Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

Prawda o odżywce REVITALASH

26 lut 2015 - 15:47:25

ja niestety w nią nie wierzę, moze i sa długie rzesy podczas stosowania ale potem podobno się sypią i tyle zabawy

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

Prawda o odżywce REVITALASH

13 mar 2015 - 22:56:48

Ja mam podobnie jak poprzedniczka ale jednak zdecydowałam, że przetestuję jedno serum do rzęs :)

Prawda o odżywce REVITALASH

27 kwi 2015 - 20:08:15

Jasne, że ta odżywka działa, widzę to po moich koleżankach, które się zdecydowały- rzęsy jak sztuczne.

ALE! Jak sama zauważyłaś odżywkę należy stosować cały czas dla podtrzymania efektu, wspomniałaś też, że to sama chemia, która tak na prawdę nie wiadomo jak przy bardzo długim stosowaniu wpływa np. na oczy- próbowałaś już to odstawić? Jeśli miałaś jakąś przerwę to powinnaś uczciwie napisać też o tym co się dzieje w przypadku odstawienia, a dzieje się MASAKRA- te zmutowane, przerośnięte rzęsy pozbawione dopalacza wypadają co do jednej, na ich miejsce rosną dopiero normalne, zwykłe rzęsy, ale trochę ten wzrost trwa i może się zdarzyć, że będą one słabsze niż te poprzednie, więc podsumowując po odstawieniu można zostać z gorszymi rzęsami niż się miało na początku, albo nawet chwilowo bez rzęs ;)

Prawda o odżywce REVITALASH

28 kwi 2015 - 14:55:26

dzien dobry!
Uzywam odzywke od 07.04.2014 roku-przez 3 miesiace codziennie , potem przez kolejne 3-y co 3 dni- teraz 2x w tygodniu.
Rzesy mam dlugie, ze czasami przeszkadzaja w noszeniu okularow. Kazdy mnie pyta, czy sa moje. Sa zdrowe, mocne- jedynym "negatywem" jest zabrazowienie powieki tak dolnej, jak i gornej, ale to mnie nie przeszkadza, bo wyglada jak makijaz delikatny.-mam oczy niebieskie.
Trzeba uwazac, zeby zel nie dostawal sie do oczu, boi wtedy szczypie- tak wiec wystarczy jedno pociagniecie.
moja przyjaciolka, ktora mi polecila ow specyfik uzywala rok wczesniej.Jej wypadly rzesy po uzyciu tuszu na bazie muodu na ktore jest uczulona. Kosmetyczka-dermatolog polecila jej ten specyfik- rzesy odrosly i widzac rezultat skusilam sie i ja,
Teraz kupilam jeszcze tusz z tej firmy- jestem zadowolona.

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

Prawda o odżywce REVITALASH

13 maj 2015 - 20:37:07

Podobnie jak kapsułki Hairfinity na znaczny porost włosów w 1 miesiąc :) Zobaczcie na oficjalnej stronie na fb wrzucane są zdjęcia dziewczyn łykających te pigułki i aż mi się wierzyć nie chce że to może być prawda, a nie doczepy... Cena za 60 kapsułek (1 msc) to 24 funty. Znacie je? Skusiłybyście się za tą cenę?

Prawda o odżywce REVITALASH

19 cze 2015 - 16:53:40

A ja kupiłam mamie i sobie Long4Lashes
Używam jej od 27.05 i przestałam malować rzęsy całkowicie, są ładne, dłuższe i nawet bardziej czarne; mam włosy w jasnym brązie i rzęsy też na końcach są jaśniejsze, ale mi to nie przeszkadza, za to jak na jakieś większe wyjście pomaluje się maskarą wyglądają niesamowicie, dopiero wtedy widać jak naprawdę urosły, bo większość tego, co mi urosło nie widzę, bo są jaśniutkie :p

Prawda o odżywce REVITALASH

24 cze 2015 - 14:40:23

Ja też po miesięcznej kuracji L4L, jeszcze jej nie skończyłam. Uczulenie ani podrażnienie nie wystąpiło. Czy jest to warte 70-80 pln? Rzęsy rzeczywiście urosły. Ale czy spektakularnie? Nie, nie na tyle abym przestala je malować. No nie wiem...

Prawda o odżywce REVITALASH

20 sie 2015 - 15:43:24

jak jest z tym składem ? która odzywka jest mniej szkodliwa? revitalash? czy long 4 lashes?

Prawda o odżywce REVITALASH

21 sie 2015 - 17:34:38

Stosuję to odżywkę od 5 miesięcy i mam rzęsy, jak miotła.To oczywiste, że jak przestanie się stosować odżywkę,która namnaża komórki macierzyste rzęs to wróci się do stanu marności.To tak, jakby rzęsy jechały na sterydach.ja teraz stosuje tą odżywkę góra dwa razy na tydzień, dla podtrzymania efektu. Kupiłam niedawno dodatkowo żel do stylizacji brwi i odżywkę do brwi-zobaczę po pewnym czasie, jaki będzie tego efekt.

Prawda o odżywce REVITALASH

10 paź 2015 - 18:40:08

Revitalash działa tak jak mówiła poprzedniczka 3 do 5 miesięcy ,potem rzesy mi również strasznie wypadały,przez pół roku nie umiałam z nimi dojśc do ładu.Rzęsy po Revitalash w pierwszych tygodniach rosną bardzo szybko ,włoski stają się twarde i czarne -wyglądają jak sztuczne,ale potem bęccc...polecam stosować różne odżywki zamiennie- w tym jedna z lepszych AA

Prawda o odżywce REVITALASH

14 paź 2015 - 09:31:46

Jak dla mnie najlepsze są RevitaLash dobrze się u mnie sprawdzają.

Prawda o odżywce REVITALASH

18 paź 2015 - 13:20:12

uzywałam od listopada do stycznia codziennie i dopiero w styczniu było widac efekt, tak, ładnie urosły, potem smarowałam raz w tyg. dla podtrzymania efektu- tak zalecała mi kosmetyczka u której kupiłam, niestety rzęsy po miesiącu wróciły do swojego rozmiaru, teraz znów zmaruję codziennie, ale opakowanie bardzo szybko się kończy :/

Prawda o odżywce REVITALASH

27 paź 2015 - 16:20:14

Ja kiedyś używałam i gorąco polecam !!! Niestety cena odżywki odstrasza, ale kiedyś jeszcze na pewno ją kupie :)

Prawda o odżywce REVITALASH

31 paź 2015 - 20:56:23

Swoje rzesy mam naturalni dlugie i geste. Na Revitalash skusilam sie z ciekawosci.
Efekt byl niesamowity. Od wielu miesiecy nie stosuje juz tej odzywki, rzesy powrocily do swojej naturalnej dlugosci, nie zauwazylam wypadania ani oslabienia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-31 20:57 przez chinczyk_.

Prawda o odżywce REVITALASH

02 lis 2015 - 13:17:36

ble ble ble ,,,a nóż dam sie na to nabrać.
Wolę tusz do rzęs jak płacic takie pieniądze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rossman