Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

23 minut temu

sprawdzony stomatolog

26 minut temu

sklep detailingowy

50 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prawda o odżywce REVITALASH

18 lip 2012 - 00:35:45

Cytat
wyimagin0wana
jezu jaki tu spam... użytkowniczki, które mają po 1 poście -.- czyli wiadomo, że produkt to badziew
chodzi Ci o tą jedną użytkowniczkę która z resztą odradza ten kosmetyk?

P.S. Nie wiem co to za odżywka nigdy nie używałam i nie mam zamiaru. Wystarczą mi moje rzęsy i tusz do rzęs za 30 zł :)

Prawda o odżywce REVITALASH

18 lip 2012 - 00:38:07

jaka reklama produktu:czysta chemia..
uczulenie,czerwone oczy,krostki..
noo tylko używać
jak mawiają-chcesz być piękna to cierp,nawet jak grozi nowotwór..

Prawda o odżywce REVITALASH

22 sie 2012 - 22:40:06

witam dopiero dzisiaj zalogowałam sie na tej stronie w sumie przez przypadek,szukałam informacji na temat odzywki do rzęs Revitalash,bo chciałam zinwestować w piekne rzesy ale po przeczytaniu waszych opinii zostane lepiej przy swojej odzywce tez jest całkiem dobra ,nie ma skutkow ubocznych nooo i oczywiscie ceenaaa jest duzo lepsza,dzieki za pomoc za podjecie dobrej decyzji:)pozdrawiam

Prawda o odżywce REVITALASH

22 sie 2012 - 22:46:48

Łe jeny, dziękuję bardzo. Odechciało mi się czytać dalej, jak doszłam do momentu o spuchniętych, czerwonych powiekach o.0

Prawda o odżywce REVITALASH

23 sie 2012 - 13:42:56

Cytat
majulka23
Witam
Ja równiez skusiłam się na odzywkę Revitalash i po 4 miesiącach byłam bardzo zadowolona.
Niestety po całej kuracji rzęsy zaczynają bardzo szybko wypadać i już nie ma się czym zachwycać.
Pomimo dalszego stosowania zgodnie z ulotką rzęsy i tak wypadają.
Revitalash to kolejna ściema na wyłudzenie pieniędzy.
Dodam tylko że kupiłam produkt orginalny u pani dr dermatolog.
Także niech się wypowiadają osoby które uzywają odżywki dłużej a nie te, które są w połowie kuracji ponieważ problemy będą miały później.
Znam osobę, której rzęsy wypadły prawie wszystkie i musiała mieć sztuczne żeby wogóle wyjść na ulice.
pzdr

bzdura totalna!
ja uzywam tej odzywki od 7 miesiecy
absolutnie nei ma mowy o wypadaniu rzes...
przez pierwsze 3 miesiace stosowalam wg. zalecen cidziennie, teraz stosuje 2-3 razy w tygodniu
rzesy mam mega dlugie, kilka kolezanek kupilo tez te odzywke i sa zadowolone

dodam ze wczesneij nosilam rzeski 1:1 i nie mialam takiego efektu jak teraz z wlasnym rzesami, a kosztzakupu revitalash jest wciaz nizszy niz wydalam na przedluzanie...
Cytat
ana1019
jaka reklama produktu:czysta chemia..
uczulenie,czerwone oczy,krostki..
noo tylko używać
jak mawiają-chcesz być piękna to cierp,nawet jak grozi nowotwór..

hahaha uwielbiam takie <Moderacja> z cyklu
"nic nie wiem ale sie wypowiem" hahahahah



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 15:40 przez moderator.

Prawda o odżywce REVITALASH

23 sie 2012 - 13:46:27

no tak reklama dźwignią handlu :) a co za cena swoja droga :D

Prawda o odżywce REVITALASH

23 sie 2012 - 13:52:09

Cytat
sethesa
Cytat
wyimagin0wana
jezu jaki tu spam... użytkowniczki, które mają po 1 poście -.- czyli wiadomo, że produkt to badziew

zgadzam się

Ja sie zgadzam z faktem ze uzytkowniczki forum z jednym postem sa niewiarygodnie, zgadzam sie rowniez z tym ze revitalash jest skuteczny. Slyszalam o nim jakies 2 lata temu ale cena mnie odstraszyla.. poniewaz jednak nosilam rzeski 1:1 bywalam w roznych salonach kosmetycznych i spotkalam babki ktore jej uzywaly, kupilam i jestem zadowolona. Zaden tusz i zabieg nie zadzialal tak jak ta odzywka.

A czy ktos mi na forum wierzy czy...nie to juz jego problem. Trzeba spotkac kogos i zobaczyc na wlasne oczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-23 13:53 przez Ediee.

Prawda o odżywce REVITALASH

11 wrz 2012 - 10:50:07

oj baby baby jak przkupy na rynku....świetna odżywka, efekty już po miesiącu, nic nie uczula, nic nie szczypie, nie ma żadnych krostek (w moim przypadku) więc nie generalizujcie,że zawsze. Rzęsy są zdrowe i długie i nie wypadają przy demakijażu. Nie kuma wypowiedzi ,że jak się skończy to zaczynają wypadać i słabną...to kup kolejne opakowanie...jedno starcza spokojnie na 3-5 mieś....ja mam od końca czerwca,stosuje regularnie i spokojnie do listopada mi wystarczy. Pytanko czy jak wam się odżywka do włosów kończy to też przestajecie używać ?
ja opakowanie na 3 mieś kupiłam u kosmetyczki za 270 zł a na pół roku kosztuje 350 zł więc uważam ,że warto. Po za tym po doklejanych lub doczepianych rzęsach to dopiero jest syf i masakra. Fachowa usługa kosztuje od 150 zł więc nie wiem czy nie warto zainwestować.

zweryfikowana
Posty: 198
Ostrzeżenia: 1/5

Prawda o odżywce REVITALASH

11 wrz 2012 - 11:02:48

ahaha na tym drugim zdjęciu z "cudownym efektem" przekomicznie wyglądasz, sory :D jak pokrzywdzony Plastuś.
Reklama dźwignią handlu, ale w tym przypadku coś dźwig nie udźwignął :) ja bym po takiej reklamie tej odżywki za darmo nie chciała



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-11 11:03 przez shaoma.

Prawda o odżywce REVITALASH

20 wrz 2012 - 15:10:42

witam. kupiłam te odzywke,uzywałam ja 1,5 tyg. i niestety mam na nia uczulenie. <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-21 07:02 przez moderator.

Prawda o odżywce REVITALASH

20 wrz 2012 - 21:58:20

Słyszałam co nieco o tej odżywce. Rezultaty są podobno świetnie, jednak po tej kuracji (kiedy przestaję się jej używać) rzęsy są tragiczne. Nie dostają już tych składników i są gorszę niż przed tą odżywka.
Sama jednak nie używałam (bo nie potrzebuję) więc nie potwierdzam i nie zaprzeczam :D

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

Prawda o odżywce REVITALASH

20 wrz 2012 - 22:02:44

mam i revitalash i revitacell- NIE!

zweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Prawda o odżywce REVITALASH

20 wrz 2012 - 22:10:30

mój tusz robi 100 razy lepsze rzęsy :)

Prawda o odżywce REVITALASH

14 paź 2012 - 12:49:14

Witam.
Po pierwszym użyciu oczy miałam na drugi dzien tak czerwone, i piekły ,że poleciałam do apteki,,,, przyszczyki wyskoczyły na powiece,,, jednym słowem masakr!!!!, jestem BARDZO!!!! rozczarowana bo tyle pozytywów o tym kosmetyku czytałam , a tu proszę... 330zł poszło się....
użyłam ją 3 razy... myslałam ,że może mi przejdzie,,, ale jednak nie...
Nie nabierajcie się dziewczyny!!!!!!

Prawda o odżywce REVITALASH

17 paź 2012 - 09:09:50

nie dałabym tyle kasy na odzywke do rzęs. bo z tego co sie orientuje ona ok 200zł lub ponad kosztuję

ja stosuje L'bioticę i nie narzekam , jest duzo duzo duzo tańsza i w moim przypadku skuteczna.

wiadomo kazdy ma inne zdanie i kazdemu co innego pasuje...:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jadwiga Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej