Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

Trądzik, pryszcze.....

30 cze 2009 - 19:36:21

najlepiej pójść do dermatologa, on dobierze coś specjalnie dla twojego typu skóry;)
pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik, pryszcze.....

01 lip 2009 - 21:59:57

sudocrem, niby dla niemowlaków, ale jak sie centralnia nalozy krem, na drugi dzien robi sie mniejszy i różowa barwa. Polecam!

Trądzik, pryszcze.....

02 lip 2009 - 19:07:48

Cytat
magdaaaa_
ale ja nie mam jakiegos mocnego tradziku, co chwile pojawia sie jakis pryszcz, tylko ze zamiast zostawic to go maltretuje dzien w dzien i potem robi sie coraz wiekszy przez co robia sie nastepne, wiem ze z tym musze skonczyc, ale do tego potrzebuje czegos dzieki czemu nie beda mi wyskakiwac nastepne. Najgorzej przed okresem, jak juz sie doprowadze do normalnego stanu to w tym czasie dosc mocno mnie obsypuje, dzieki za rady


na takie "wyskoki" polecam oczar wigilijski -genialne!!! a cenia ok 10zl to czyni cuda... ;)

Trądzik, pryszcze.....

02 lip 2009 - 19:09:55

Czosnek :D
NIby pomaga :D

zweryfikowana
Posty: 562
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik, pryszcze.....

02 lip 2009 - 19:13:15

Cytat
magdaaaa_
i czy moze nie wiecie czy brevoxyl jest na recepte?

brevoxyl jest genialny i niestety na recepte ! Ale polecam ! Warto odwiedzić dermatologa. Miałam pełno pryszczy a teraz żądnego ! Dosłownie ;)

Trądzik, pryszcze.....

02 lip 2009 - 19:16:09

Ja używałam BENZACNE w aptece bez recepty i fajnie wysusza wypryski i byłam bardzo zadowolona :) Jest jeszcze tonik o tej samej nazwie :D za maść płaciłam ok.7 zł :D a tonik kosztuje 12 :)

Trądzik, pryszcze.....

02 lip 2009 - 19:16:21

Dobry dermatolog potrafi czynić cuda i ja to potwierdzam. :-)
A tak to polecam również żel, peeling i maseczka w jednym do twarzy Garniera, Czysta skóra się chyba nazywa, świetne. :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-02 19:17 przez Pszeniczka.

zweryfikowana
Posty: 562
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik, pryszcze.....

02 lip 2009 - 19:16:44

Cytat
chinka
ja brevoxyl kupilam ale jak nasmarowalam ryja to mnie swędziało i go nie uzywam heh... no i ogolnie ja mam tak samo że za cholere nic nie pomoze. z apteki laska dała mi jakies włąsnej roboty kremy i ja roznicy nie widze... przynajmniej na razie. bo tydzien uzywam juz

trzeba było przeczytać ulotkę.. :/ !
zawsze tak jest przez mniej więcej tydzień, ja miałam 3 dni.
Normalna reakcja skóry...

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik, pryszcze.....

02 lip 2009 - 19:16:59

płyn AFRONIS, do kupienia w aptece, bez recepty, kosztuje ok. 7 zł i naprawdę pomaga!

Trądzik, pryszcze.....

02 lip 2009 - 19:18:10

ja kupovalam brevoxyl bez recepty

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

Trądzik, pryszcze.....

02 lip 2009 - 19:18:49

Cytat
JuStYsIa21
kochana jesli masz trądzik i sie chcesz go pozbyć to nie smaruj sie żadnymi maściami... ostatnio byłam z bratem u najlepszego dermatologa w okolicy i doradził mojemu bratu że jesli zrobi badania(on oczywiscie dał mu wykaz badań) to przepisze mu tabletki jakieś ze sterydami i po 2 mies.. bedzie już miał spokuj na długie lata z pryszczami... powiedział jeszcze ze te wszystkie masci i inne duperele to one pomagają na chwile ajak sie przestanie je smarować to moze nas bardziej wysypać niż przed ich używaniem dlatego warto zainwestować w dobrego prywatnego dermatologa a on ci wszystko powie...


Choćbym miała całą twarz wysypaną pryszczami, w życiu nie brałabym sterydów!!!!!!!!!

Trądzik, pryszcze.....

02 lip 2009 - 19:23:00

Ja używałam już wszystkiego z wyżej wymienionych - i nawet maćsi od dermatologa nie pomagały za bardzo i kupiłam sobie wkońcu sama mini zestaw Vichy za 20 zł w zestawie był żel, krem Normaderm, tonic i próbka pudru. Wypróbowałam krem i okazał sie strzałem w dziesiątkę- 50 ml kosztuje dużo ponad 70 zł ,ale w aptekach rodzinnych jest nieco tańszy- skora po nim się nie świeci, nie ma pryszczy, na dodatek wybiela blizny jest genialny, oczywiście mowa tu o Vichy Normaderm na dzień
(białe opakowanie), żel do twarzy taki zielony też jest bardzo dobry kosztuje ok. 45 zł, tonik też w miarę choć nie lubiłam nigdy toników ,bo mi się skora świeciła( ten dość dobrze matuje,ale i tak wolę żel). Kupiłam też krem Vichy na noc taki zielony( jest dobry,ale nie taki jak ten pierwszy na dzień). Kosmetyki są drogie,ale specyfiki od dermatologa też. Tabletki pomagają zwłaszcza tetracyklina(ale jak dla mnie niszczą żołądek). Naprawdę warto zainwestować w ten krem, po co niszczyć sobie twarz tanimi masciami skoro i tak nie dają zbyt wielkiego rezultatu. Dzięki temu kremowi nigdy nie używam pudru,a i tak się nie wstydzę!!!

Trądzik, pryszcze.....

02 lip 2009 - 19:35:41

ja również polecam benzacne punktowo a profilaktycznie żel i tonik firmy Dermedic- są świetne. No ale wiadomo- każda skóra inaczej reaguje. No a do picia bratek ;)

Trądzik, pryszcze.....

05 lis 2009 - 15:08:15

Cerabit bo profilaktyka jest najskuteczniejsza. Jest to suplement diety w formie tabletek, który działa od wewnątrz oczywiście jako dodatek można stosować żel do mycia twarzy ale myślę że jeżeli ktoś nie ma bardzo dużych problemów z trądzikiem to suplement starczy.

Trądzik, pryszcze.....

27 paź 2009 - 14:38:31

Macie dość cery trądzikowej ??? Wierzycie w reklamy, a potem jesteście zawiedzone ?!? Po tym co napiszę, wielu z was trądzik przejdzie całkowicie, a niektórzy prawie go nie dostrzegą !!! Jak ??? Rano na mokrą twarz nanieś wodę, umyj ją mydłem siarkowym (najlepiej w płynie, bo jest dostępny) spłucz i użyj kremu SUDOCREM, po południu też umyj mydłem siarkowym i użyj kremu Ziaja Med trądzik różowaty, wieczorem również ją umyj i posmaruj ją maścią Alcepalan Herbapol (z cebulą przeciw blizną np: po trądziku). Mam nadzieję że pomogłam. Jeżeli na waszej twarzy znajdują się wągry kupcie plastry Nivea na allegro, a jeżeli już musicie użyć pudru to tylko Korektor Antybakteryjny Soraya Care & Control, albo antytrądzikowy krem tonujący Perfecta. Pozdrawiam ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lupiez to moj koszmar!!!