tego co miałam wcześniej mam rzęsy dużo dłuższe a co najważniejsze bez problemu się podkręcają samym tuszem. Jestem strasznie zadowolona, i nie żałuje tak zainwestowanych pieniążków. Ostatnio zaczepiła mnie koleżanka z byłej klasy i stwierdziła że mam doczepiane rzęsy :D. W tym samym czasie koleżanka stosowała xlash, nie podrażnił jej w żaden sposób oczu. Dodatkowo ona stosowała również na brwi. Efekt na brwiach jest u niej bardzo widoczny, ciężko było jej zapuścić brwi a teraz wyglądają świetnie, na rzęsach efekt troche mniejszy ale też da się zauważyć że są odrobinę dłuższe i na pewno gęstsze. Także z czystym sercem mogę wam polecić te dwie odżywki !:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-27 07:24 przez olciami.

Prawda o odżywce REVITALASH

29 maj 2014 - 18:02:24

Cytat
lalala10
ja używam odzywki xlash, kupiłam ją w promocji - 3ml za 150zł. oto moje efekty po 3 miesiącach kuracji, zostały mi jeszcze dwa ;)

Po 3 miesiącach zrównają Ci się z brwiami :)
A tak serio to w życiu bym nie wydała tyle kasy na odżywkę do rzęs, nie mówić już o innych zawrotnych kwotach, ale co nie robi dobry marketing.

Prawda o odżywce REVITALASH

02 cze 2014 - 23:09:25

Cytat
MissNothing92
zachowujecie się jak jakieś zacofane baby, jak się czegoś nie zna to najlepiej wyśmiać... kilka moich koleżanek stosuje i są zadowolone a efekt naprawde zdumiewający, sama mam chęć spróbować, ale cena troche odstrasza
100 % racji.

Prawda o odżywce REVITALASH

19 cze 2014 - 19:57:55

Może jest jakaś zainteresowana zamówieniem odżywki REALASH, będę zamawia w przyszłym tygodniu ;)

Prawda o odżywce REVITALASH

22 lip 2014 - 10:12:29

Dziewczyny, powiedzcie jeszcze proszę, bo od tych co używały słyszałam, że odżywka owszem super działa, ale po odstawieniu od razu wracają do normy. Żeby mieć więc ten efekt trzeba jej używać non-stop - prawda to czy nie? Jak u Was było?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie kupić?