Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Trądzik, pryszcze.....

17 maj 2010 - 15:05:44

Oj widzę, że każda z nas ma jakąś sprawdzoną maść, czy żel, żeby się skutecznie pozbyć trądziku. Jeśli chodzi o mnie to ja wypróbowałam mnóstwo żeli i maści. Ale nie pryszcze są moją największą zmorą, ale tłusta cera. I zaczęłam się zastanawiać nad tym, jak to zmienić. Z pomocą przyszedł mi silicosan, który nie tylko zwalcza trądzik, ale też zmniejsza wydzielanie łoju. Moim zdaniem jeden z lepszych środków na problemy z tłustą cerą i pryszczami.

Trądzik, pryszcze.....

17 maj 2010 - 15:07:46

Duac, La Roche Posay - Effcalar Duo ;)
idź na testy hormonalne, oczyść organizm sokiem z aloesu.
Przeciez to nic innego tylko zanieczyszczenie..

Trądzik, pryszcze.....

17 maj 2010 - 15:09:29

tabletki rzeczywiście pomagają tyle że jak ja brałam antybiotyk na pryszcze to najpierw ma to skutek odwrotny niż byśmy chcieli-pojawia się pełno pryszczy ale trzeba to przeboleć jakoś. po miesiącu wszystko schodzi i ma się buzie jak pupcia niemowlęcia :)

Trądzik, pryszcze.....

18 maj 2010 - 14:02:35

Słuchajcie, a czy któraś z Was stosuje może Aknenormin lub inne retinoidy doustne? Bo pojawiła się informacja, że Aknenormin w aptekach można teraz kupić taniej i to nie jest promocja tylko po prostu wprowadzili opakowanie, zawierające 60 tabletek i po przeliczeniu jest taniej. To tylko tak mowie, bo może się komus przydać, warto się spytać w swojej aptece :)

Trądzik, pryszcze.....

18 maj 2010 - 14:05:33

Ja już mam dość walczenia z trądzikiem i tłustą cerą !!! poddaje sie ;(. Straciłam już nadzieje na wyleczenie tego syfu i powrotu do normalnej ladnej cery ...

Trądzik, pryszcze.....

18 maj 2010 - 14:22:35

Ja zgadzam się w 100% z JuStYsIa21 ;)

Trądzik, pryszcze.....

18 maj 2010 - 14:29:40

dermatolog. ja chodze i zapisane od niego leki stosuje przez prawie pol roku i od tamtego czasu (znaczy wiadomo ze nie od razu) ale zaczelo dzialac i nawet nie pamietam jak to jest jak ma sie pryszcza xd a mialam strasznie tradzikowa cere.! najlepszy jest antybiotyk w tabletkach i jaies kremy i wgle. teraz jush mam lagodniejsze.

Trądzik, pryszcze.....

06 maj 2013 - 20:26:53

na trądzik stosuje Curiosin, - nie wysusza skóry, pięknie goi wszystkie syfki. Poleciła mi dermatolog, bo inne preparaty słabo działały i skóra potem była fatalna. Curiosin jest bez recepty i można smarować kilka razy dziennie, najlepiej na noc. Super szybko goi rożne wypryski z całego ciała, pleców, dekoltu i oczywiście też z twarzy.

Trądzik, pryszcze.....

06 maj 2013 - 20:31:30

Może nie miałam jakiegoś trądziku,ale na czole niestety zawsze miałam problemy z pryszczami,zawsze było ich tam około 10,jeden znikał drugi się pojawiał. Dostałam od dermatologa AKNEROXID L (nakładałam na minutę i zmywałam) i żel KLINDAMYCYNA (coś takiego) i nakładałam. Z ręką na sercu,wszystko znikneło po 4 dniach. REWELACJA,nie wiem jak się sprawdzi w innym wypadku,ale u mnie po każdym użyciu widać było poprawę. Teraz srtosuję doraźnie jak coś wyskoczy i problem znika,ale z tego co wiem ten pierwszy jest wycofany,ale na pewno sa zamienniki. A na te produkty drogeryjne typu nivea garnier itd to nie wydawaj kasy,lepiej raz a konkretnie

Trądzik, pryszcze.....

06 maj 2013 - 20:33:16

nie kupuj żadnych drogich gówien..... leć do apteki po paste cynkową- koszt 3zł a u mnie działała cuda *.*

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 6/5

Trądzik, pryszcze.....

15 lis 2018 - 15:09:10

Mi pomogła maść konopna :) bardzo skutecznie działa na wszelkie problemy skórne oraz ogólnie na kondycję skóry. Co najważniejsze nie przesusza jej jak niektóre produkty przeciwtrądzikowe, a co mnie cieszy najbardziej, że ma naturalny skład. Sprawdź konopnymarket, mają duży wybór kosmetyków konopnych w super cenach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAJLEPSZE I NAJGORSZE