Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 19 20 -->

Prawda o odżywce REVITALASH

29 sty 2014 - 19:53:57

Realash ma niższą cenę - są też różne promocje, więc warto odwiedzać stronę co jakiś czas i śledzić. Albo zamówić z kimś - w zestawie taniej.

Prawda o odżywce REVITALASH

31 sty 2014 - 15:09:33

też jej uzywałam efekt był mega wielki rzęsy bardzo długie i gęstsze!!!:)

Prawda o odżywce REVITALASH

31 sty 2014 - 21:37:33

chciałabym spróbować ale mam wrażenie że większość zachwalających to tylko reklamodawcy :( nawet na foto które załączyła autorka wątku to widać ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-31 21:40 przez maloonie.

Prawda o odżywce REVITALASH

09 lut 2014 - 15:30:50

Stosuję od dwóch miesięcy i efekt jest super, rzęsy są długie i gęste:) nie rozumiem dlaczego jest tyle negatywnych komentarzy na temat tego kosmetyku, przypuszczam, ze piszą je zazdrosne dziewczyny, które nie mogą się pogodzić z tym, że produkt jest taki drogi i nie stać je. Ja może nie śpię na pieniądzach, ale oszczędzałam na tą odzywkę, tu babcia dołożyła, tam coś sprzedałam jakiś ciuszek i jakoś się uzbierało, kupiłam kurację na pół roku, jak juz pisałam używam 2 miesiące i efekt jak najbardziej widać:) zdecydowanie jest to opłacalne w przeciwieństwie do przedłużania metodą 1:1.
Gdy skończy mi się odżywka nie wiem czy będe mogła sobie od razu pozwolić finansowo na kolejną, to wtedy pewnie doczepię rzęsy (przyzwyczaje sie do takich długich a potem będzie tylko zdziwienie "jakie krótkie";)
Tak czy inaczej polecam :)

Prawda o odżywce REVITALASH

09 lut 2014 - 18:00:19

A nie zastanawiacie się nad Long 4 Lashes? Można ją kupić nawet za 60 zł, a z tego co widziałam to efekty są bardzo ładne. :)

Prawda o odżywce REVITALASH

12 lut 2014 - 22:27:45

olamakota - Ty piszesz o Revitalash czy Realash? Bo część dziewcząt pisze na forum o jednej, część o drugiej, więc o dwóch różnych kosmetykach mowa w tym wątku.

maloonie - wiesz, jak ktoś pisze, że mu rzęsy na kilometr urosły przez dwa dni, to wiadomo, że ściema, ale jednak te odżywki działają, mają odpowiedni skład chemiczny, odpowiednie właściwości - to tak samo jak z odżywkami do włosów - są takie, po których widać mega efekt - dobry kosmetyk naprawdę przynosi rezultaty, poprawia stan rzęs, odżywia.

Prawda o odżywce REVITALASH

13 lut 2014 - 16:54:14

za taką cenę , efekt nietrwały ? y.. nie

Prawda o odżywce REVITALASH

15 lut 2014 - 18:21:09

Efekty są ładne podczas stosowania odżywki. Gdy się jej przestaje używać to rzęsy się kruszą. Po jakimś czasie powracają do stanu pierwotnego.

Prawda o odżywce REVITALASH

16 lut 2014 - 18:34:21

perelkaaaaa, Ty tak miałaś,że stosowałaś odżywkę i jak przestałaś,to rzęsy zaczęły wracać do stanu pierwotnego? Skąd ta opinia? Może z Revitalash'em tak jest, ale Realash działa inaczej - tak sie przejdzie całą kurację, to po jej zakończeniu raz w tygodniu wystarczy nałożyć odżywkę dla utrzymania efektu. W każdym razie rzęsy są na stałe odżywione.

Prawda o odżywce REVITALASH

17 lut 2014 - 23:41:18

Potwierdzam,że efekt po Realash'u jest trwały - ja już w ogóle nie stosuję jakiś czas i nie widzę, żeby rzęsy wracały do poprzedniego stanu. Nadal są długie i gęste.

Prawda o odżywce REVITALASH

25 lut 2014 - 12:56:53

A ja zaczęłam od czego.s tańszego czyli od odżywki z Eveline do rzęs dała jakieś 13 zł, jako baza sprawdza się świetnie a czy poprawi stan to zobaczymy ;)

Prawda o odżywce REVITALASH

27 lut 2014 - 10:35:27

ja stosuję serum beauty lash, jest tańsza od revitalash i działa rewelacyjnie:)

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

Prawda o odżywce REVITALASH

03 mar 2014 - 20:28:14

Cytat
__CzaRnULka__
Fajna Bujda :) haha...
Gdyby był taki krem (cud )to by nie było ani jednej osoby co by rzęsy przedłużała u Kosmetyczki :D
A te foto co wrzuciłaś to widać czarno na białym ,że przedłużki :))


Widać, że nie masz pojęcia jak wyglądają rzęsy zrobione metodą 1:1

Prawda o odżywce REVITALASH

04 mar 2014 - 20:49:10

Revitalash jest super. Tez bylam sceptycznie nastawiona, ale moje rzesy naprawde sie wydluzyly, nawet kolezanki pytaja, jakiej maskary uzywam :) A stosowal ktos Realash? To dość nowa odzywka, ale slyszalam, ze efekty zblizone do Revita a cena nizsza

Prawda o odżywce REVITALASH

06 mar 2014 - 11:37:12

A możecie powiedzieć gdzie kupić Revitalash najtaniej? Po 2 miechach słuchania o tym zdecydowałam się ale na próbę nie chcę wydawać 400zł ;))) Czy można to stosować pod mascarę czy bez sensu wtedy???

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OCZY POMOCY